PDA

View Full Version : Добър солариум - къде? (нарочно е тук темата)



ГостЪТ
05-30-2007, 10:17
Здравейте! Викам си - я да се възползвам от правото си да пускам теми и аз поне веднъж преди да съм изоставил тотално този форум. :D

От София съм, живея в квартал "Света Троица". Въпросът ми е къде (за предпочитане по-наблизо) има как да се изразя... качествен солариум. Защото - солариуми бол, ама... Не съм ходил на такъв от 2005-а и мястото вече не съществува. :( Знам, че е индивидуално и зависи от много неща, но търся място, където по възможност ще мога да придобия хмм.. средно-добър тен(особено ръцете ми са твърде бели отново нещо..) за около седмица-две в рамките на знам ли - 5-6 посещения. Ако е възможно? Преди повече време ми отне, но тогава и бюджетът ми беше доста нисък и време нямах никакво. Сега се очертава идните две седмици да съм по-свободен. Ако може да ми препоръчате и някакъв лосион подходящ, ще съм Ви много благодарен. Преди ползвах на Nivea нещо, доколкото помня, но сигурен съм и по-добри има. Парите(все пак в някакви разумни граници) не са проблем! Благодаря предварително на всички!

П.С.: Мол, без (твърде много) спам!
П.С.(2): Нарочно пускам темата тук, защото знам че ще бъде прочетена от много хора почти мигновено! Ще се радвам, ако проявите разбиране и не я триете или заключвате поне час.

ГостЪТ - учуден
05-30-2007, 12:15
Нима никой от пишещите тук не ходи на солариум?! :shock:

П.С.: Хайде де, все си мисля, че има и над 15-16 тийнове тука.

sh3_1s_7h3_0n3
05-30-2007, 12:28
аз бих ти казала, но съм от Варна и не става 8)

а по-големите сигурно учат за изпити (пффф а мен що така ме мързи пфф...) а други работят...така че потрай до вечерта, когато е час-пик във форума 8)

ГостЪТ
05-30-2007, 12:48
аз бих ти казала, но съм от Варна и не става 8)

а по-големите сигурно учат за изпити (пффф а мен що така ме мързи пфф...) а други работят...така че потрай до вечерта, когато е час-пик във форума 8)

Благодаря ти, въпреки това! Ех, сесии... Ъпнах си просто темата, леко притеснен да не бъде изтрита до довечера, но ако трябва пак ще я пусна. Не ми е й толкова спешно, де - както казах, солариуми в квартала бол. 8) Нямам наблюдения тук кога е час-пик, но предвид типа на форума, то даже е логично, че ще е вечер. :D Благодаря още веднъж и - пак ще ъпна след няколко часа, дано се появи нещо.

sh3_1s_7h3_0n3
05-30-2007, 13:08
да споделя само мнение... нямам претенции, че разбирам кой знае колко от солариум... иии честно казано не знам какво те притеснява да отидеш...в смисъл машините сякаш са еднакви навсякъде (май). едната е класическа (дето е слаба) и вътре можеш да стоиш 10-15-20-25мин (до към 30-40 сякаш)...има турбо дето е... тя е по-силна..и съответно в началото седиш по 4-5мин (1те един-2пъти поне) после увеличаваш на 6-7минс, след няколко пъти стигаш до 10... и може макс 15 (макар че т'ва вече е наистина мн за тази машина)
а има една друга...дето е по-силна и ако на оназ 2рата седиш 6минс на таз' ще си 3...
отиваш в някое соларно студио и питаш... к'ви са машините, колко е добре да се седи на съответната...
а с какво да се мажеш...амиии аз се мазах с... цитирам дословно: Island Dream - Creamy Tanning Oil... в средата на етикета има няк'во голямо кръгче с няк'во море къщичка и бряг, където пише Fiji blend.
цитирам ти всичко, 'щот не съм сиг кое точно му е името.... т'ва е няква спец за солариум. беше на промоция и струваше 5лв за 2 мазания... американско няк'во е... 'щото имаше и едни немски пак на същата цена, но т'ва беше на промоция и тоз' каза, че е по-добро...[b]

ninsy
05-30-2007, 14:25
ох 5 мин пиша и накрая токов удър..
Таа да го напиша отново..
мога да ти препоръчам 2 соларни студиа ..едното в младост другото в лозенец.. в лозенец обачеее скъпо ;)но иначе добро..
на скоро смениха лампите в солариумите и мн пече ..прави са.. и от 3-4 пъти по 5 мин си цигане ;) ако се инт щи дам кординати

