PDA

View Full Version : Първа среща - Впечатление



05-29-2007, 17:56
Момичетата да кажат , с какво може да ги впечатли едно момче на първа среща ?

machoka
05-29-2007, 18:00
с 20 сантиметров... дебел........ портфейл?! :roll: :D

KiLLeR_InSTiNkT
05-29-2007, 18:03
с 20 сантиметров... дебел........ портфейл?! :roll: :D
Някои хора преди да прочетат малкия шрифт могат да си помислят друго :-D
Естествено държание, да плямпаш умерено /нито прекалено много, нито малко/ - да намерите с мацката обща тема и така...

cherinka
05-29-2007, 18:10
с 20 сантиметров... дебел........ портфейл?! :roll: :D
Някои хора преди да прочетат малкия шрифт могат да си помислят друго :-D
Естествено държание, да плямпаш умерено /нито прекалено много, нито малко/ - да намерите с мацката обща тема и така...
Мерси, че ни светна. Нямаше да се сетим...

Мен момче ще ме впечатли изключително много ако ми говори какви козметични процедури си прави.
Ей тва нещо никога не се забравя, ама никога. Особено на 1ва среща. Ъъхахаха,.

RhytmiX
05-29-2007, 18:14
Sre6ta mejdu lesbiiki :mrgreen:

lady_bird
05-29-2007, 19:16
mi nz...samiq manier,povedenieto,na4ina po koito govori...takiva razni raboti,az ne se vpe4atlqvam mn...puk i ne hodq po sre6ti...ili pone ne sum hodila mn puti,a tezi,na kouito sum bila sa ot onezi ,na koito kazva6 "Otivam za malko do toaletnata!" i tursi6 zadniq vhod na kafeto,a ako nqma se iznizva6 delikatno prez prozoreca na kenefa! :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-29-2007, 19:36
nai ve4e durjanieto... edno mom4e ako oshte na 1ta sreshta napravi purvata kra4na opredeleno nqma da mi govori hubavo za nego :smt017 :smt016

Presley
05-29-2007, 19:43
Мене ме впечетлява поведението му към мен и чувството эа хумор.Е естествено и мускулките :smt005

Valar
05-29-2007, 20:28
А ако блоукирам по средата на срещата... 8-[

sh3_1s_7h3_0n3
05-29-2007, 20:32
обхождам му цялото тяло с поглед и след т'ва се съсредоточавам в/у блузата в зоната около корема и си го представям на голо... има ли плочки, няма ли... 8-[


глупости... 8)

слушам го как се изразява. и дали изобщо може да говори за нещо друго освен футбол, коли и фитнес..пфф

абе, отдавна не съм ходила по 'първи срещи'...ама едно време (ех, ех...) все слушах 'ох, тря'я утре да ида пак да се напомпам...днес напра'йх еди-си-колко сериии'... пука ми, че ми дреме на мен...ама от уважение слушах 40-50минс... и толкоз'... после вечно бях болна, на зъболекар, за дрехи, за обувки... и така докато не му писне 8)

05-29-2007, 20:50
като цяло държанието, но пък прекаленото "естествено държание" не е толкова препоръчително, някакъв етикет трябва да има все пак. А и едно момче ако на първата среща не ми направи добро впечатлнеи голям шанс няма, защото за съжаляние трудно си прменям менението.

machoka
05-29-2007, 20:54
Май май и вие /момичетата/ не знаете какво търсите..

да е естествен, ама не чак толкова /да държи етикет/, о неееее, парите не са най-важното, ама да не е по някакъв анцуг-евтинджос, дето се вика да има хубави дрешки... външността не е от чаак такова значение, ама погледа ви се съсреодоточава върху задника му или областта на корема...
да не е по-суетен от вас, ама ако има хотина прическа и си е епилирал краката - още по-добре.

Я първо се изяснете със себе си, а после имайте претенции към нас! :roll:

Boot
05-29-2007, 20:57
като цяло държанието, но пък прекаленото "естествено държание" не е толкова препоръчително,
Мда, това е важен момент. Защото, ако се старае да е мъъъничко по-добър от това, което всъщност е, значи иска да те впечалтли. Щом иска да те впечатли, значи си специална по един или друг начин. Всички момичета искат да са специални. :lol:

sh3_1s_7h3_0n3
05-29-2007, 21:01
Май май и вие /момичетата/ не знаете какво търсите..

