PDA

View Full Version : предложете място за разходка



acer
05-29-2007, 10:07
предложете място из софия за разходка,.... нещо от типа на зоопарка, или кафенце до банкя,... нещо с което да се убие цял ден (с любимата)
или някое близко селце, може и с кола, но да не е далече

Sevt
05-29-2007, 10:08
В София паркове бол...иначе зоологическата е екстра, а и Витоша ( Златните Мостове ) е на 20 мин път с кола...

acer
05-29-2007, 10:22
В София паркове бол...иначе зоологическата е екстра, а и Витоша ( Златните Мостове ) е на 20 мин път с кола...

аз обаче на тия Златни мостове не съм ходил и нямам идея какво е,... знам, че било хубаво, но по витоша не съм ходил,...... обяснете ми как се стига и какво представлява обстановката,... нещо, кафета, хижи, пикници глупости и т.н.

Sevt
05-29-2007, 10:28
В София паркове бол...иначе зоологическата е екстра, а и Витоша ( Златните Мостове ) е на 20 мин път с кола...

аз обаче на тия Златни мостове не съм ходил и нямам идея какво е,... знам, че било хубаво, но по витоша не съм ходил,...... обяснете ми как се стига и какво представлява обстановката,... нещо, кафета, хижи, пикници глупости и т.н.

Еми от Бояна има една табела, и с кола все нагоре нагоре, тя е една единствена улица самоче много криволичи по планината и трябва да се кара внимателно...та все направо и за 20тина мин се стига до Златните Мостове...там си има безплатен паркинг оставяш колата и има 2 възможни пътя. Единия е надясно и нагоре към Черни Връх, по пътя е пълно с хижи, има един лифт и така....но ако ви се ходи повечко на Черни Връх е доста готино и романтично ;) Другия път е по равен пак има хижи полянки, ручейчета и тн...бе ако си падате по природата това е идеалния избор :idea:

acer
05-29-2007, 10:37
хммм, а до бояна как да стигна ? мене ми звучи супер жестоко,.. обаче незнам на жената как ще и прозвучи, а и като незнам къде е точно, е някво гадно,.... ще я питам иска ли да отидеме, тя може и да знае как се стига


други места ?

koalka
05-29-2007, 10:49
Да, Витоша е добро местенце.Можете да си направите пикник като се оправи времето, да отидете някъде на бистро.

05-29-2007, 14:09
Банкя в Клисура отидете и си избийте деня на поляната,много е диво там ... :-({|=

Uptown_soldier
05-29-2007, 14:18
Аз не мисля, че зоопарка е добра идея. При слоновете, маймуните, змиите и т.н. мн миреше и на момичето няма да и се стори романтично, освен ако не е природозащитник, примерно.

HYPE
05-29-2007, 15:49
хммм, а до бояна как да стигна ? мене ми звучи супер жестоко,.. обаче незнам на жената как ще и прозвучи, а и като незнам къде е точно, е някво гадно,.... ще я питам иска ли да отидеме, тя може и да знае как се стига


други места ?

аххаха батка усещам че са та напраили ТАКСИ ;)

P.S нищо лично

Presley
05-29-2007, 15:54
Борисовата ми е любимото място :-D