PDA

View Full Version : KREM4ETO "BO4KO" e za......



05-30-2007, 06:33
iskam da vi spodelq 4e predi vreme mi kazaha 4e tozi krem e bil efikasen za otstranqvane na akne, belezi i za idealna koja na liceto i ne samo.togava tova me zainteresuva i si go kupih(za6toto az imam golqm problem s akneto),no go polzvah ot daj na vqtar.predi sedmica se namazah s fon dio ten koito qvno nebe6e fret i liceto mi stana kato na krastava jaba.prosto ne za pokazvane i trudno za OBRISUVANE.xaxaxaxa no e taka! i az re6ih da se otnesa seriozno kam BO4KO i da vi kaja ve4e TRETI den se maja vsqka sutrin s nego i licetomi po4ti se iz4istii. smqtam da oveli4a dozata kato se maja i ve4er.no samo edno ne mu haresvam 4e e krem za bebe6ko dupe i ima talk i liceto ti izvestno vreme blednee no tova ne e ni6to!
PREPORU4VAM GO NA VSI4KI S TEZI PROBLEMI I VI GARANTIRAM NQKAKAV EFEKT ZA6TOTO GO IMA!!!!! \:D/ =D> =D> \:D/ =D> \:D/ \:D/ \:D/ :smt008 :smt007 :smt007 :smt007
ZA6tOTO VAN6NIQ VID E OT ZNA4ENIE!!!!!

krasivata_luvica
05-30-2007, 07:04
:arrow: http://www.amber-bg.com/forum/viewtopic.php?t=393&view=previous&sid=601edd3c2d1c7579b7d6964a7692c037

Presley
05-30-2007, 11:28
Браво,честито :-D !Мерси

UnaBletoLoVeU
05-30-2007, 12:40
ХаХа Честно ли? Аз за първи път го чувам и щом е за бебета... :-k
Накой друг ползвал ли го е?

sexa_na_kompleksa
05-30-2007, 12:44
Ами и аз съм чувала,че помага,но не съм го пробвала.Абе трябва някой път и аз да си го купа тва

krasivata_luvica
05-30-2007, 13:03
ХаХа Честно ли? Аз за първи път го чувам и щом е за бебета... :-k
Накой друг ползвал ли го е?


аз ползвам бебешки кремове и шампоани защото съм със много чувствителна кожа :wink:

UnaBletoLoVeU
05-30-2007, 13:20
Ааам..аз пак да питам..значи крема се казва ''Божко'' и е за бебета, така ли, че ако не съм разбрала и да вземат да ми се смеят в аптеката :oops:

mid_get
05-30-2007, 13:27
Ааам..аз пак да питам..значи крема се казва ''Божко'' и е за бебета, така ли, че ако не съм разбрала и да вземат да ми се смеят в аптеката :oops:
Да, само че се казва "Бочко", а не "Божко" :wink: Иначе се води бебешки крем...и наистина е ефикасен (не само при пъпки помага, а и при всякакви рани, изгаряния и т.н.) :smt006

User : Just another loser
05-30-2007, 14:26
А колко струва това кремче?

05-30-2007, 15:18
А колко струва това кремче?
1.50-2lv maksimum :wink:

Presley
05-30-2007, 15:28
Съмнявам се да има ефект.

radito
05-30-2007, 16:01
Еми много ясно...Бочко и Здраве са най-хубавите кремчета

05-30-2007, 16:31
Az si kupih. Iskam da pitam zna4i imam ne mnogo golemi daje malki pupki i to ne mnogo namazah se i znaete li za kolko gore dolu trqbva da mi minat 8-[
PS Sori za latinicata

_[LiFe-StiLe]_F
05-30-2007, 16:35
ХаХа Честно ли? Аз за първи път го чувам и щом е за бебета... :-k
Накой друг ползвал ли го е?


аз ползвам бебешки кремове и шампоани защото съм със много чувствителна кожа :wink:

почваш сериозно да дразниш :evil:

05-30-2007, 17:01
Така е. Аз също го ползвам . Много хубаво кремче!

^FaiNt^F
05-30-2007, 17:51
_F]

ХаХа Честно ли? Аз за първи път го чувам и щом е за бебета... :-k
Накой друг ползвал ли го е?


аз ползвам бебешки кремове и шампоани защото съм със много чувствителна кожа :wink:

почваш сериозно да дразниш :evil:

Ъъ и къв е проблема? Че и е чувствителна кожата? И моята е такава и поради тази причина и аз ползвам бебешки продукти.
По темата-да, крема е супер! особено в комбинация с един коректор на Амрита...ммм... :D

05-31-2007, 12:53
_F]

ХаХа Честно ли? Аз за първи път го чувам и щом е за бебета... :-k
Накой друг ползвал ли го е?