да е естествен, ама не чак толкова /да държи етикет/, о неееее, парите не са най-важното, ама да не е по някакъв анцуг-евтинджос, дето се вика да има хубави дрешки... външността не е от чаак такова значение, ама погледа ви се съсреодоточава върху задника му или областта на корема...
да не е по-суетен от вас, ама ако има хотина прическа и си е епилирал краката - още по-добре.

Я първо се изяснете със себе си, а после имайте претенции към нас! :roll:

Ааааа! т'ва за корема! не така! аз само се шегувах 8)
нали колкото е по-напомпан, толкова повече и др момичета ще го харесват, и толкова по-голямо ще му е самочувствието...
такива са трудни 8) а и да го пусна на купон... ще го мисля цяла вечер после 8) за т'ва... нормалните момчета рулз! 8)

machoka
05-29-2007, 21:10
нали колкото е по-напомпан, толкова повече и др момичета ще го харесват, и толкова по-голямо ще му е самочувствието...

..между впрочем, и твоето.. :)

ходиш с най-готиния и желания в района, той е твой... аааайде па да не ти се вдигнат акциите поне с 2 пункта ... :lol:

sh3_1s_7h3_0n3
05-29-2007, 21:18
нали колкото е по-напомпан, толкова повече и др момичета ще го харесват, и толкова по-голямо ще му е самочувствието...

..между впрочем, и твоето.. :)

ходиш с най-готиния и желания в района, той е твой... аааайде па да не ти се вдигнат акциите поне с 2 пункта ... :lol:

абсурд! аз ще пукна от ревност... а и освен това, повечето такива момчета си падат женкари... мина времето, когато да ми се иска да съм с най-готиното момче, дето всички да го харесват, всички да ми завиждат... пффф лапешки историии... с'я кат' се замисля... къде ми е бил умът :-k
колкото по-НЕнадут е, толкова по-верен може да ти бъде (или поне аз така си мисля)... с една дума..да е земен 8)
а не няк'ъв с балонско самочувствие... 8)

machoka
05-29-2007, 21:26
Самочувствието е нож с 2 остриета, но може да е признак на нещо много добро.

Да, за балонното такова всички знаем. Само че, когато човек е умен, упорит, кадърен, нахакан и амбициран.. той ще има самочувствие и ще владее нещата около себе си.. това са хора, които не се прекланят пред нищо и винаги се 'оправят' с проблемите, които възникват.. много малко хора познават такива..

така че високото самочувствие е признак или на голям провал, или на супер печен човек.. аз поне съм израстнал в такава среда, където тези типове виреят.. и знам 'що за стока са'.. всяка мацка би искала да има такъв Oправен човек до себе си.

sh3_1s_7h3_0n3
05-29-2007, 21:35
Не всяка мацка...
аз предпочитам да съм със земно момче...
той нека си е Оправен, но да не е мн надут и да няма прекалено голямо самочувствие (не споря, че изобщо не трябва да го има, напротив! но нека всичко да е в рамките на нормалното)...
по-добре бъди скромен, отколкото надут 8)

пари, коли, къщи...бицепси, трицепси... ако ще и теракот на корема си да има, не може да ме впечатли, ако е някой ръб 8)

machoka
05-29-2007, 21:45
Не ме разбра, но причината е в мен.
Самочувствието не е обвързано с това да си скромен или надут. И двете крайности са неприятни за момичето, но по-скоро надутите са по-на почит, защото 'леките' момичета са повече и биха се вързали на кварталния селянин с ланците и голфарата, докато по-малко момичета ще тръгнат със скромният отличник в училище, перфектен в логаритмите, но малко смотан с жените.

Един мъж /като понятие, това включва и 'съществата' на по 17-18/ трябва да бъде предимно кавалер, да мисли първо за своето момиче, а след това за себе си когато са заедно, да бъде ерудиран, да може да говори на всяка тема, макар и по малко, да умее да поддържа разговор, но и да знае кога да замълчи... да е до толкова отворен, че да свали на земята нахалника, дръзнал да опипа приятелката му по задника в автобуса, но да не се ребчи в дискотеката, защото някой го погледнал на криво.... да поддържа стабилна лична хигиена, но да не прекарва повече време пред огледалото от теб....
и най-важното -да бъде иновативен, интересен, забавен, атрактивен, оригинален, и да може да докара усивка на лицето ти, когато се нуждаеш от това!

sh3_1s_7h3_0n3
05-29-2007, 21:53
Не ме разбра, но причината е в мен.
Самочувствието не е обвързано с това да си скромен или надут. И двете крайности са неприятни за момичето, но по-скоро надутите са по-на почит, защото 'леките' момичета са повече и биха се вързали на кварталния селянин с ланците и голфарата, докато по-малко момичета ще тръгнат със скромният отличник в училище, перфектен в логаритмите, но малко смотан с жените.

