PDA

View Full Version : Kratko qsno problem4e....pls hvurlete edno oko :)



^^puh4e^^
05-29-2007, 16:55
Nai- dobriqt mi priqtel me haresva ( ne e tva problema).....Az haresvam negoviq nai- dobur friend :roll: Vsi4ki sme ot edno daskalo....Priqtelqt na nai- dobriq mi friend znae 4e toi me haresva......S tova mom4e ne sum mn blizka, no naistina napposleduk sdamo toi mi v glavata :smt007 A btw nai- dobriqt mi friend e adski revniv i izbqgvam da mu govorq za dr mom4eta.....A onzi...spored men bi mi oburnal vnimanie , ako ne bqha tezi faktori ::: Vie kvo bihte npravili? :smt004

05-29-2007, 17:01
тройка :D

Presley
05-29-2007, 17:01
Еми все пак най-добреят ти приятел ти е само приятел.Това ,че те харесва не би трябвало да те спре да эапочнеш нова връэка.Ако неговият приятел найстина също има нещо към теб,дийствай!Единственото кофти е ,че може би те двата ще се скарат.Но ако имат нещо в тиквите си ще се раэберат.

koalka
05-29-2007, 17:08
Надали ще стане нещо, той му е най-добър приятел...
По-добре се откажи от идеята...

05-29-2007, 17:12
Надали ще стане нещо, той му е най-добър приятел...
По-добре се откажи от идеята...Imenno....Ako spomena na moq friend, toi mn 6te se qdosa( dori da ne go ppkaje i 6te u stane kofti)......To kogato stvava duma za moi gadjeta, koito ne e vijdal mu stava mn nervno i nepriqtno....ot mn vreme se opitva da se bori s 4uvstvayta si i da me vuzpriema samo kato friend , no mn trudno se polu4ava :roll: .......A onzi.... :smt017 6te6e da e hubavo da ne znae za tezi fakti [-o<

KisskilleRcHe
05-29-2007, 17:23
Или най-добрият ти приятел или никой. За мен това е единственото решение.

UnaBletoLoVeU
05-29-2007, 17:23
Той ти е най-добър приятел! Би трябвало да иска най-доброто за теб. Щом се е примирил да не сте гаджета, а най-добри приятели, то тогава трябва да те остави да си живееш спокойно и да си свободна с избора си за момчета. Неговия приятел не е негова принадлежност и ако и 2мата се харесвате защо ще се правите, че няма нищо. Най-добрия ми приятел също ме харесваше( сега вече не знам), но въпреки това дори да се бях влюбила в негов приятел нямаше да ми направи никакъв проблем за това..напротив щеше да се радва за нас!

marin4itu
05-29-2007, 17:44
тройка :D

:smt023 :smt005

Presley
05-29-2007, 17:47
marin4itu ае намали си аватара ,че драэни :-D

SiLveToOo```
05-29-2007, 17:55
Дам това ми е много , много познато. Същото се слъчи и на мен със бившия ми ..... Аз лично поговорих със най-добрия ми приятел за това и му казах че няма да се получи нищо между нас, че много държа на него като на фр. но нищо повече и че съм луда по приятелят му.... Въпреки че се почуства много гадно , той поговори със най- добрия си фр., оказа се че той също имал чувства и така стана работата..... Таааааа по добре поговори сериозно със приятеля си и му кажи как седят нещата . Ако е човек на място ще те подкрепи......
Успех :-) :-) :-)

HYPE
05-29-2007, 18:23
тройка :D

http://ziza.ru/sites/ziza/emoticons/fuck.gif http://ziza.ru/sites/ziza/emoticons/fuck.gif http://ziza.ru/sites/ziza/emoticons/fuck.gif

PaTcKo
05-29-2007, 19:24
хаха варианта за тройката не е лош

nasty_f
05-29-2007, 19:57
Че нали ти е най-добър приятел,тогава какво ревнува.Дори да те харесва толкова няма право да ти се сърди,защото не си му гадже.Вариянта с тройката не е лош.Но си признай на неговия най-добър приятел.Все пак ти няма цял живот да се съобразяваш с всеки и да си изпускаш шансовете...Един вид,да живееш,както някой друг иска.Веднъж "качат ли ти се на главата" после ще го правят постоянно!

