PDA

View Full Version : Стомахче



UnaBletoLoVeU
05-30-2007, 12:44
Искам да попитам за някакви упражнения специално за смъкване на стомахче. (:

krasivata_luvica
05-30-2007, 13:08
Искам да попитам за някакви упражнения специално за смъкване на стомахче. (:
izka6 da kaje6 oblastta nad korema nali :o mi koremni presi trqbvat i kolelo :mrgreen: =D>

Presley
05-30-2007, 14:42
Ахаха стомах трудно ще свалиш :-D !
Ноооо все пак по темата: Посети няколко пъти фитнеса,иэпоти се еднон хубаво,гргясай и си готова :-D .А и намали тестените храни!!!

sexy_anji_
05-30-2007, 21:12
Бягане :arrow: стяга цялото тяло включително и стомаха.

cherinka
05-31-2007, 05:52
То намалиш ли обема на корема, и кожата по стомаха ще се опъне и стегне.

Коремни преси.
(малко банално, ама...)

И аз почнах с тях.
Първо правя 15 (ама като стигна до 8 и супер мноо се изморявам и запъхтявам) и едва едва ги правя 15, почивам 3 минути и пак се мъча да направя 15.

О, и едно друго упражнение си измислих докато седях на дивана и гледах Тв.

Значи, лягаш на дивана, полагаш глава върху онази малката облегалка за ръце, слагаш си и двете ръце там и държиш здраво, след което почваш да си свиваш краката във въздуха. Точно формите, които да правиш не мога да ти ги обесня, но мисля че така също се напрягат коремните мускули.
И не забравяй да си вземеш кърпичка, с която да си бършиш потта :-D


П.П нещо тоя раздел почна да ме влече супер мноо и вече изобщо не влизам в любов :-D

Ако нещо не си разбрала как точно става, кажи и ша се опитам да ти го обесня по-добре :-D

Ani_girl
05-31-2007, 06:53
Стегнете корема
Днес модата излага на показ корема. Дори да не е разголен, меките, плътно обгръщащи тялото тъкани го очертават красноречиво.





За да имате плоски и здрави коремни мускули, не разчитайте на никакво чудо. Спасението е в гимнастиката. 1 Ниво - свиване на коремните мускули





Легнете по гръб, стъпалата са плътно опрени на пода, ръцете са поставени зад тила.
Опитайте се да допрете колената си с глава, като повдигнете тялото си напред.
Краката трябва да останат опрени на пода.
Няма значение, ако не успеете, важно е усилието.
Повторете 20 пъти.

2 Ниво - свиване на коремните мускули





Легнете по гръб със стъпала, опрени на пода, краката са сгънати в колената и леко раздалечени. Ръцете са опънати покрай тялото.
2. Изпънете ръце пред вас и се опитайте да достигнете колената си, като не движите краката.
Отпуснете се и издишайте.
Повторете 20 пъти.

3 Ниво - свиване на коремните мускули





Легнете по гръб с опънати покрай тялото ръце, краката са леко сгънати в колената.
Стъпалата са опрени на пода. Леко раздалечете колената.

Повдигнете горната част на тялото, като максимално напрягате коремните мускули.
Повдигнете ръцете нагоре, сякаш искате да докоснете нещо високо над вас. В края на движението трябва да сте почти седнали.
Не извивайте гърба си. Стъпалата остават опрени на пода. Отпуснете се и издишайте.
Повторете 20 пъти.

Оформяне на ханша





Легнете по гръб със сгънати в колената крака, стъпалата са опрени на пода. Поставете ръцете зад тила, с преплетени пръсти. Гледайте към тавана.

Повдигнете раменете и главата възможно най-високо, като продължавате да държите ръцете на тила.
Сгънете краката в коленете и се обърнете наляво, после надясно.
Повторете 10 пъти в едната посока и 10 пъти в другата.
Можете да правите това упражнение и във водата, налягането ще направи ефекта още по-бърз.

Butterfly^
05-31-2007, 08:23
Искам да попитам за някакви упражнения специално за смъкване на стомахче. (:

Секс :-D
По темата- коремни преси, плуването знам също, че сваля коремчето и по малко мазни, тестени храни и сладко :wink:

05-31-2007, 11:02
Коремни преси - няколко серии по 20-30 повторения. В началото може и да ти е трудно, но се свиква :wink:

BeBsItO
05-31-2007, 13:17
abe hora :( az da vi se opla4a.....seki boji den ot polvin godina nasam pravq po 200 koremni presi i ne vijdam nekav traen rezultat.pravq gi 4x 50 br i ni6t6oooo napraila sma si muskola mi e mn dobre razvit ama si ima slaninka taka da se kaje ](*,) i e super sme6no nekvi muskoli i varhu tqh korem4eto se e o4ertalo po tqh ama s slaninka....ujasssss ko da praa?

beautiful.soul
06-01-2007, 05:55
във фитнеса има един уред специално за коремни преси на който е доста по лесно да ги правиш, отколкото в легнало положение... ефектът според мен е същия... по принцип си ходя на фитнес но не бях ходила от месец и доста се бях по отпуснала в областа на корема и талията онзи ден отидох и вчера също и за 2 дни успях да си стегна пак корема... като вчера направих около 20 серии по 15 коремни, което ще рече около 300 коремни преси... + 40 мин въртене на колело на най ниската степен...
но мускулната треска е кърпа вързана...

Stopman
06-01-2007, 06:34
Е че не е толкова страшно и да имате де :mrgreen: (освен ако момчето не иска някоя като от списание) . Мойта като си има (не много де, ама и не и личи, само като седне малко) ама мен пък хич не ме притеснява.Тя също се оплаква от това ама аз няма да умра като има я.Обичкам си я каквато е :mrgreen:

Adwokat
06-01-2007, 09:25
bqgane mu e maikata..;]