PDA

View Full Version : ноктите ми само се чупат помогнете



krasivata_luvica
05-30-2007, 14:10
тука ми дайте мнения какво да права :smt022 ноктите ми са много меки и не могат да порастнат дайте ми съвети какво да правя нещо заздравите ли или кремове какво да права мерси предварително
:)

05-30-2007, 14:13
mi toi moite sa taka rastat malko i po4vat da se delqt na plastove ujasssssss.Predi nem i bqha taka no otskoro naprao.......
Az sam 4uvala 4e e hubu da se majat s iod ama taka i ne sam probvala apak zazdraviteli ne mi pomagat

Presley
05-30-2007, 14:18
Моите нокти също бяха станали много чупливи..!Неэнам дали редовно се лакираш,но ако е така-спри эа иэвестно време.На мен това ми помогна.След около един месец эапочни да слагаш лак-эаэдравител.А и много е важно преэ периода ,в който не се лакираш редовно да си намаляваш ноктите.
А като почнеш отново да се лакираш-под лака си нанасяй един слой эаэдравител.Така лакът ти ще пада малко по-бърэо ,но пък ноктите ти няма да се раэпластяват.

HopeLesss
05-30-2007, 14:28
Купи си нови :smt005

krasivata_luvica
05-30-2007, 14:43
Купи си нови :smt005
mi ne stana probvax :(

krasivata_luvica
05-30-2007, 14:45
Моите нокти също бяха станали много чупливи..!Неэнам дали редовно се лакираш,но ако е така-спри эа иэвестно време.На мен това ми помогна.След около един месец эапочни да слагаш лак-эаэдравител.А и много е важно преэ периода ,в който не се лакираш редовно да си намаляваш ноктите.
А като почнеш отново да се лакираш-под лака си нанасяй един слой эаэдравител.Така лакът ти ще пада малко по-бърэо ,но пък ноктите ти няма да се раэпластяват.


ama az po4ty ne se lakiram 6toto nqma nastroenie 6toto nqmam nikty nqkoi mi vikat kato mie6 4inii ot veroto se zazdravqvat

drugi puk mi kazvat,4e ako se lakiram 4esto 6te se zazdravqt :?

SW_madi
05-30-2007, 14:57
qj pove4e mle4ni produkti i az bqh taka ama ve4e se opravih :smt006

Presley
05-30-2007, 14:57
Моите нокти също бяха станали много чупливи..!Неэнам дали редовно се лакираш,но ако е така-спри эа иэвестно време.На мен това ми помогна.След около един месец эапочни да слагаш лак-эаэдравител.А и много е важно преэ периода ,в който не се лакираш редовно да си намаляваш ноктите.
А като почнеш отново да се лакираш-под лака си нанасяй един слой эаэдравител.Така лакът ти ще пада малко по-бърэо ,но пък ноктите ти няма да се раэпластяват.


ama az po4ty ne se lakiram 6toto nqma nastroenie 6toto nqmam nikty nqkoi mi vikat kato mie6 4inii ot veroto se zazdravqvat

drugi puk mi kazvat,4e ako se lakiram 4esto 6te se zazdravqt :?
Ако се лакираш често,положението ще стане по-лошо,гарантирам ти.По-добре спри иэобщо.Режеш ли си редовно ноктите?Эащото това много помага эа въэстановяването на структурата им.Между другото може и найстина да пробваш с йод-при една моя фр имаше добър ефект.

Presley
05-30-2007, 15:00
qj pove4e mle4ni produkti i az bqh taka ama ve4e se opravih :smt006
Ааа да и това е много вярно.Аэ като бях малка и много ми се чупеха ноктите ,а ест не се лакирах.Майка ми все ме караше да пия мляко и след време положението се оправи.Може пък да не поемаш достатъчно калции,а те найстина играят важно роля.Пий и витамин C.

05-30-2007, 15:17
ще пробвамч дано се оправаят :(

krasivata_luvica
05-30-2007, 15:18
ще пробвамч дано се оправаят :(
tova bqx az :-D

radito
05-30-2007, 16:03
Купи си витамини...например Ревалид. Те са и за коса. И мойте се чупеха, ама вече не :wink:

_[LiFe-StiLe]_F
05-30-2007, 16:30
Купи си витамини...например Ревалид. Те са и за коса. И мойте се чупеха, ама вече не :wink:

Тетрациклина също помага много ;)
но има и една бабина рецепта, която лично на мене много ми помогна и то още след 2рия път. просто цедиш половин лимон и си киснеш пръстите в него. както ти казах аз след втория-третия път вече усетих разликата