ГостЪТ
05-30-2007, 19:19
ох 5 мин пиша и накрая токов удър..
Таа да го напиша отново..
мога да ти препоръчам 2 соларни студиа ..едното в младост другото в лозенец.. в лозенец обачеее скъпо ;)но иначе добро..
на скоро смениха лампите в солариумите и мн пече ..прави са.. и от 3-4 пъти по 5 мин си цигане ;) ако се инт щи дам кординати

Благодаря ти много! Лозенец мисля да избера като вариант. Не вярвам да е повече от 2-3лв на минута(напосоки, аз като ходех ми струваше около 0.6лв с картата, доколкото помня), така че все ще се справя.:) Аз така й предпочитам - с по-малко посещения да стане. Чак на негър или на Рос от един от епизодите на "Приятели"(за който се сеща) ще гледам да не заприличам. :smt082 Преди около час се опитах да се регистрирам, но още не съм получил mail-a за потвърждение. Идеята беше да ми пратиш по-подробни данни на Л.С., за да не бъде взето за реклама, но ако не съм го получил до утре ще предоставя и други варианти за връзка с мен.

@sh3_1s_7h3_0n3, ами точно защото не съм сигурен за това пиша. Не, че ако отида някъде няма да ми обяснят за типовете машини, etc., просто исках информация от "първа ръка" по възможност.

vikontiii
05-30-2007, 19:24
не съм от столицата сори #-o

Levane
05-30-2007, 19:30
не съм от столицата сори #-o
е та не видяли че вече са му отговорили на въпроса ?! :roll:

Lestat357
05-30-2007, 19:54
Честита ми регистрация! :smt041

@ninsy имаш Л.С.




не съм от столицата сори #-o
е та не видяли че вече са му отговорили на въпроса ?! :roll:

А, няма проблем - повече мнения по-добре! Смислени по-възможност, де. :D

vikontiii
05-30-2007, 20:04
Честита ми регистрация! :smt041

@ninsy имаш Л.С.




не съм от столицата сори #-o
е та не видяли че вече са му отговорили на въпроса ?! :roll:

А, няма проблем - повече мнения по-добре! Смислени по-възможност, де. :D

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 хаха честита ти регистрация урааа радвайте се форумци урааааа :smt005 :smt005 :smt005

DirtyDogg
05-30-2007, 20:04
закфо ти е солариум да ставаш оранжев??? иди на море за 1 седмица и глей кфо стаа 8)

Lestat357
05-30-2007, 20:08
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 хаха честита ти регистрация урааа радвайте се форумци урааааа :smt005 :smt005 :smt005

Ако може дотук да спреш със спама в тази тема ще съм ти много задължен! :wink:

@DirtyDogg, това го знам. Аз също предпочитам на море, но няма как за момента.

VoZ
05-30-2007, 21:18
Ми аз съм от ''Илинден'' и мога да ти препоръчам един солориум малко по надолу от бившия Рамстор... от страната на ресторантите и магазинте в края се пада ... там има хоризонтален (оферата си е) , вертикален(ако си по гнуслив)и най-якото има такава с пърскане .... дето ставаш като топен в шоколад и то за две минути ... \:D/

PoLiToOo
05-30-2007, 21:29
Госте..ние с тебе сме комшийчета..така че ще ти препоръчам :
1-проверил ли си в двата търговски в твоя квартал...дет са точно на спирката Оряхово....такам там има два...хоризонтални :wink: последния път кат бях там на минута беше към 60-70 стинки..аре отий да провериш!
а иначе за мазила използваи jonson skin нещо си..е то е добро и струва 5-6 лв. :smt006 :smt006 айде успех

Lestat357
05-30-2007, 22:08
Госте..ние с тебе сме комшийчета..така че ще ти препоръчам :
1-проверил ли си в двата търговски в твоя квартал...дет са точно на спирката Оряхово....такам там има два...хоризонтални :wink: последния път кат бях там на минута беше към 60-70 стинки..аре отий да провериш!
а иначе за мазила използваи jonson skin нещо си..е то е добро и струва 5-6 лв. :smt006 :smt006 айде успех

