PDA

View Full Version : Moderated:Не знам какво чувствам...



???????????????????
05-29-2007, 15:59
ne sam mnogo sigurna v 4ustvata si kam moq priqtel,naposledak mnogo se karame i ve4e nz dali go obi4am kakto predi.ponqkoga 4ustvam 4e nemoga bez nego a sled tova vse edno go mrazq i neiskam da sam s nego.i dvamata napravihme mnogo gre6ki za koito vse o6te nemojem da si prostim no v kraina smetka pak sme zaedno. ](*,) ](*,)

Moderated by koalka
т.7 от Правилника!

Presley
05-29-2007, 16:01
Еми след като не искаш да сте эаедно ,просто се раэделете.Имаш си глава на раменете и не е эа украса.

naia
05-29-2007, 16:06
или поговорете и се опитайте да оправите нещата или се разделете :?

asi_basi
05-29-2007, 16:07
Ami da, kato ne iska6 da si s nego - razdelete se !

koalka
05-29-2007, 16:45
Щом не искаш да си с него-изхода ти е ясен.Прошката е много важно нещо за една връзка и ако още не може да си простите, не знам за къкед сте...

Barbie
05-29-2007, 18:33
Не се разделяйте, но си дайте време за размисъл. Разберете се няколко дена да не се виждате, да не се чувате... Струва ми се, че най-ясно започваш да усещаш какво изпитваш към даден човек, когато започне да ти липсва и видиш какво е животът без него. Или пък проведете един наистина сериозен разговор - затваряте се някъде и никой не излиза, докато не си кажете всичко в очите и не решите какво да правите - или продължавате заедно и спасявате връзката си, или всеки сам - по живо, по здраво. Грешките може да причиняват болка, но прошката е прошка - ако ще прощаваш, спираш да триеш сол на главата на "виновния".
Успех...

JiMiTo
05-29-2007, 20:38
според мене най-добре си намери нов приятел, явно тоя вече ти е умръзнал...ама все пак и ти си имаш глава решаваи си сама

Digital
05-29-2007, 20:40
Казва се "Напоследък съм много объркана"

JiMiTo
05-29-2007, 20:53
Казва се "Напоследък съм много объркана"
=D> =D> =D>

puhkav_mecho
05-29-2007, 21:23
нормЛно е според мен.. "огледай се" и виж защо се карате, къде е грешката и дали може да се реши проблема ;) успех

Sladko_Izkushenie
05-30-2007, 07:30
Дайте си малко време и двамата.Примисли добре нещата и ако виждаш , че няма смисъл да продължавате се раделете

~egoistiC~sister
05-30-2007, 07:32
А ти мъжко ли си :-s

MoHuTo
05-30-2007, 08:23
Ако според теб няма смисъл от връзката ви, по-добре скъсай с него, но ако имаш чувства към него после ще съжаляваш.По-добре си дай време и обмисли добре нещата и чак тогава прецени. :wink:

безумна любов
05-30-2007, 14:55
еми и аз съм в абсолютно същото положение като тебе и се чудя какво да правя.... напоследък ми се случиха много работи и доста израстнах, а той все още мисли по детски(има напредък от началото и все пак..) много ми е тъжно да съм без него, но когато сме заедно нещата не са цветя и рози. А най-болезненото е че той ме обожава и неискам да го нараня.... та какво да правя незнам

НЕЗНАМ КАКВО 4УСТВАМ
05-30-2007, 15:42
А ти мъжко ли си :-s
ЖЕНСКО СЪМ

BAYO
05-30-2007, 16:06
Просто ти е омръзнал ... за това на моменти се чувстваш така, хем го искаш хем не. Просто си дайте малко време, то ще покаже какво ще стане за напред. И тва не забравяй, че е игра, която няма правила. Каквото и да се опитваш да направиш, то в повечето случай става точно обратното. За туй, моят съвет, просто остави да мине малко време и се вижте, поговорете.

puhkav_mecho
05-30-2007, 20:12
еми и аз съм в абсолютно същото положение като тебе и се чудя какво да правя.... напоследък ми се случиха много работи и доста израстнах, а той все още мисли по детски(има напредък от началото и все пак..) много ми е тъжно да съм без него, но когато сме заедно нещата не са цветя и рози. А най-болезненото е че той ме обожава и неискам да го нараня.... та какво да правя незнам


както е сладка, така е и горчива любовта... по-добре да го нараниш сега и да си искрена с него, отколкото да си мълчиш и да си в плен на вече изстиналите си чувства :|