05-29-2007, 20:27
подкрепям KisskilleRcHe или най добрия ти приятел или никой от двамата иначе губиш този твой приятел завинаги поне при мен така стана.Но разговорите правят чудеса нали тва ни различава от животните

sun_flower
05-29-2007, 20:30
az sum za 3kata.
Kakvo zna4i 6tom ti e nai-dobur priqtl 6te te ostavi na drug,za da si 6atstliva-purvo,spored men 6te se bori i 4ak ako ni6to ne stane 6te se otkaje.po su6tiq na4in i s dr mom4e.Tova 4e te su6to sa priqteli ne zna43i 4e 6te se otkajat ot teb v imto na priqtelstvoto si

puhkav_mecho
05-29-2007, 21:27
не искам да те отчайвам, но ако те са истински приятели едва ли ще се скарат заради едно момиче [-( :)

GVG2BG4eva
05-29-2007, 22:04
off ti me oburka naprao a we kat ima mnoo priqteli nameseni begi tva e moq suvet

Sladko_Izkushenie
05-30-2007, 07:21
Ако наистина ти е най - добър приятел нищо няма да стане ако си с другото момче :)

MoHuTo
05-30-2007, 07:28
Надали ще стане нещо, той му е най-добър приятел...
По-добре се откажи от идеята...
И аз съм на това мнение :::

^^puh4e^^
05-30-2007, 10:17
Zna4i....Mersi za otgovorite :mrgreen: No...az zabravih a spomena 4e tozi moi friend me obi4a i mi go e kazval...az sum go otreqzvala, no vupreki vs toi e re6il 4e mojem da budem friends....No znam 4e naistina bi mu stanlo kofti....Eto dnes naprimer, az kato na 6ega mu spomenah za onova mom4e .Vsi4ko stanm mn neprinudeno :roll: Toi ikaza"ako haresva6 edi koi si, daje 6te mi e nqkvo qko da znam", no ako haresva6 nqkoi ot nai- dobrite mi friends.....Az popitah "togava kakvo bi stanalo", a toi" mi togava 6te go prebiq, ili po skoro teb 6te prebiq....ili izob6to nz.....ti predstavq6 li si da trugne6 s nai- dobriq mi friend...basi gadnoto"Az si zamul4ah i gledah da ne se izdam [-o< Sega ve4e naistina vs izglejda beznadejno :smt017

INLOVE_f
05-30-2007, 10:32
Не е добра идея да започваш връзка с приятеля на най-добрия си приятел, защото после такава свинщина ще стане... :? (личен опит)

bik4eto
05-30-2007, 14:52
тройка :D еми напрао

05-30-2007, 14:59
awe kva troika vi goni vie normalni li ste. toi i e nai-dobriq fr. makar 4e kato ti e kazal 4e 6te te prebie ne se pokazva kato to4no takuv. toi ne moje da ti opredelq s koi da bude6 i ako ti e istinski fr ne bi ti pravil problemi. a i ti ne moje6 da se suobrazqva6 s nego i da se jertva6 zaradi nego. toi da se vzeme v ruce kato vijda 4e ne otg na 4uvstvata mu da si hresa druga i da ne te izmu4va

nasty
05-30-2007, 21:39
ami vi6 sega ima i zna4enie na kakva vuzrast si ti tvoq nai dobyr priqtel i negoviq priqtel.i az ti predlagam da pogovori6 s nai dobriq si priqtel,toi bi te razbral :P

^^puh4e^^
05-31-2007, 14:42
ami vi6 sega ima i zna4enie na kakva vuzrast si ti tvoq nai dobyr priqtel i negoviq priqtel.i az ti predlagam da pogovori6 s nai dobriq si priqtel,toi bi te razbral :PAz- po4ti na 17.....moq friend na 18, negoviq- na 17 :wink:

Shadowscape
05-31-2007, 15:09
Най-добрият ти приятел те харесва, добре, но той няма права над теб, а и освен това, ако наистина ти е толкова добър приятел и те обича, то би трябвало да е готов да направи всичко, за да бъдеш щастлива ти, дори и това да значи да загуби надежда да бъдете заедно. Ако тръгнеш да съобразяваш интимния си живот с всички странични хора, които те харесват, няма да стигнеш до никъде. Моят съвет е да следваш сърцето си и да кажеш на това момче, в което си влюбена, за чувствата си. Отношенията между момчетата са по-различни, по-разбрани. Две приятелки жени са в състояние да се изпотрепят една друга заради едно момче, но мъжете най-често са доста по-цивилизовани, така че си струва да опиташ.