PDA

View Full Version : Объркана съм :(



silv
05-29-2007, 15:56
Здравейте от мен,
Исках с някой да споделя историята си, за да видя какво мислите и да получа някои полезни съвети. Казвам се Силвия и съм на 18, сега завърших даскало, но по същество...
Много обичам 3 момчета и наистина адски държа на тях и като на приятели и като нешо повече. С първия ходих близо година и всичко беше супер между нас - той адски ме обичаше и ми даваше всичко, от което имах нужда, но в един момент реших да скъсам с него зашото сексът с него не беше толкова хубав колкото ми се искаше и веднага тръгнах с втория, който си падаше по мен от много време. Миналото лято отидохме на море и там беше супер - всичко беше перфектно и с него се чувствах много по-свободна отколкото с първия, но и него зарязах веднага защото реших, че ми липсва първия... все пак една година не е малко време, а и може би един не ми беше достатъчен :oops: , а не исках да ги лъжа, защото се познаваха. Пролетта пак правих секс и с двамата и се виждах и с двамата, но пак трябваше да избера и реших да тръгна с второто момче и наското щяхме да направим 3 месеца, но точно преди бала скъсах с него заради 3тия... На един купон се забихме и ....... :oops: :oops: :oops: :oops: след това не можех просто да продължа със старото си гадже...
Сега се колебая между тримата и нз кой да избера или пък да съм с тримата едновременно :? На стената в училището някой е написал, че съм курва и предполагам, че е един от тях ама нз кой е... как да разбера? ох нз кой да избера а толкова много обичам и тримата :(:(:(

Presley
05-29-2007, 16:07
Споко сигурно до към 30 години ше се осъэнаеш :-D .Мноо е кофти да не энаеш ко искаш

lele kfo stana
05-29-2007, 16:08
abe momi4e osaznai se malko kade se namira6,kak moje da govori6 za obi4 sled kato nz kfo e tfa,kak 6e obi4a6 trima. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

asi_basi
05-29-2007, 16:09
Hehehehe da ima6 vreme do 30 :p...
Offf ami nie kak da ti kajem koi ? Ti trqbva da izbere6 ...

naia
05-29-2007, 16:09
ти си луда....
по добре си намери 4ти и само със него бъди...
е със сигурност ще напишат това ти какво искаш???

Valserp
05-29-2007, 16:34
Като ги направиш 10 пак пиши!

koalka
05-29-2007, 16:43
Това вече е ненормарна работа.И дай да сме наясно-не обичаш да обичаш двама души едновременно, а пък камо ли трима.Чувстваш някакво привличане, секса е доста важен за теб, просто те кефят.Не знаеш какво искаш и се чудиш като желаеш единия, а си с другия.Просто харесване.Избери един и не мисли за другите.И с тримата няма как да ти, това ти е ясно.

rebel_kid
05-29-2007, 17:13
Била си достатъчно време с тях, за да разбереш кой е най- подходящия. Мисля че прекалено много си чакала да направиш тази крачка, просто не е честно спрямо тях. И все пак не мисля, че секса е най- важното, но това е единствено твое решение.
Действай, за да не стане "от 3 стола- на земята" :-D

vvs_go
05-29-2007, 18:10
spored men ako imat akyl 6te te zarejat i 3mata

HYPE
05-29-2007, 18:19
нали знаеш как им викаме на такива като теб :) Айде земи си седни на гъза че си станала на 18 и ти е време. Избери си един с който смяташ че ще се чувстваш най-добре и карай с него ;)

JiMiTo
05-29-2007, 20:47
търсиш решение на проблема - няма да намериш. За да ги въртиш тримата явно си сладурана и от тук идва проблема със сладураните - става им широко около врата и почват да летят от цвят на цвят...така до като един прекрасен ден не се усетят на къде са тръгнали...разбира се има шанс и да не се осетят.. вземи се стегни малко щото почнеш ли веднъж да ги сменяш така ще е и за напред.

Ние неможем да ти кажем кой да избереш от тримата, нито може да ти налеем мозъка, от който се нуждаеш според мене. Даваме ти съвети с целта да влезеш в правия път...и това дето са го написали на стената...за съжаление имат право .. на 18 си замисли се малко какво искаш от живота [-X

iliqnfenka
05-29-2007, 21:45
не заслужаваш нито един от тримата ](*,)

05-29-2007, 22:29
Пък и са написали, че си курва вече нали ?

Може да не ти стане мн приятно, но съм съгласен с тва..

Sladko_Izkushenie
05-30-2007, 06:43
Не обичаш никой ти.Утре ще се появи четвърти , после пети и все ще има да си се чудиш кой да избера :roll: .Не знаеш какво искаш а си на 18 години.Крайно време е да пораснеш! Намери си някой и бъди само с него и не прави к*******и номера!!!!

Sevt
05-30-2007, 07:17
Това твойто е болестно състояние и му се вика нимфомания. Жалко за момчетата :(

anet
05-30-2007, 07:19
Разбирам,че си много объркана.Само в любовните взаимоотношения ли си такава или по принцип.Не знаеш какво търсиш и какво искаш,макар че от опит знам,че когато истинската,дълбока любов те завладее,тя те обсебва напълно и те омагьосва независимо от това какво търсиш и какво искаш.Според мен това са кратки моментни увлечения,твоето разтроение го доказва.Въпроса е какво да правиш .Знаеш ли когато срешнеш истинския,няма да се двоумиш и няма да искаш да го замениш с друг,така,че давай живей си живота,не насилвай нещата и знай,че винаги има по умен,по хубав,по готин,по забавен,но не можем да притежаваме всичко и всички.Когато срешнеш твоя човек......ще разбереш,че това е той :P

MoHuTo
05-30-2007, 07:24
Абсолютно невъзможно е да обичаш трима едновременно!Ти не ги обичаш, просто чувстваш някаква симпатия, харесване, или каквото е там, но за обич не може да се говори...А пък относно момчетата, избери този който искаш ТИ (ако знаеш какво искаш де ), недей ни пита нас, ние няма как да знаем... :::

bloodybaby
05-30-2007, 09:31
Май не е любов цялата тая работа, а просто начин да намериш по - подходящия сексуален партньор!
Ако бях на твое място, щях да бия една майна и на тримата и да се огледам за друг, необвързан с историите ми до момента!
Каква любов ве момиче?Ако обичаш някого наистина по начина по който се обича любим човек, няма да имаш очи за друг!

WindfaLL
05-30-2007, 10:27
Аз обичам Пенчо,Пък ходя с Драганчо..ами пък спя с Петканчо..Ау а ако го знаете кЪф е Иванчо....Не можеш да обичаш истински 3ма! :smt013

ot profil4eto mi
05-30-2007, 12:23
zdraveite,samo iskah da vi kaja 4e predi profila slv be6e moi,no se razdelih s predi6niq mi priqtel,a toi qvno ne moje da go prejivee i vsi4ki tezi gluposti deto sa napisani ot profila mi toj gi e pisal,za6toto mi e razbil parolata...taka 4e tova sa izmislici

ot profil4eto mi
05-30-2007, 12:27
sori iskah da napi6a profil silv ne slv,vie kak moje pak da se varjete 4e verno nqkoe momi4e moje da go misli tova,a ina4e tova nikak ne e vqrno est,prosto se razdelih s tova mom4e a toj sega iska da me narani...

Th3MaN
05-30-2007, 13:20
Намери си още 3ма и сичко ще е ок!