PDA

View Full Version : Програма подобна на google earth?



AnGeL_oF_dArKnEs
05-29-2007, 19:09
Някои знае ли такава че т'ва гоогълче нещо ми прави проблеми с половината част на варна а и разбрах че имало няква дето ти показва ко става в реално време. Верно ли е?

GiRo
05-29-2007, 19:35
аз лично не вярвам да показва кфо става в реално време...но и аз се нуждая от някоя по нова версия..смисъл снимката да е нова!!!
ако някой има или знае плс да сподели :)

Forslor
05-30-2007, 00:46
Сега нека ви обясня набързо .
1. Няма програма предназначена за обикновените юзъри която да ти дава изображение в реално време от сателит, защото представете си как терористичните групировки ще бъдат улеснени в намирането на нови цели ..разположение на бомби и т,н с една дума заради сигурноста.
2. Няма да намерите програма със по- нови изображение на дадени райони поради същите причини които споменах.

3. Алтернатива на Google Earth е NASA World Wind, но Google Earth си остава по-добрия.

AnGeL_oF_dArKnEs
05-30-2007, 13:18
Аз пробвах тая наса ама тя дори неможа да ми изясни улиците в варна за какво си говорим. То на марс ми изкара по хубави снимки от колкото на земята! #-o

AnGeL_oF_dArKnEs
05-30-2007, 13:37
Аз пробвах тая наса ама тя дори неможа да ми изясни улиците в варна за какво си говорим. То на марс ми изкара по хубави снимки от колкото на земята! #-o

1. RTFM! (Прочети шибаното опътване)
2. Доколкото съм информиран няма хубави снимки в България.

Та и не само на България навсякаде!