PDA

View Full Version : Ne moga da svursha s nego



Tq___________
05-30-2007, 15:37
Hora,ne moga da svursha,kogato go pravim,a sme ot dosta vreme zaedno. Dori i kogato me 4uka dylgo pak ne moga. A ponqkoga toi svurshva byrzo. Ne sym frigidna sys sigurnost.
HELP!!!!!!!

jjjjjj6363
05-30-2007, 15:44
imali lubovna igra, kolko dulgo trae tq , haresvaliti po vreme na lubovnata igra kak se 4ustvash, pove4eto proglemi sa imeno vuv lubovnata igra lijelite toi :?

Tq_____
05-30-2007, 15:49
Emi da ima igra - no az si mislq,4e toi ne predpo4ita da e dylga...za6to mn byrzo se vuzbujda...i kolkoto po-dylga e - po-golqm e 6ansa da svurshi skoro sled kato mi go vkara.

jjjjjj6363
05-30-2007, 16:02
moje da mu e malak neznam vupreki 4e razmera nqma zna4enie ili neshto te mu4i vuv glavi4katatai i podsuznatelno se mu4ish ne se sshtam za drugo

Levane
05-30-2007, 16:05
Problema nee v teb a v nego :) a ne v teb :)

vikontiii
05-30-2007, 16:06
аз знам кво е просто той неможе да те възбуди както трябва явно ти си по взискателна а и да неси явно той неможе да те предлазположи кам оргазъм говори с него намекни му че нещо куца защото така той ще е малко игоист

love_girls
05-30-2007, 16:06
Нека да увеличите любовната игра, даже толкова дълга любовната игра че да свърши от нея момчето, като след като се оправи да продължите пак с нея и след това като ти го вкара хем ще е по-продължително хем и по хубаво и за двамата и така имаш реалния шанс да свършиш и ти :wink:
Успех и дано подейства :wink:

Tq_________
05-30-2007, 16:15
Opredeleno ne mu e malyk, daje si e mn golqm! Ot razmera mn sym dovolna! Shte probvame tova s po-dylgata lubovna igra...vypreki 4e sme go pravili i vtoria pyt toi svarshi byrzo..ne e kato da e dyrjal po-dylgo. Qvno ne pri vsi4ki vtoria pyt e po-dylyg. Mai a?

vikontiii
05-30-2007, 16:21
Opredeleno ne mu e malyk, daje si e mn golqm! Ot razmera mn sym dovolna! Shte probvame tova s po-dylgata lubovna igra...vypreki 4e sme go pravili i vtoria pyt toi svarshi byrzo..ne e kato da e dyrjal po-dylgo. Qvno ne pri vsi4ki vtoria pyt e po-dylyg. Mai a?

то при почти всички следващите пъти е по кратко :-k

love_girls
05-30-2007, 16:28
Opredeleno ne mu e malyk, daje si e mn golqm! Ot razmera mn sym dovolna! Shte probvame tova s po-dylgata lubovna igra...vypreki 4e sme go pravili i vtoria pyt toi svarshi byrzo..ne e kato da e dyrjal po-dylgo. Qvno ne pri vsi4ki vtoria pyt e po-dylyg. Mai a?

то при почти всички следващите пъти е по кратко :-k

Не съм съгласен!
Аз не съм от бързо свършващите(за това и гледам да не се изнасилвам след първия път, който така или иначе е достатъчен за момичето), но от личен опит знам че втория път винаги е по дълго!!!
Това е така защото с първия път изхвърляш спермата която се е насъбрала за да освободиш място за новата, а след като си изхвърлил хормона от себе си самото желание за секса се намалява, и изобщо цялата игра става по бавно ( по-бавно получаваш ерекция , респективно и по-бавно свършваш)!!!

Tq_______
05-30-2007, 16:29
Ami vikontii i az taka mislq, no love_girls kaza,4e vtoria pyt 6tqlo da e po-dylgo. Posledno ?

vikontiii
05-30-2007, 16:34
Ami vikontii i az taka mislq, no love_girls kaza,4e vtoria pyt 6tqlo da e po-dylgo. Posledno ?

истината е че при всеки е различно аз съм ги правил и до пет ама незнам при всеки е различно :wink:

05-30-2007, 17:00
Просто си по-трудна.
И да уведомиш приятеля си, че има не само един начин да докара приятелката си до оргазъм.
Като започнем с по-дългата любовна игра. Казваш, че той се възбужда повече. Ами тогава нека да обърне внимание изцяло на теб... на твоето удоволствие. Аз съм същата - на приятеля ми му трябваше известно време, докато се усети какво да прави, но после всичко тръгна по мед и масло. Нека да разучи добре ерогенните ти зони, да те стимулира повече, да обръща повече внимание на теб, отколкото на себе си. Когато мисълта му е отнесена от него самия и оставя възбудата си на заден план, печелиш ти.
Освен това - той да е чувал за френска любов? Няма да е зле да пробва ;)
В днешно време колко се изприказва за G-точката. Той някога откривал ли е твоята? Само трябва да внимава да не е твърде груб с пръстите си ;)
Ако една жена не може да достигне до оргазъм, вина има мъжа до нея. Като положи малко повече старание, всичко ще стане ;)

05-30-2007, 18:18
mm spored men problema ne tolkova v tebe a po skoro v nego. Sexa kato takuv ne samo edno izchukvane a neshto mnogo poveche. seki poluchava neshto v zamqna na tova koeto e dal taka e i pri sexa tui che priqtelq ti neshto ne e mnogo v chas mai. shtom ti ne mojesh da poluchish orgazum kogato pravish sex s NEGO znachi TOI trqbva da se postarae malko poveche(shpatuli, erotichni masaji, celuvki po erogennite zoni) trqbva mu mai malko poveche nejnost :-({|= i ruttinost. ne boi se kaji mu che ne poluchvash tova koeto se uchava ot sexa i mu kaji da se postarae malko poveche s tova da te nakara da se chustvash nezemno. gl