PDA

View Full Version : Kak da stegna kojata v oblastta na korema?



Vikitooo
05-30-2007, 04:44
Neznam kakvo stava s men naposledak, ama sum dignala kilcata. A tova ne e nikak dobre osobeno za prez tozi sezon...Glavniqt mi problem e koremcheto,nikade drugade ne sum natdala samo v oblastta na korema..Neshto mi se e otpusnala kojata , i kogato sum s tesni drehi..se o4ertva razpusnatata koja.. ;-) Ne e priqtno za mlado momi4e pak i ne stoi hubavo..Zatova kajete neshto ,kak da smakna samo v oblastta na korema? S koremni presi,pri men ne deistva...neshto hap4eta li,neznam ama ste e hubavo da mi dadete nqkakav savet..ne moga da se ostavq taka! :?

cherinka
05-30-2007, 04:56
Защо мислиш, че коремните преси не помагат..
Стига да ги правиш правилно, ще има резултат, желателен.

В нета бях търсила упражнения за стягане на корема, просто в гуугле напиши стягане на корем или нещо от сорта и бая неща ще видиш, ще намериш и т.н
И аз бих ти дала разни сайтове, ама си е много играчка да ги търся.
Помня, че имаше добри упражнения , и не бяха много трудни.

О, и като пиеш нещо, пий го на малки глътки, защото иначе ако го пиеш на големи глътки, коремчето ще ти разсте :-D

Vikitooo
05-30-2007, 05:02
Ami neznam ama ne mi pomagat koremnite presi..sigurno ne gi prilagam pravilno,neznam.Inache s kolko se pochva i kolko vreme trqbva da gi pravish(koremnite presi de). :-D

experiment_m
05-30-2007, 05:38
Правенето на добре оформен корем е изключително трудно дори и за професионални култористи. Всеки един, който се е занимавал със спорт може да ти каже, че е необходимо много упорство. За да е максимален ефекта трябва да си закрепиш неподвижно краката под някой по-тежък мебел, така че да са неподвижни. От легнало положение се надигаш до перпендикулярно спрямо земята и се връщаш почти до легнало положение, но без да достигаш земята. Броиш до 2 и пак нагоре. Сама си прецени колко можеш да направиш така, че да можеш да направиш поне 3 серии. Повторенията със сигурност трябва да са поне 20. Между сериите прави 2-3 минути почивка. С времето увеличи повторенията ако ти позволи организма /най-вероятно след 2 седмица с 3-5 повторения нагоре/
Другата ти алтернатива е бягането. Много бързо стяга формата. За 2-3 седмици це се кефиш на изображението в огледалото. :D А ако комбинираш коремни преси с бягане-да ти не говоря.

05-30-2007, 06:55
da az opredeleno sam saglasna s kombinaciqta ot koremno presi i malkoti4ane.minalata godina to praveh vseki leten den i bqh .....fffffff.nqmam dumi sega malko sam se dala na zabavleniq ama trqbva da zapo4na sa6tata procedura 4e vse pak e lqto a van6niq vid VINAGI IMA ZNA4ENIE!!!! \:D/ :smt008 :P
probvai i 6te uspee6 a ako naistina si skarana s koremnite presi samo ti4ane sa6to 6te ti e ot polza! :-D

krasivata_luvica
05-30-2007, 07:55
коремни преси и много ходене му е майката :twisted: :smt005

BeBsItO
05-31-2007, 13:30
:cry: hora da vi kaja koremnite presi i ti4aneto ne6to mi ne pomagat za korem4eto, 6toto sportuvam pak si go imam :( na den praa po 200 koremni
3x50 i ne6to mi ne deistvat :( a daje po4nah da hodq na fitnes i imam 4ustvoto 4e o6te pove4e palneq ot nego 6toot se otpuskam i si qm baq ot kakto hodq :( ](*,) dieta mu e maikata,pardonnn ne dieta ami ZDRAVOSLOVNO HRANENE :(