PDA

View Full Version : Кампания “Помогни на диво животно в беда”



bulgarche
05-30-2007, 12:12
От 29 май стартира дарителска SMS кампания “Помогни на диво животно в беда” за набиране на средства за Спасителния център за диви животни на Зелени Балкани. Кампанията се организира съвместно с Български дарителски форум и Фондация помощ за благотворителността в България. Тя ще продължи най-малко три месеца. Със събраните средства ще бъдат подпомогнати “вечните” пациенти на центъра. Те са животни “инвалиди”, наранени или трайно увредени от човека и неговото негативно влияние върху дивата природа. В по-голямата си част това са представители на редки или изчезващи видове, чиито последен дом е Спасителния център на Зелени Балкани, където те се отглеждат и размножават.

Ако искате да ни помогнете, достатъчно е да изпратите дарителски SMS с текст: DMS orel на номер 17777 за абонати на GLOBUL и vivatel. За изпращането на дарителски SMS ще бъдете таксувани с 1,20 лв. с ДДС.

За повече информация посетете официалния сайт на кампанията www.dmsbg.com или сайта на Зелени Балкани http://www.greenbalkans.org/sms_bg.html.

Вашата помощ им е необходима. Подкрепете ни.

Valar
05-30-2007, 12:43
За 101-ви път !
Нека първо помогнем на хората в истинска беда!!!

05-30-2007, 13:00
За 101-ви път !
Нека първо помогнем на хората в истинска беда!!!

По-отговорно е да помогнем на това, което сме разрушили. Ако не - то светът няма да види светло бъдеще.
Човек става все по-егоистичен.

bulgarche
05-30-2007, 13:06
За 101-ви път !
Нека първо помогнем на хората в истинска беда!!!
Кои? Тези които са останали без покрив от последното засушаване? Или тези които не успяха да изкарат реколта тази година пораду сушата? Или на quench който иска 800 000 евро за мезонет в кв. Южен Парк и 40 000 евро за нов автомобил?
А дали тези неща не сме си ги причинили с нашето безхаберие спрямо околната среда?

i'm so excited!
05-30-2007, 13:27
За 101-ви път !
Нека първо помогнем на хората в истинска беда!!!
нека!!!!!
а ти какво правиш по тоя въпрос?

Valar
05-30-2007, 13:40
АлоУ!
Природозащитниците!
ще ме изядете бре долу,долу страх ме хваща! :-D
Всеки ден умират невинни хора по света поради човешката било гупост,немърливост,некадър ниост и малоумие!
Смятам,че това е предостатъчно!
Аз какво правя за сега не е по силите ми нито по ваще....
Аи със здраве желая ви успех в това начинание имате нужда!

Reed
05-30-2007, 13:43
АлоУ!
Природозащитниците!
ще ме изядете бре долу,долу страх ме хваща! :-D
Всеки ден умират невинни хора по света поради човешката било гупост,немърливост,некадър ниост и малоумие!
Смятам,че това е предостатъчно!
Аз какво правя за сега не е по силите ми нито по ваще....
Аи със здраве желая ви успех в това начинание имате нужда!
Като умират хора и ние не им помагаме,да не помагаме на животните ли?Еми хуу напрай тема и за хората,бре :-D

Valar
05-30-2007, 13:46
Глупаво и безмислено е най-малкото ама вие си знаете щом имате свободно време!
Да се борите за умиращите калинки в село Лека Карнобатско!
Знаете ли там стъпкаха цели 3 калинки ооо боже тичаите да им помагате! :-D
Може да си представите сега как автобус пълен с деца се преобръща пада в река!
Загиналите са 15 ранените и осакатели за цял живот още толква!

05-30-2007, 14:16
планетата е пренаселена, ама ако нес е погрижим за животните никой няма да остане ;)
внесли сме тотален дисбаланс и сме съсипали хармонията на прородата

krasivata_luvica
05-30-2007, 19:03
"АЗ СЪМ БЪЛГАРЧЕ"защо няма за абонати на ЕМТЕЛ?????? :smt009

bulgarche
05-30-2007, 19:17
"АЗ СЪМ БЪЛГАРЧЕ"защо няма за абонати на ЕМТЕЛ?????? :smt009
От Mtel отказали да се включат в благотворителната кампания

shadow4e
05-30-2007, 19:18
И аз чакам мтел да се включат в кампанията, в най-скоро време трябва да го направят, а кампанията продължава 3 месеца, така че има време.

А аз тъкмо написах текста и се усетих, че няма мтел.

shadow4e
05-30-2007, 19:35
В сайта не пишеше, че са отказали, а пишеше, че са им предложили и очакват да се включат или поне така аз го разбрах...

bulgarche
05-30-2007, 19:50
В сайта не пишеше, че са отказали, а пишеше, че са им предложили и очакват да се включат или поне така аз го разбрах...
Аз ти казвам какво ми каза шефчето. По-голямата чест от доброволците а и май изцяло от служителите в Зелени Балкани сме на Mtel.