PDA

View Full Version : Дамски проблем



Vivienne Westwood
05-30-2007, 15:17
От няколко дена имам болка в зърното на едната гърда.
На допир има болка но като от иглички?
Също от това зърно :D преди няколко дена ми беше потекла някаква бяла течност.
Оф ужас , нормално ли е?
Дали е от растежа или... :|

MeLeNcE
05-31-2007, 08:30
Според мен трябва да се посъветваш с личния лекар,той ще те пренасочи къде да отидеш и ест ще ти даде направление!

merilin1
05-31-2007, 12:16
секретът от гърдите не е нормален....всъщност не съм много сигурна, но мн често ми се налага да ходя на гинеколог и винаги ми гледат гърдите дали има секрет....и според мен трябва да идеш на лекар

07-14-2007, 20:57
Виж сега, мила. На моя позната преди няколко дена и потече кърма(раждала жена е) от гърдата. Болки мисля не е имала. Тя също се паникйоса от какво може да е, защото раждането и беше преди няколко год. Отиде на лекар-гинеколог, той я насочи към мамография, и след прегледа на гърдите и нямаше абсолютно нищо. Гинекологът на свой ред и откри кисти, но не мисляю, че това има някаква връзка с гърдата. Друга моя позната преди година имаше странни бодежи в едната гърда, отиде на лекар и с някаквъ по големи дози вит. А и още нещо е оправи за кратко време. Моят съвет е- няма от какво да се притесняваш. Във възраст, в която се развиваш си. Иди при личния лекар, той ще те напъти при кога да идеш. маправи си профилактичен цялостен преглед- женските му работи и виж има ли ти нещо. На тая възраст не може да е рак, или Бог знае какво лошо нещо, най- мн някой възпалителен процес, или нещо такова. Късмет и вс да е ОК :)

Сисето
08-03-2007, 13:56
Здравей,аз съм на 13 год и дали защото сега се развивам усещам при допир болка като игли4ки както при теб ,но това е защото гърдите ми се развиват.Когато гърдите се развиват в тях се полу4ават някакви топ4ета които при допир болят.При мен всеки ден е разли4но един ден нямам топ4енца,друг ден имам просто гърдите се развиват...може да си по-голяма от мен,незнам,но трябва да знаеш 4е се развиват до 18 годишна възраст!!! Спокойно и вси4ко ще е наред ;-) =;