PDA

View Full Version : PARANOIA



herza_6it
05-30-2007, 12:27
abe goni li vi paranoqta kato se napu6ite??ami kato vzemate amfeti??

KiLLeR_InSTiNkT
05-30-2007, 12:28
Само първите пъти като се напушвах ме гонеше параноята, после вече не. А от амфети - скромното количество, което съм взимала - не ме е гонила.

05-30-2007, 12:46
mene pak me e gonila i ot joint i ot amfetki parviq pat ot amfi a ne pomna kolko pati me e gonila ot joint oba4e e mn 6it tva paranoqta

sWeEt_SeEd
05-30-2007, 13:03
от джойнт ги гони параноята само тия ,които подсъзнателно се сдухват ,че са се напушили и им личи Който спича да не пуши !!!...You don't deserve to smoke it ! =; ](*,)

/wan`a`doo/
05-30-2007, 18:42
Paranoiata vsu6nost se polu4ava ot podsuznatelen strah ot neizvsetnoto pri napu6vaneto. Demek kogato pu6i6 dostatu4no, 4e da razbere6 4e ni6to nqma da ti se slu4i, vsi4ko minava. A za amfeti... hm, paranoia li?!

05-30-2007, 19:05
аз за joint да мн пъти имам чуството че всички за мене говорят че всичко знаят няква тайна и ми се смеят целия свят и се предава от поколение на поколение(тогава не схващах че не може да се сменя поколението на останалите а аз да си стоя така ама кво да се праи) мисля си че само като се напуша виждам истината затова е забранена или че има умрели като се напуше че виждам самоче не мога да ги разпознавам защото са сред тълпата веднъж че има нещо в гардероба и само се въртях и си мислех че ще изкочи абе яко секи път се филмирам нещо се сдухвам яко :-D

DirtyDogg
05-30-2007, 19:22
аз пък кът се напуша гледам в 1 точка половин час и си санувам :-D иии мн трудно се пазарува кат си напафен

05-31-2007, 07:59
аз пък кът се напуша гледам в 1 точка половин час и си санувам :-D иии мн трудно се пазарува кат си напафенда бе брато верно си е аз веднъж влизам да си зимам диск да запишем филм с един фр и се хиля на оня и се завъртях с гръб към него и назад му давам парите през рамо ебаси гледката е било и то с глас се хиля та чак се задушавам иначе не можеш да си вземеш рестото да кажеш кво искаш да дадеш пари се нещо ще пропуснеш яко е :smt019

Poredniq
05-31-2007, 08:03
ти на амфетки ли си бе копеле :lol: лелееее аре до софето да ударием една десетка-вакравам 6 китна-сам о4 от тебе :smt005
ПП:Слушаш сарафа нали

bloodybaby
05-31-2007, 08:50
Когато друсах, почти постоянно ме гонеше параноя, че някой ще ме обере и само си проверявах портмонето, където обикновенно нямаше нищо или пък въобще не го носех :-D ПОбърквала съм се от тази параноя особено да - докато нагъвах амфетки
Дрогата ме беше вкарала в такива филми, че се е случвало да тичам и да си въобразявам, че някой ме гони - ужаст!

krasivata_luvica
05-31-2007, 12:39
ami az dori i ne pi6a cigarete mn rqdko :smt005 puk ina4e me e strax ot asansiori i visokoto :? :smt005

IdiOtKa
05-31-2007, 17:32
Ами параноя ...хмм да ... мно ме хваща параноята като видя някви полицаи или патрулка и съм мно зле ....и за да не се смея си варвя и си казвам на ум "оле полиция , оле полиция" и след тва естествено когато се отдалечихме почнах да се смея супер много ..... :-D :-D нз що ... или кво беше аа да или имаше един случаи дето бяхме загасили половим масур и го бях пъхнала в кутията ми с цигари и вървя олее аз загасих ли го и се спирам и почвам да вадя и глеам аа не ху успокоих се , след 5 минути същото ..а една фр ме успокояваше "спокоино няма да избухне" ...деии пуши ми се ..

DirtyDogg
05-31-2007, 19:05
аз тка с 1 фр бяхме зели една 5-ца и пафкахме малко и тръам си ходя нали и в мен останало доста тка и тръам си ходя и на подлеза на плиска излизат 2 куки и аз викам леле ся ще ме джобят ся ще ме джобят... напрао се насрах ей и като ме подминаха баси кефа :-D

Poredniq
05-31-2007, 20:41
бе кво толко сте се филмирали да ви обли за куките бе

black_idiot
06-01-2007, 21:31
апък при мен е че все някой ще ме види и ще кажи на майка ми хаха или пък че всички разбират веднага че съм напушена и тн. най ме е страх в някой магазин- изправям се пред многобройните щандове и нз. какво да си купя,после не мога да си извадя парите и тн..

