PDA

View Full Version : Чувствам се отвратително!!!ПОМОЩ!



05-30-2007, 15:34
Хора имам многоголям проблем.днес с приятеля ми решихме да се опитаме да правим секс.тои го е правил мн пъти но на мен ми беше за първи път.почнахме ушким но мен мн ме болеше и нз сега дали успя да ме отвори или не защото толкова ме беше страх и толкова се бях стегнала че неразбрах какво стана а ме е срам да го попитам.какво да правя мойе ли някои да ми помогне като ми даде съвет?благодаря ви предварително!!! :cry: ](*,)

honey91
05-30-2007, 15:40
Ами ако не си сигурна какво е станало,по-добре го попитай!Няма нищо срамно :wink:

jjjjjj6363
05-30-2007, 15:40
imsheli lubovna igra , celuvki melivki A U shtoto trqbva da se otpusne 4ovek ako si se stegnala mnogo mislq 4e e normalno da te boli pone taka mislq de , trqbva da si otpusnata i da o4kavash da ti e hubavo a ne da o4akvash kat ti go vkara da stiskash palci da ne te boli mnogo [-X

05-30-2007, 15:51
ДА всичкоси го имаше имаше любовна игра може би малко прибързана но все пак я имаше.А относно това че бях стегната-не го правех нарочно опитах се да се отпусна но не се получи.несъзнателно сън го одрала и съм му направила синка на хълбока а после и на двамата ни беше супер некомфортно.на него защото си помисли че ме е наранил защото азсе разплаках от притеснение че не се получи така както трябваше.общо взетосеполучи доста скомфузена ситуация

Luciferian
05-30-2007, 15:55
Има такава болест на психична основа, казва се "вагинизъм". Не се бъзикам. Не е чак толкова страшно, колкото звучи. Единият вариант е да потърсиш лекарска помощ. Другият е да цапнеш една водка преди това и да си създадете весела и непринудена обстановка, която да те предразположи. Ако не мине номера, тичкай при чичо доктор.

05-30-2007, 15:56
Не се насилвай. Боли ли те повече от колкото трябва помоли го да спрете, съвсем нормално е. Ако мислиш че всички ги отварят още от първият път... Отпускай се максимално по време на любовната игра, не мисли за някакви странични неща и не се притеснявай, ако те обича наистина ще разбере щом го помолиш да спре. С времето когато притесненията т изчезнат лека по лека болка изведнъж въбоще ще спре да има.

Levane
05-30-2007, 15:57
Prosto go popitai i toi bi trqbvalo da ti kaje

Rammstein
05-30-2007, 15:57
Хора имам многоголям проблем.днес с приятеля ми решихме да се опитаме да правим секс.тои го е правил мн пъти но на мен ми беше за първи път.почнахме ушким но мен мн ме болеше и нз сега дали успя да ме отвори или не защото толкова ме беше страх и толкова се бях стегнала че неразбрах какво стана а ме е срам да го попитам.какво да правя мойе ли някои да ми помогне като ми даде съвет?благодаря ви предварително!!! :cry: ](*,)Кажи телефон или скайп и аз ше го попитам вместо тебе!Сериозно бе нема бъзик! ;-) Ще питам абе пич ти разпечата ли п*****а на твойта и той ше каже.Тогава аз ше ти кажа на теб.Пиши ако си съгласна.

ThePainIsReaL
05-30-2007, 16:00
Спокойно, момиче. Нормално е. Ако му имаш доверие, поговори с него, сподели си болката. Щом е опитен, трябва да знае как да те предразположи. Гледай да се отпуснеш и прави нещата, само ако ги искаш. Айде успех и се наслади на момента, ако си готова за него.

vikontiii
05-30-2007, 16:00
Хора имам многоголям проблем.днес с приятеля ми решихме да се опитаме да правим секс.тои го е правил мн пъти но на мен ми беше за първи път.почнахме ушким но мен мн ме болеше и нз сега дали успя да ме отвори или не защото толкова ме беше страх и толкова се бях стегнала че неразбрах какво стана а ме е срам да го попитам.какво да правя мойе ли някои да ми помогне като ми даде съвет?благодаря ви предварително!!! :cry: ](*,)

страст иска се страст момиче :wink: иначе ще те боли не само първия път но и втория и третия и още доста ти казваш че всичко е било ок ама не е било ако ти си възбудена до макс и не мислиш че ти е 1 пат а мислиш само как да те изчука сори за израза ама ще стане иначе ако си стегната няма за стане =;

05-30-2007, 16:20
Благодаря на всички за съветите много ми олекна че споделих с вас.

vikontiii
05-30-2007, 16:23
Благодаря на всички за съветите много ми олекна че споделих с вас. :smt023

bulgarche
05-30-2007, 19:45
Какво разбираш под "отвори"?
Каква помощ търсиш?
Какво искаш да го питаш?

Levane
05-30-2007, 19:47
Какво разбираш под "отвори"?
Каква помощ търсиш?
Какво искаш да го питаш?
еми до колкото разбрах от думите и тръгнали са да правят секс обаче тя не била се отпуснала била стегнала и я боляло и спрели ..

DirtyDogg
05-30-2007, 20:08
бръкни да провериш кфо толкоз ня да умреш :D