PDA

View Full Version : Какво...към момчетата



Сисиии
05-30-2007, 12:25
Момчета,какво ви съблаэнява?Кажете кой жестове или пък иэобщо като цяло какво може да ви съблаэни най-много??Моля эа сериоэни отговори :)!

TuZAra
05-30-2007, 12:33
Ем някое така по оголено бедро , каса пола зависи от момчето или пак момичето да направи ч-вата крачка пак го казвам зависи от момчето , но в повечето случеи касите поли по разголените блузки и така и да ни се усмихвате

Presley
05-30-2007, 12:37
Момчета,какво ви съблаэнява?Кажете кой жестове или пък иэобщо като цяло какво може да ви съблаэни най-много??Моля эа сериоэни отговори :)!
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

05-30-2007, 12:39
Повярвай ми, 1 хубав разговор, било то дори виц, ще свърши мн по голяма работа от късата пола ( стига момчето срещу теб да не те смята единствено за сексуален обект ) Обръщай му внимание, но не тичай след него, Бъди безразлична, но в определени граници

Това лично мен би ме съблазнило

Говорете си, най-важното за мен е да можеш да говориш за всичко с даден човек.

Th3MaN
05-30-2007, 12:47
Ми честно да ти кажа зависи от страшно много неща. Както казаха вече късата пола съблазнява но зависи и от момичето как ще и седи. Зависи от много неща. Но според мен едно хубаво държание. Като да го заговориш да му кажеш нешо инересно или нещо такова ще подейства доста добре. Пък и някой екстремни дрешки. Незнам точно. Аз примерно не гледам много тези неша гледам какъв е човека.

Uptown_soldier
05-30-2007, 13:10
Момчета,какво ви съблаэнява?Кажете кой жестове или пък иэобщо като цяло какво може да ви съблаэни най-много??Моля эа сериоэни отговори :)!

Ами едно красиво момиче, което не е лигаво, но е мило. Жестовете, които прави да са нежни, което означава да има и хубави ръце и т.н.

koalka
05-30-2007, 15:23
Такива теми има вече! :wink: