PDA

View Full Version : притеснено ми е



Butterfly^
05-29-2007, 19:47
Притеснявам се, защото преди седмица (без да съм правила секс) има малка вероятност по влагалището ми да е попаднала сперма..Значи болят си ме гърдите от около 5 дена някъде..закъснява ми само с 1 ден за сега, ама аз съм си голяма паника попринцип. Някой ми каза, че при някои жени симптомите за бременност могат да се появят на първата седмица..тоест това, че ме болят гърдите да не е, защото ще ми идва, а защото съм бременна?! (пак казвам не е имало акт, но има вероятност да е имало малко от предеакулационната течност по влагалището).
На мен много не ми се вярва, че след 5 дена ще ме болят гърдите, в случай, че съм бременна, ама човек като се панира въображението му става доста богато.. ](*,)
Та според вас при положение, че ме болят гърдите (това не знам за кой път го повтарям, ама е много важен факт за мен, единственият, който ме успокоява;]) има ли шанс да е станал гаф само от тая течност проклета?

П.С Благодаря, че го прочетахте..аз като го препрочетах и се обърках честно казано, ама се надявам някой да е разбрал нещо поне :wink:
Мерси:)

Levane
05-29-2007, 19:50
Iskam da te popitam koga za posledno pravi sex i kato ne si pravila sex kak togava moje da ima semenna te4nost po vlagali6teto ti s tvoq priqtel s prezervativ ili bez go pravite ?!

dunapren
05-29-2007, 19:52
ейййййййййй хора тестовете струват 3 и50 кфо питате тука едва ли някой може да ви каже онлайн дали сте бременни

Glezanka
05-29-2007, 19:53
Iskam da te popitam koga za posledno pravi sex i kato ne si pravila sex kak togava moje da ima semenna te4nost po vlagali6teto ti s tvoq priqtel s prezervativ ili bez go pravite ?!

Tq gowori za predeqkulacionna technost,kato ti stane nali pishoka ti se "razplakwa" :P ne e zaduljitelno da prawish sex :)
Spored men weroqtnosta e nishtojna.I bez towa w predeqkulacionnata technost ima minimalen broi spermatozoidi ...

Levane
05-29-2007, 19:56
Iskam da te popitam koga za posledno pravi sex i kato ne si pravila sex kak togava moje da ima semenna te4nost po vlagali6teto ti s tvoq priqtel s prezervativ ili bez go pravite ?!

Tq gowori za predeqkulacionna technost,kato ti stane nali pishoka ti se "razplakwa" :P ne e zaduljitelno da prawish sex :)
Spored men weroqtnosta e nishtojna.I bez towa w predeqkulacionnata technost ima minimalen broi spermatozoidi ...
Sek pih 1 kafe 4e sam leko zaspal osetih za kakvo govori no togava tq zakakvo pita kato veroqtnosta e minimalna da ne kaja ni6tojna...

korabokroshenec
05-29-2007, 20:02
бахти хората кфи усилия полагат за да си направят дете а ти ..... се 1 некъф пич да е лъскал и да се е изпразнил на некфо пухче през джама и то да е фръкнало до чак до увас и докато ти си се праила на DJ да ти се е лепнало за шундрата и да си забременяла от незнаен камерунски негър :-D ше издам роман O:)

imaginationwalks
05-29-2007, 20:03
Грешен пост

Glezanka
05-29-2007, 20:04
Iskam da te popitam koga za posledno pravi sex i kato ne si pravila sex kak togava moje da ima semenna te4nost po vlagali6teto ti s tvoq priqtel s prezervativ ili bez go pravite ?!

Tq gowori za predeqkulacionna technost,kato ti stane nali pishoka ti se "razplakwa" :P ne e zaduljitelno da prawish sex :)
Spored men weroqtnosta e nishtojna.I bez towa w predeqkulacionnata technost ima minimalen broi spermatozoidi ...
Sek pih 1 kafe 4e sam leko zaspal osetih za kakvo govori no togava tq zakakvo pita kato veroqtnosta e minimalna da ne kaja ni6tojna...

E az go kazah ... nishtojna e!Prosto momicheto prekaleno mnogo se pritesnqwa ... :P

Schnitzer
05-29-2007, 20:06
Не мисля че си бременна. :wink:

krem4et0
05-29-2007, 20:10
Не си бременна. Ако си бременна,то и аз до сега да съм забременяла 10000 пъти.

bloodybaby
05-29-2007, 20:40
Едва ли си бременна мила, но ние тук можем само да предполагаме!
Ти си тази, която трябва да си вземе тестче и да го направи!
Аз имам дете!Вярвай ми симптомите на бременност не са само болки в гърдите!
А и май някой беше писал по - нагоре - бебе не се прави токутъй!

SmiLe_BaBy{P}
05-29-2007, 21:03
А наистина ли ако те болят гърдите може да е заради наличие на бременност ???

УКУСМЕН
05-29-2007, 21:04
БРЪКНИ СИ Ф ПУТЯГАТА МЪ И ИСКАРАЙ БЕБИТУ ДЪ ДИШЪ ХАААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА АААААААААА

cristiqn
05-29-2007, 21:08
БРЪКНИ СИ Ф ПУТЯГАТА МЪ И ИСКАРАЙ БЕБИТУ ДЪ ДИШЪ ХАААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА АААААААААА
moi na kolko gogini si ?

УКУСМЕН
05-29-2007, 21:22
БРЪКНИ СИ Ф ПУТЯГАТА МЪ И ИСКАРАЙ БЕБИТУ ДЪ ДИШЪ ХАААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА АААААААААА
moi na kolko gogini si ?

НИ ЗНАМ БАТКА АС СЪМ НИГРАМОТИН НИ МОА ДЪ БРУЯ Ф ЗАТВОРЪ МАЛКУ СА НАУЧИХ ДА ПИША МА САМУ ТВА Е

05-29-2007, 21:23
Не си бременна. Ако си бременна,то и аз до сега да съм забременяла 10000 пъти.

ИСКЪШ ЛИ ДЪ ЗЪБРИМИНЕИШ УТ МЕН ШИ ИМАШ ИДНО КУСМАТУ ДЕТИ ДЪ ГЛЕАШ КЪК МУ РЪСТЪТ КОСМИТИ НА ПИШКАТА

bloodybaby
05-30-2007, 04:57
А наистина ли ако те болят гърдите може да е заради наличие на бременност ???
Възможно!Когато забременях гърдите не само ме боляха ами и станаха като балони(не съм кой знае колко ли надарена), но има още много налични симптоми, които при всеки са индивидуални!
Едно от най - явните показания за бременност е промяната на вкуса.Аз лично откачих и започнах да ям готвено зеле, което и преди това и сега не мога да понасям :-D

Butterfly^
05-30-2007, 05:37
А наистина ли ако те болят гърдите може да е заради наличие на бременност ???
Възможно!Когато забременях гърдите не само ме боляха ами и станаха като балони(не съм кой знае колко ли надарена), но има още много налични симптоми, които при всеки са индивидуални!
Едно от най - явните показания за бременност е промяната на вкуса.Аз лично откачих и започнах да ям готвено зеле, което и преди това и сега не мога да понасям :-D

Това за гърдите колко време след зачеването започна?

bloodybaby
05-30-2007, 08:10
Това за гърдите колко време след зачеването започна?
Ами не съм съвсем сигурна, но около месец някъде след зачеването

Butterfly^
05-30-2007, 09:34
10х за отговорите на тези, които се отнесаха сериозно:)