Здрасти, Поли! It's a small world! :) Не, никъде не съм проверявал още. Смятах утре да ходя или да си го спестя, евентуално(като човек, който хал-хабер си няма от това) и да отида направо на място, което някой ми е препоръчал на база лични впечатления. Хубави.:> 60-70 стинки' мисля си е оферта отвсякъде. Все пак да те питам - ти била ли си там? Доволна ли си? На мен ми трябва нещо, което максимум за 10-ина отивания да даде резултат. Знам, че е свързано това и с минутите престой. Май първия път не трябваше повече от 5? Иначе ще стоя колкото е необходимо - само да има свестен и бърз ефект. Да, аз на Johnson(нещо си) ползвах преди две години, когато бях на море и съм много доволен. Благодаря ти за помощта!


Ми аз съм от ''Илинден'' и мога да ти препоръчам един солориум малко по надолу от бившия Рамстор... от страната на ресторантите и магазинте в края се пада ... там има хоризонтален (оферата си е) , вертикален(ако си по гнуслив)и най-якото има такава с пърскане .... дето ставаш като топен в шоколад и то за две минути ... \:D/

Да, аз точно там си мислех да отида преди да пусна тематa. Виждал съм го отвън и сравнително "гъзарски" ми изглежда. :) Ти ползвал/а ли си някоя от машините там? Не, не съм гнуслив по принцип, след всеки ги чистят с някакъв препарат, доколкото помня. Това с пръскането - хмм, чувал съм го и преди, но не познавам някой да го е пробвал. Не е ли по-краткотраен ефектът от него?

Благодаря Ви! Продължавайте да пишете - мисля, темата не е излишна по принцип, макар и не точно в този раздел.

vasko_222
05-31-2007, 19:28
Ми честно казано не съм ползвал техни услуги ама доколкото разбрах след ровенето в нета има на бая места има така наречения спрей тен в света го има от около 35 години ама тука като всичко останало го има от 3 някъде и първи са го вкарали "Hollywood tan" (така се казва студиото) там е 30 лв една процедура като тена се запазва само 10 дена :cry: доколкото разбрах, така вървят и цените навсякаде.Няма странични действия препарата който се нанася (DHA) най-много да си нацапаш новите бели панталонки :D затова се обличаш с по тъмни дрехи като ходиш на процедурата...

П.С. Тея Hollywood tan имат сайт дето има и клипче на цялата история ...


П.С.2 аз съм VoZ

Lestat357
05-31-2007, 20:38
Ми честно казано не съм ползвал техни услуги ама доколкото разбрах след ровенето в нета има на бая места има така наречения спрей тен в света го има от около 35 години ама тука като всичко останало го има от 3 някъде и първи са го вкарали "Hollywood tan" (така се казва студиото) там е 30 лв една процедура като тена се запазва само 10 дена :cry: доколкото разбрах, така вървят и цените навсякаде.Няма странични действия препарата който се нанася (DHA) най-много да си нацапаш новите бели панталонки :D затова се обличаш с по тъмни дрехи като ходиш на процедурата...

П.С. Тея Hollywood tan имат сайт дето има и клипче на цялата история ...


П.С.2 аз съм VoZ

Мерси, Васко! Аз също погледнах за спрей-тена в нета и не ми допада трайността нещо. Пък е й сравнително скъпо. Чак напълно безвредно не е - този спрей е подобен на спрейовете за изкувствен тен, които се продават в магазините за козметика. Засега съм се спрял на вариант "Лозенец - Johnson Skin" като чакам само още едно л.с. от ninsy с точни координати. Ако имаш лични впечатления отнякъде хубави(например онзи от другата страна на "Ramstore") ще съм ти благодарен, ако ги споделиш. Чао и лека вечер!

PaRty'GirL
05-31-2007, 20:45
на LOREAL новия бронзант който го рекламират в момента той се пръска и е около 10 лв.

06-01-2007, 07:35
Ми и аз съм от Света Тройца и има солариум в търговския център на оряхово, там мисля че беше 5 лв за 5 мин и съм чувала че е добър. Също има и във фитнеса до 45-то, там е 3лв за 5 мин.