Един мъж /като понятие, това включва и 'съществата' на по 17-18/ трябва да бъде предимно кавалер, да мисли първо за своето момиче, а след това за себе си когато са заедно, да бъде ерудиран, да може да говори на всяка тема, макар и по малко, да умее да поддържа разговор, но и да знае кога да замълчи... да е до толкова отворен, че да свали на земята нахалника, дръзнал да опипа приятелката му по задника в автобуса, но да не се ребчи в дискотеката, защото някой го погледнал на криво.... да поддържа стабилна лична хигиена, но да не прекарва повече време пред огледалото от теб....
и най-важното -да бъде иновативен, интересен, забавен, атрактивен, оригинален, и да може да докара усивка на лицето ти, когато се нуждаеш от това!

*(handshake)* мисля, че този път сме на 1 мнение вече 8)

П.П. и наистина държа да е добър в логаритмите 8) (че днес пффф се фанах на бас за една задача 8-[ )

bulgarche
05-29-2007, 22:47
puk i ne hodq po sre6ti...ili pone ne sum hodila mn puti,a tezi,na kouito sum bila sa ot onezi ,na koito kazva6 "Otivam za malko do toaletnata!" i tursi6 zadniq vhod na kafeto,a ako nqma se iznizva6 delikatno prez prozoreca na kenefa! :-D
Интересно :shock:

LunaTriCk
05-29-2007, 23:16
Един мъж /като понятие, това включва и 'съществата' на по 17-18/ трябва да бъде предимно кавалер, да мисли първо за своето момиче, а след това за себе си когато са заедно, да бъде ерудиран, да може да говори на всяка тема, макар и по малко, да умее да поддържа разговор, но и да знае кога да замълчи... да е до толкова отворен, че да свали на земята нахалника, дръзнал да опипа приятелката му по задника в автобуса, но да не се ребчи в дискотеката, защото някой го погледнал на криво.... да поддържа стабилна лична хигиена, но да не прекарва повече време пред огледалото от теб....
и най-важното -да бъде иновативен, интересен, забавен, атрактивен, оригинален, и да може да докара усивка на лицето ти, когато се нуждаеш от това!

Този "мъжки" модел е мижав процент. Въпроса е какво се търси междувременно ? :roll:

teenkopele
05-30-2007, 07:03
...puk i ne hodq po sre6ti...ili pone ne sum hodila mn puti,a tezi,na kouito sum bila sa ot onezi ,na koito kazva6 "Otivam za malko do toaletnata!" i tursi6 zadniq vhod na kafeto,a ako nqma se iznizva6 delikatno prez prozoreca na kenefa! :-D

Бах мааму...и до там ли стигате?!? :lol:

bungle
05-30-2007, 07:33
...puk i ne hodq po sre6ti...ili pone ne sum hodila mn puti,a tezi,na kouito sum bila sa ot onezi ,na koito kazva6 "Otivam za malko do toaletnata!" i tursi6 zadniq vhod na kafeto,a ako nqma se iznizva6 delikatno prez prozoreca na kenefa! :-D

Бах мааму...и до там ли стигате?!? :lol:

Хахахах, слава Богу , че на мен все още не ми се е случвало. Но пък сигурно си е тръпка. :-D

Mo6no3
05-30-2007, 08:07
mi nz...samiq manier,povedenieto,na4ina po koito govori...takiva razni raboti,az ne se vpe4atlqvam mn...puk i ne hodq po sre6ti...ili pone ne sum hodila mn puti,a tezi,na kouito sum bila sa ot onezi ,na koito kazva6 "Otivam za malko do toaletnata!" i tursi6 zadniq vhod na kafeto,a ako nqma se iznizva6 delikatno prez prozoreca na kenefa! :-D
Баси якото е това (стига аз да не съм тоя дет го зарязват така). :mregreen:

krasivata_luvica
05-31-2007, 13:48
с 20 сантиметров... дебел........ портфейл?! :roll: :D

мачока е прав и кутия бонбони и букет червени рози :lol: :-D :wink:

krasivata_luvica
05-31-2007, 13:49
с 20 сантиметров... дебел........ портфейл?! :roll: :D
Някои хора преди да прочетат малкия шрифт могат да си помислят друго :-D
Естествено държание, да плямпаш умерено /нито прекалено много, нито малко/ - да намерите с мацката обща тема и така...

da prava si :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: