PDA

View Full Version : Imam edin vapros?PLS pomognete mi.



mita4_911
05-29-2007, 11:31
6te mi pomognete li?ima edno f,koet haresvam.no problema e 4e tq e super primerna.nito pu6i nito pie.a az i dvete si gi praktikuvam.(pod pu6i imam predvid cigara,ako si mislite ne6to drugo)ta nema kak de se spogodim.ako tragna s neq 6te trqbva li da spra cigarite i pieneto? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

AvRiL lAvIgnE LoVeRka
05-29-2007, 11:43
Мии ко да ти кажа някои момичета ги кефи момчето до тях да пуши. Нз каква е тя обаче ако не й харесва можеш да не стигаш чак до такава крайност да ги спираш, ама пред нея и около нея ще се въздържаш защото не е приятно да се прибираш вкъщи с дрехи вонящи на цигари и да се налага да даваш обяснения и да се опитваш да убедиш всячески родителите си, че не пушиш казвам ти го от личен опит :smt009 . Ти решаваш....

bloodybaby
05-29-2007, 14:31
Зависи :D
Ако тя го поиска от теб, тогава можеш да питаш - "да ги спра ли", ама сега...
Има момичета, на които им пречи партньора им да пие и пуши, но и такива, на които въпреки, че не им харесва, не им пречи.
Та сега...ами и да питаш и да не питаш във форума, никой от нас не може да ти даде 100%гарантиран отговор!
Успех с мацката :smt008

Levane
05-29-2007, 14:34
6te mi pomognete li?ima edno f,koet haresvam.no problema e 4e tq e super primerna.nito pu6i nito pie.a az i dvete si gi praktikuvam.(pod pu6i imam predvid cigara,ako si mislite ne6to drugo)ta nema kak de se spogodim.ako tragna s neq 6te trqbva li da spra cigarite i pieneto? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Xax pi4 obarkal si se po6i si navolq pii si i hodil sam s momi4e deto i pu6e6e i pie6e az samo pieh ama pak si4ko si be6e extra taka4e deistvai :)

Seducti0n
05-29-2007, 17:47
Здравей.Колкото и глупаво да звучи и аз се кефя на момчета които пушат не знам защо.Но в крайна сметка ако въпросното момиче тръгне с теб то е ще да е заради това което си а не това което тя иска да бъдеш.Всеки човек си има своите недостатъци-откъм визия характер при теб това с пушенето за порок се води.Но замисили се дали би могъл да понесеш някой нон-стоп до ти мърмори на главата затова че си пушач.Това че е примерна няма лошо и не винаги означава че не би възприела човек твой тертип айде късмет с моомичето. :wink: