PDA

View Full Version : vlubena sam



desita14
05-29-2007, 13:28
Vlubena sam v edno mom4e na 21 godini az sam po4ti na 15 no vsi4ko e mnogo slojno mejdu naz.toi si ima gadje az sum malka ai e mn dobar pr sas vui4o mi i ne iska i zaradi nego .ina4e mi e kazval 4e ima 4uvstva kam men no ...bihte li mi pomognali malko ako mojete

Digital
05-29-2007, 13:30
Vlubena sam v edno mom4e na 21 godini az sam po4ti na 15 no vsi4ko e mnogo slojno mejdu naz.toi si ima gadje az sum malka ai e mn dobar pr sas vui4o mi i ne iska i zaradi nego .ina4e mi e kazval 4e ima 4uvstva kam men no ...bihte li mi pomognali malko ako mojete
Ми... да, сложно е. Но не е невъзможно !
Слушай сега. Свирки знаеш ли как се правят ?

mgxpower
05-29-2007, 13:42
Най-разумно е да му се обадиш и да излезете.Когато си влюбен е много трудно да мислиш трезво , но най-добре е да поговорите и да си изясните нещата дали между вас може да има някакви отношения ако се раздели пича с приятелката си може да се получи нещо между вас.Нека бъде искрен с теб и ако смята ,че няма да може да отговори напълно на чувствата ти да не ти дава напразни надежди.Така дори и да боли ще знаеш ,че пътят ти е чист и след като преболедуваш копнежа си към него ще можеш спокойно да се огледаш....за някой друг , който да те заслужава.

HYPE
05-29-2007, 15:23
Най-разумно е да му се обадиш и да излезете.Когато си влюбен е много трудно да мислиш трезво , но най-добре е да поговорите и да си изясните нещата дали между вас може да има някакви отношения ако се раздели пича с приятелката си може да се получи нещо между вас.Нека бъде искрен с теб и ако смята ,че няма да може да отговори напълно на чувствата ти да не ти дава напразни надежди.Така дори и да боли ще знаеш ,че пътят ти е чист и след като преболедуваш копнежа си към него ще можеш спокойно да се огледаш....за някой друг , който да те заслужава.

](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

TuZAra
05-29-2007, 15:25
Абе вие момиченцата по на 14-15-16 години се мислите за много големи ама някои ден някои такав батко ще ви го вкара в дупето и ще си мирните на задниците

Valar
05-29-2007, 15:30
Vlubena sam v edno mom4e na 21 godini az sam po4ti na 15 no vsi4ko e mnogo slojno mejdu naz.toi si ima gadje az sum malka ai e mn dobar pr sas vui4o mi i ne iska i zaradi nego .ina4e mi e kazval 4e ima 4uvstva kam men no ...bihte li mi pomognali malko ako mojete
Ми... да, сложно е. Но не е невъзможно !
Слушай сега. Свирки знаеш ли как се правят ?
А така, ако не ша са научиш! :-D

naia
05-29-2007, 15:40
Леко каката да не те проскубе дете я си стой вкъщи още ти е рано за батковци.... :evil:
намери си друг или поне да скъса със приятелката си стига разваляли връцките на хората ....детски прищявке

Presley
05-29-2007, 15:44
Остави го.
1.Доста е голям эа тебе и доста се съмнявам да имате общи теми,камоли ентереси.
2.Все пак има приятелка.
3.Съмнявам се да эареже приятелката си ,эаради 14-годишна пикла(с иэвинение эа думата)
4.Остани от малкото не-раэвратили се момиченца на твоята въэраст :smt005

hip Hop Mace
05-29-2007, 15:51
Има надежда за вас :wink:
Една приятелка когато беше на 14 се влюби в 21годишно момче което също имаше сериозна приятелка,но въпреки това нещата между тях се получиха - тои заряза приятелката си и сега още са заедно (ходят от 6 месеца) Тъи че не се отчайваи,кво като не сте на една възраст - любовта няма граници :-D

Както каза някой по - горе - поговорете с тоя пич :wink:

koalka
05-29-2007, 16:58
Сложно е, да.Не може да сте заедно, така че го забрави.Какво можеш да направиш?Той си има приятелка.

KisskilleRcHe
05-29-2007, 17:29
Аз пък си харесах жената на лелинчо ми. Тя на 37, а аз съм на 14. но това не мисля, че ще е пречка. Пък и на лелинчо вече му е омръзнало да се занимава с нея. Вика ми че е мн разшлякана.
А бе вие нормални ли сте аз пък ти предлагам да го зарежеш тоя и да си харесаш някой на 31 повече ще си отивате. ПФфффф ненормална работа! :twisted:

JiMiTo
05-29-2007, 20:50
намери си някои съмишленник , не ти трябват големи хора, те имат други проблеми на главата. Ще има разлика в интересите ви, във ценностите ви, във годините най-вече,а и едно , за какво ти е 21 годишен ?!? Като искаш някои стар пълно е 60 годинши овдовели старци баси... [-( [-X