PDA

View Full Version : kato si haresate...



05-29-2007, 10:54
kato si haresate nqkoe mom4e kak se zapoznavate s nego

slun4iceto_n
05-29-2007, 10:59
emi obiknoveno si haresvam nqkoi sled kato ve4e sme se zapoznali nikoga ne se vliubvam v nqkoi koito ne poznavam

05-29-2007, 11:13
Никак. Избягвам го, защото знам, че ще донесе малко приятни моменти и много неприятни след това.

D M X
05-29-2007, 11:16
Много сте зле. Отивате при него и се запознавате по някакъв начин, дори и да е клише.

Merito_
05-29-2007, 11:17
Ами ако имате общи познати можете да се запознаете чрез тях.Или пък ако попаднете на едни и същи места да му поискаш огънче ала бала,нз, като го видиш на момента би трябвало да ти хрумне нещо.

anastacia89
05-29-2007, 11:25
Мойте гаджета са ми от компанията по принцип.Мойта компания е само мъжка. :D

cherinka
05-29-2007, 11:38
Може би авторката е имала предвит като си харесаме някой как се запознаваме с него, а не като харесваме някой, ако не го познаваме, как се запознаваме с него.

Та, ей така, примерно, в даскало като засеча някой, който ми е грабнал вниманието от пръв поглед, няколко дена въъздишам по него, след това като се засечем, поемам дълбоко въздух, тръгвам към него и го гледам право в очите, лепвам една леееекичка усмивчица, гледам да съм уравновесена, доближавам се до него и го гледам 2-3 секунди умно, след което казвам Здрасти и чакам да ми отговори и той казва ъъ здравей :shock: след това казвам Може ли да се запознаеме, аз съм Стилияна и СИ ПОДАВАМ РЪКАТА, здрависваме се и той си казва името и продължавам да го гледам умно и изцепвам иначе ти как си, имаш много хубава блузка (или очи, или там някакъв комплимент), той ми отговаря нещо и след това казвам добре, айде че ме чакат, ще се видим пак. :-D
И също като видя някое хубавко момче из улиците, малко тъпо се получава когато отивам да се запознаеме, защото пък чак от първия път д аму искам тел-а или нещо друго, е много стресиращо и за това гледам да се запознавам с хора, с които имаме нещо общо - примерно общ квартал, общо даскало, общо кафе, общ бар или нещо от този сорт.

На едно друго момче му бях изцепила :
той беше на една пейка в даскало и пуши, аз отивам при него, нали пак усмивка, хладнокръвие, викам му може ли да се запознаеме, подаам си ръката казвам как се казвам и той казва как се казва и седя и го гледам влюбено и му казах "ами.. ъ, аз щото тука те гледам от бая време в даскало и ми направи впечатление и реших да дойда да се запознаеме" :-D и той ми каза аха добре и млъкна и ма гледаше тъпо и след тва му викам кой клас си ала бала, тука в махалата до даскало ли живееш някъде и така.
И от там на сетне с тоя пич зехме, че станахме бая добри приятели, ама като го опознах, се отказах от него .. хаха:))
Та, така.

LOvE MaRtIn
05-29-2007, 12:27
az si haresvam mom4eta koito poznavam!eto daje s edin si pi6a po 4ata i napravo sum se vlubila v nego vupreki 4e toi ne e krasavec i s ni6ty nemoje da vpe4etli horata!?! :smt007

BAYO
05-29-2007, 12:29
Просто както съм си действал винаги . Вдигам мерника, отивам при нея и в зависимост от това, къде се намираме подбирам монолога :lol:

Digital
05-29-2007, 13:20
"ей боклук. я ела тука бе !"

05-29-2007, 14:19
Am haresaha mi primerite na 4erinka...Am kakprosto "me4ka strah,men ne strah?" otiva6 i se zapoznava6 s mom4eto :d

INLOVE_f
05-29-2007, 14:57
Малко е смешно, ама... досега винаги, когато съм харесвала някое момче някак си все се сблъскваме някъде (буквално се сбъскваме!!!) и може би от разклащането на мозъчните клетки човека сам предлага кафе или нещо такова :-D

Presley
05-29-2007, 15:06
До сега не съм си падала по момче,което не поэнавам.И освен Джъстин Тимбърлейк,амо се съмнявам да се эапоэнаем :-D :-D :-D

naia
05-29-2007, 15:43
ми не знам случайно става