PDA

View Full Version : въпрос



05-29-2007, 17:45
1-вите 10 дена - без животински продукти

* сурови зеленчуци
* зеленчуци на пара,варени или печени (тиквички, зелен фасул, броколи, карфиол и т.н.) - без боб, и царевица
* плодове и фрешове (без банани, грозде)
* кафяв ориз, картофи
* соево сирене
* зехтин

2-рите 10 дена - в менюто се включват:

* пилешко
* риба
* яйца

3-тите 10 дена - добавете и обезмаслено кисело мляко и извара, но отделно от другите хранения

* Всяка сутрин на гладно се изпива чаша вода с лимон и фреш от грейпфрут. Пият се зелени чайове или чайове за отслабване. Може да се пие вино (червено и бяло) или бира - максимум 1 на ден!
* На обяд и вечеря да се консумира свежа салата с основното ястие и да не се смесват белтъчни и въглехидратни продукти (напр. картофи с месо).
* Плодове - 1/2 час преди и 2 часа след ядена
* Вечеряйте поне 2-3 часа преди лягане
* Разходки и спорт




тъй като не съм правила диета до сега и незнам дали съм избрала добра диета искам вашето мнение...
и искам да знам когато почна диетата след колко време приблизително ще има ефект?

sexa_na_kompleksa
05-29-2007, 18:44
Десет дена без никво месо не ми звучи много добре :-k Месото съдържа желязо,което е много необходимо на организма,а той не трябва да бъде лишаван от нищо.Но като цяло диетката звучи добре,макар че аз не одобрявам много много диетите.За отслабването е нужно много спорт,по-здравословно хранене и много течности.

Jamalska
05-29-2007, 19:04
На мен ми звучи много добре.
Ако имаш проблем с първите 10 дена влез във Всичко тийн накуп и изгледай филма от темата 'Видисти такива!'

Jamalska
05-29-2007, 19:05
На мен ми звучи много добре.
Ако имаш проблем с първите 10 дена влез във Всичко тийн накуп и изгледай филма от темата 'Видисти такива!'.сега временно съм на безмесен режим ...гади ми се от месо:/