PDA

View Full Version : рак на гърдата :(



05-30-2007, 16:44
Хора, четох една тема за рака на гърдата

И установих, че всички симптоми ги имам :|
Имам твърди бучки в двете гърди, кожата там ми е като на портокал, зърното ми е вдлъбнато, зърното ми се лющи.

НЕЕЕЕЕ :smt010 На 14 съм. Моля ви, хелп! Възможно ли е на 14 да имам рак на гърдата?

Aileen
05-30-2007, 16:58
По-скоро не. При хора с по-развито въображение може да се случи, четейки симптомите на някоя болест да мислят, че са болни от нея. Портокаловата кожа може да е просто, защото си настръхнала. А това, че зърната ти са вдлъбнато е защото тепърва се развиваш. Това е лично мое мнение, но искрено се съмнявам да си болна след като си на 14.

05-30-2007, 17:02
Абе отиди на лекар за да си 100% сигурна!
Аз като бях на 6 например ми откриха язва :-k

05-30-2007, 18:44
Мерси за успокоението! :wink: :D На мен гърдите ми са вдлъбнати от доста време . Майка ми като ме видя се стресна и ме заведе на лекар. Но казаха, че е от това, че ми се развиват гърдите. Но беше преди 3 години май. Абеее, както и да е, важното е , че ме успокоихте! Мн ви обичам , хаха :-D

Cherlotte
05-30-2007, 19:03
На 11 са те водили на лекар заради гърдите ти? :roll:

bloodybaby
06-01-2007, 13:38
Хора, четох една тема за рака на гърдата

И установих, че всички симптоми ги имам :|
Имам твърди бучки в двете гърди, кожата там ми е като на портокал, зърното ми е вдлъбнато, зърното ми се лющи.

НЕЕЕЕЕ :smt010 На 14 съм. Моля ви, хелп! Възможно ли е на 14 да имам рак на гърдата?
Хванала те е параноята мила!Успокой се и иди на лекар!

Rammstein
06-01-2007, 15:04
Хора, четох една тема за рака на гърдата

И установих, че всички симптоми ги имам :|
Имам твърди бучки в двете гърди, кожата там ми е като на портокал, зърното ми е вдлъбнато, зърното ми се лющи.

НЕЕЕЕЕ :smt010 На 14 съм. Моля ви, хелп! Възможно ли е на 14 да имам рак на гърдата?ИМАШ ШЕ МРЕШ!!!ПОЗДРАВЛЕНИЯ УРЕЖДАЙ ОПЕЛОТО!!!! ИЛИ ПОЧНИ ХИМИОТЕРАПИЯ ДА ТИ ОКАПИ КОСАТА... :-D :-D :-D

J^Lo^ass
06-01-2007, 15:08
Хора, четох една тема за рака на гърдата

И установих, че всички симптоми ги имам :|
Имам твърди бучки в двете гърди, кожата там ми е като на портокал, зърното ми е вдлъбнато, зърното ми се лющи.

НЕЕЕЕЕ :smt010 На 14 съм. Моля ви, хелп! Възможно ли е на 14 да имам рак на гърдата?ИМАШ ШЕ МРЕШ!!!ПОЗДРАВЛЕНИЯ УРЕЖДАЙ ОПЕЛОТО!!!! ИЛИ ПОЧНИ ХИМИОТЕРАПИЯ ДА ТИ ОКАПИ КОСАТА... :-D :-D :-D

mnoo typo brat,tva sa seriozni ne6ta [-X