PDA

View Full Version : фанелка LaCoste



tra^la^la
05-29-2007, 21:49
Момчета и момичета от Варна интересува ме къде във Варена мога да купя фанелка LaCoste,че нещо бащата много ги харесва и искам да му подаря такава за РД-то.Не оригинална(в магазина на Лакостето като вляза и ме напушва луд смях от цените-а и нз колко ще струва фанелката им-100-200 лв..)та интересува ме откъде мога да намеря такава фанелка(с крокодилчето отляво)за някаква нормална сума?Пазара?някой магазин?я кажете :)

bulgarche
05-29-2007, 22:40
За 10 лева без транспорта далавера ли ти е? Говорим за оригинална все пак. Червена :)

i'm so excited!
05-30-2007, 12:32
недей да му купуваш ментаци или секънд хенд, много е гадно.
евентуално само човек който внася дрехи от чужбина може да те уреди, ама трудно ще си намериш такъв.
я по-добре му вземи нещо друго

LunaTriCk
05-30-2007, 12:35
пазара...виждал съм и единици в магазините по центъра, но ще те излъжа в кои.

tra^la^la
05-30-2007, 22:35
За 10 лева без транспорта далавера ли ти е? Говорим за оригинална все пак. Червена :)
такава покупко-продажба е кофти...съжалавам.

bulgarche
05-31-2007, 04:49
За 10 лева без транспорта далавера ли ти е? Говорим за оригинална все пак. Червена :)
такава покупко-продажба е кофти...съжалавам.
Ти си знаеш :) Мойта от едно магазинче в Казанлък я изрових и имаше още една :mrgreen:

Mimka_sweet
05-31-2007, 11:40
За 10 лева без транспорта далавера ли ти е? Говорим за оригинална все пак. Червена :)
такава покупко-продажба е кофти...съжалавам.
Ти си знаеш :) Мойта от едно магазинче в Казанлък я изрових и имаше още една :mrgreen:
КАЗАНЛЪК КАЗАНЛЪК КАЗАНЛЪК !
Къде ?Кога?Защо?Как?

bulgarche
05-31-2007, 12:18
Даже мислях ако си навит да пратим Мимчето да провели дали я има още :)
Ми...едно магазинче...втора употреба, но блузите не бяха обличани още. 4 лева, червени, дългички (достатъчно), май 16 номер :)
От джамията като тръгнеш към реката...еднба втора употреба в дясно, но не тази която е на тротоара, а другата - покрай колоните дето минава. Преди години май имаше ресторант там. Срещу антикварния магазин