аз ползвам бебешки кремове и шампоани защото съм със много чувствителна кожа :wink:

почваш сериозно да дразниш :evil:

a ti slu4aino da ne se kazva6 petq \:D/

06-01-2007, 06:48
_F]

ХаХа Честно ли? Аз за първи път го чувам и щом е за бебета... :-k
Накой друг ползвал ли го е?


аз ползвам бебешки кремове и шампоани защото съм със много чувствителна кожа :wink:

почваш сериозно да дразниш :evil:

не се заяждай с момичето ве грозницо,вземи си махни аватара и снимката от подписа ти,че грозиш форума на теена

~[DaRk^gIrL]~
06-01-2007, 19:13
еми на мен проблема ми е с триъгълника защото с епилатор ме боли а за кола маска не искам и да си помислям колко ще боли :shock: и та мисля си дали е добра идея с депилиращ крем и после като израстнат малки косъмчета и с епилатора докато са още малки....дали ще се получи?!

06-01-2007, 19:22
~]еми на мен проблема ми е с триъгълника защото с епилатор ме боли а за кола маска не искам и да си помислям колко ще боли :shock: и та мисля си дали е добра идея с депилиращ крем и после като израстнат малки косъмчета и с епилатора докато са още малки....дали ще се получи?! oпа...малко обърках темите :oops: ...а за Бочко много е симпатично това кремче ...разбрах за него от тук и реших да си го купя имам го от 2 дни и се мажа често и пъпките по4ват да завяхват :party:

Ice_Queen_
06-01-2007, 19:26
Бочко,или Бочколино както си му казвам - перфектното кремче,аз вечер се мажех с него(като маска слагах,огромно количество) ,лягам си ,спя си с него по лицето(но не абсолютно всяка вечер),и на сутринта съвсем малко не е попило.Перфектно е !Вземе те си(въпреки че за всяка кожа е различно).

rali4ka91
06-01-2007, 19:39
аз вечер се мажех с него(като маска слагах,огромно количество) ,лягам си ,спя си с него по лицето(но не абсолютно всяка вечер),и на сутринта съвсем малко не е попило.Перфектно е !.
Хаха :lol: Аз правя същото със "Здраве" само дето сутрин и по възглавницата ми доста е попил :lol:
Иначе както каза някой горе - Двете кремчета - Здраве и Бочко са най добрите :)

06-02-2007, 06:12
аз вечер се мажех с него(като маска слагах,огромно количество) ,лягам си ,спя си с него по лицето(но не абсолютно всяка вечер),и на сутринта съвсем малко не е попило.Перфектно е !.
Хаха :lol: Аз правя същото със "Здраве" само дето сутрин и по възглавницата ми доста е попил :lol:
Иначе както каза някой горе - Двете кремчета - Здраве и Бочко са най добрите :)и аз така се мажех но напоследък в жегите май мн запушват порите и почнаха да ми се появяват малки пъпки с връхче ,а като спрях и те изчезнаха..

06-02-2007, 06:27
Аз също съм чувала за него от един фр,но не съм го пробвала още..;)

rali4ka91
06-02-2007, 09:58
аз вечер се мажех с него(като маска слагах,огромно количество) ,лягам си ,спя си с него по лицето(но не абсолютно всяка вечер),и на сутринта съвсем малко не е попило.Перфектно е !.
Хаха :lol: Аз правя същото със "Здраве" само дето сутрин и по възглавницата ми доста е попил :lol:
Иначе както каза някой горе - Двете кремчета - Здраве и Бочко са най добрите :)и аз така се мажех но напоследък в жегите май мн запушват порите и почнаха да ми се появяват малки пъпки с връхче ,а като спрях и те изчезнаха..
Ами за тая цел, сутрин като станеш си миеш лицето миличка, за да свалиш това което е останало от крема по лицето ;)

06-02-2007, 11:24
аз вечер се мажех с него(като маска слагах,огромно количество) ,лягам си ,спя си с него по лицето(но не абсолютно всяка вечер),и на сутринта съвсем малко не е попило.Перфектно е !.
Хаха :lol: Аз правя същото със "Здраве" само дето сутрин и по възглавницата ми доста е попил :lol:
Иначе както каза някой горе - Двете кремчета - Здраве и Бочко са най добрите :)и аз така се мажех но напоследък в жегите май мн запушват порите и почнаха да ми се появяват малки пъпки с връхче ,а като спрях и те изчезнаха..
Ами за тая цел, сутрин като станеш си миеш лицето миличка, за да свалиш това което е останало от крема по лицето ;)
то това става само през ноща..иначе за големи гадни и чеервени пъпки е пркрасно-за 2 ве4ери минават,само дето на мен ми остават белези :?

06-02-2007, 16:24
Преди след епилация ми излизаха мн гадни пъпчици, а сега използвам крем Здраве и нямам абсолютно никакви проблеми. а преди използвах всяккви лосиони и голяма полза нямаше.

06-02-2007, 18:47
Еми много ясно...Бочко и Здраве са най-хубавите кремчета

Да-добри са!