PDA

View Full Version : i na men mi doide vremeto da potarsq pomo6t



05-30-2007, 17:08
zna4i v 8 klas sym i ze trevoja za izpita po angliiski Kakvo 6te stene ako ne go mina i 6te me varnat li v staroto u4ili6te :cry: Vie mojehte li da si podskazvate i nqkoi moje li da mi dade izpita ot 2006 godina? mersi predvaritelno :)

05-30-2007, 17:25
omg

05-30-2007, 17:28
za6to omg prosti pitam ne e tolkova trudno da otgovorite :(

Sunny_stz
05-30-2007, 17:39
zna4i v 8 klas sym i ze trevoja za izpita po angliiski Kakvo 6te stene ako ne go mina i 6te me varnat li v staroto u4ili6te :cry: Vie mojehte li da si podskazvate i nqkoi moje li da mi dade izpita ot 2006 godina? mersi predvaritelno :)

Ами какво да ти кажем ние ,това не зависи от нас ,а само от теб,ако се подготвиш всичко ще е 6,така че си налягай парцалките и учи!

Uptown_soldier
05-30-2007, 20:04
zna4i v 8 klas sym i ze trevoja za izpita po angliiski Kakvo 6te stene ako ne go mina i 6te me varnat li v staroto u4ili6te :cry: Vie mojehte li da si podskazvate i nqkoi moje li da mi dade izpita ot 2006 godina? mersi predvaritelno :)

Какъв е този изпит по ае, след 8-ми клас? И как ще те върнат в старото у-ще?

sexa_na_kompleksa
05-31-2007, 12:37
Преди е било така,че ако не издържиш те местят в друго даскало.Сега вече няма такива неща,защото населението е значително по-тъпо и няма да остане никой в гиманзиите,ако сме още на този принцип.Оценката на изпита няма никаква по-специална тежест от другите срочни оценки,но ти все пак си научи,за да не оставаш после на поправка ;)

Jamalska
05-31-2007, 13:16
Мда тя е просто текуща оценка...
една от моя клас на изпита след 8(по френски беше нашия) имаше 1,50 :)))) ибаси оценката ама факт...и си мина въпрекия всичкия си жалък успех през срока

sh3_1s_7h3_0n3
05-31-2007, 13:24
не те връщат в старото у-ще, а отиваш на поправка и ако не я вземеш, оставаш в същия клас.
в моя клас имаше едно момче, дето в 8ми клас не си взе изпита по френски. не си взе и поправка - и съответно остана същия клас.
сега подобна съдба има едно друго момиче, дето 2 пъти остава в 8ми клас, заради същия изпит, но сменила класа 8)

изводът: вземеш, не вземеш оставаш в същото у-ще, а в най-лошия случай и в същия клас 8)

sladka_92
06-01-2007, 07:36
Аз също съм 8 клас в езикова паралелка. До колкото разбрах изпита ще е на 15 юни. Ама някой знае ли какво ще съдържа? Колкото до това дали ще останеш в същия клас ако не вземеш изпита и поправката още го обмислят, поне в нашето даскало. Миналата год е имало хора с двойки ама са си минали, дори не са карали поправка. Е така е в нашето у-ще! 8)

gabbybon
06-01-2007, 08:03
zna4i v 8 klas sym i ze trevoja za izpita po angliiski Kakvo 6te stene ako ne go mina i 6te me varnat li v staroto u4ili6te :cry: Vie mojehte li da si podskazvate i nqkoi moje li da mi dade izpita ot 2006 godina? mersi predvaritelno :)

Ами какво да ти кажем ние ,това не зависи от нас ,а само от теб,ако се подготвиш всичко ще е 6,така че си налягай парцалките и учи!
Съгласна съм!

BlueDevil
06-01-2007, 09:09
Изпита съдържа граматика, съчинение, четене/слушане с разбиране и евентуално диктовка, ама тя май отпадна вече. Оценката от него е пише за текуща оценка, няма такива неща за поправка май. Ако имаш 2 може да те изпитат за 3 или 4 и работата спи. Миналата година в моето училище от 150 човека имаше само 1 скъсан и той нещо не беше наред с развитието. Много ще ти е трудно да не го вземеш. Успех!