06-02-2007, 04:09
бе кво толко сте се филмирали да ви обли за куките беда бе куките яко ти качват адреналина аз само като ги видя и не смея да ги погледна в лицето само на една страна гледам и ходя направо а и на мене ми става смешно от тях обач като се разхилиш вдигаш си телефона уж и викаш аре бе ти малоумен ли си за кой път ще ми звъниш нали се разбрахме така си говориш сам ама поне не будиш подозрение :roll:

IdiOtKa
06-02-2007, 05:50
Не, не аз като минавам покраи куките и се почва си говора на ум нещо или да си представям някви простотии за да може да не се смея .....
Иначе също така е мно зарибено в магазина , направо незнаеш кво става (поне аз така) ..и ако тря да купуваш подарак а незнаеш кво .. :-D :-D :-D :-D

06-02-2007, 06:15
Не, не аз като минавам покраи куките и се почва си говора на ум нещо или да си представям някви простотии за да може да не се смея .....
Иначе също така е мно зарибено в магазина , направо незнаеш кво става (поне аз така) ..и ако тря да купуваш подарак а незнаеш кво .. :-D :-D :-D :-Dразбирам за кво говориш :twisted: аз или им се хиля нещо или нещо не се сещам да си зема рестото или не се сещам как да кажа кво искам после взема си всичко и още седя в магазина без да усетя че трябва да излеза или като ме питат от тоя вид ли искаш или от тоя направо само си сменям мнението бегай баси якото е :smt005

Buhtaaa
06-02-2007, 06:52
pri jointa beshe samo pyrvite dva pyti anfeti oshte ne sym upotrebqvala ... :roll:

06-02-2007, 07:11
e za6to kato minete pokrai kuki se smeete we az taka se zduhvam

NFW`
06-02-2007, 17:12
Хахах, не знам, обаче куките са яко филма. Понякога комедия, понякога трилър. :D Веднъж правиха някаква акция до нас и 7 коли се подредиха там, пък ние трябваше да ходим...Накрая спекохме и си хванахме такси, нищо, че трябваше да отидем само на 300-400 метра. :>

Poredniq
06-02-2007, 17:25
е у асансьора с една кука и да му речеш "тииии си халюуууууцианцияаааа" и ти е потекла лигата. Те тогава е флм ама иситнски :roll:

06-02-2007, 18:22
a zaklu4vali li sa vi???

IlLuSi0nS`
06-02-2007, 19:25
е тфа параноята не е шега работа.. всъщност то си е болест и ако почне да те тресе яко ставаш за лудницата.. всичко може да те докара до параноя, но в крайна сметка то си е до психиката на всеки човек и от теб си зависи как я контролираш..
аз винаги имам чувството, че някой ме следи и ме наблюдава, дори да съм си в трезво състояние.. но като се напуша или нашмъркам усещането се засилва.. в повечето случаи успявам да се контролирам като се занимавам с некфи други неща или си лафя с някой.. обаче има моменти, когато това усещане става неконтролируемо, особено ако съм сама и мн мн надрусана.. изпадала съм в паника, бягала съм по улиците, викала съм за помощ и всякфи филми.. един път претърсвах целия апартамент за камери и подслушватели хахах психика кфо да се прави хахаха просто мозъка ми вече е яко бъгнат..

Poredniq
06-03-2007, 06:39
на високо ли живееш?
Ако да:Фарли се
Ако не:качи се на по-високо и се фарли

IdiOtKa
06-03-2007, 14:04
е тфа параноята не е шега работа.. всъщност то си е болест и ако почне да те тресе яко ставаш за лудницата.. всичко може да те докара до параноя, но в крайна сметка то си е до психиката на всеки човек и от теб си зависи как я контролираш..
аз винаги имам чувството, че някой ме следи и ме наблюдава, дори да съм си в трезво състояние.. но като се напуша или нашмъркам усещането се засилва.. в повечето случаи успявам да се контролирам като се занимавам с некфи други неща или си лафя с някой.. обаче има моменти, когато това усещане става неконтролируемо, особено ако съм сама и мн мн надрусана.. изпадала съм в паника, бягала съм по улиците, викала съм за помощ и всякфи филми.. един път претърсвах целия апартамент за камери и подслушватели хахах психика кфо да се прави хахаха просто мозъка ми вече е яко бъгнат..
е тва вече му се вика параноя, а аз си мислих че аз хващам голями паранои :-D :-D

NFW`
06-03-2007, 21:14
Хахах, сещам се едно момиче как се разпищя точно на центъра, че ще я убият и сочеше някакъв минувач...Помислила, че държи нож и тръгна да бяга. А човекът си беше хванал един вестник само...много странно му стана. :D

IdiOtKa
06-04-2007, 08:24
Цитирам брат ми .....
"Един ден моето мило братче (което е по голямо от мен) репи че ще се напуши мноо ...и първо с наща компания се напушихме мно , след това ходи на урок по математика , а след това един негов приятел му предложил и той не могал да откаже ( и се пак то отказвали сме , няма да сме груби ся) ....след като се набохали яко , отишли на кафенце и седнали , собственичката , която ги познава , защото всеки ден кибичат там (повечето пъти в такова състояние), дошла да им вземе поръчките, това разбира се не нещо нетепично , ако кафете не беше на самообслужване и половин час не могли да отидат до бара от смях ...при появата на собственичката смехът става още по истеричен , при което тя пита единия "Защо си с учила, да не си прекалил с алкохола?" ...ПЪЛЕН СМЯХ, след дълги мъки , те си поръчали и решили че трябва да викнат още някой , който да им налива и се обадили на една приятелка .....Умното ми братче говорило с нея , точно след като прекъснали дългия разговор от 40 секунди , другия го попитал "какво каза тя(с усмивка на лицею)" и той веднага казал "незнам" и пак последвал дълъг смях ..не след дълго се обадили на друго момиче и всичко се повторило отново , след 15 минути(няколко часа за тях) и двете дошли , но те били толкова зле че не помнили че са ги викали .....

06-04-2007, 09:53
AhaHAHhHHAhAhHAha ebahti iztre6teliq e toq brat ti az vseki den sam taka na kopele edva gledam i e nekfo mn qko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: