PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ ЗА МНЕНИЕ



Vivienne Westwood
05-30-2007, 17:20
Незнам дали сте прочели по долу пуснатата от мен тема , но проблемът ми се задълбочава и започвам да се притеснявам.

С едно мом4е правихме секс преди 4 дни.
На втория той ми се обажда и ми казва че главичката го смъди и сърби , притесних се но понеже съм неразположена (дойде ми на сутринта след секса) не мога да отида на гинеколог.
Днес пак ми се обади и каза че станало по сериозно , освен че го смъди го боли и като пикае.
Мисля че ше се побъркам.
Дали не се е протъркал?
Правихме го без презерватив!
Аз незнам да съм болна от нещо , знам е имам цистит .
Обадих се веднага на бившия ми приятел и той каза че е нямал такива проблеми!
Знам че трябва да отида на гинеколог но моля ви кажете какво мислите!

bloodybaby
06-01-2007, 13:41
Каквото и да ти кажем тук във форума, трябва ти да отидеш на лекар и да чуеш неговото мнение!
Причините за болките сърбежа и тн. на момчето може да са много и да няма нищо общо с теб!
Цистита не може да се предаде по полов път!

Rammstein
06-01-2007, 14:59
Незнам дали сте прочели по долу пуснатата от мен тема , но проблемът ми се задълбочава и започвам да се притеснявам.

С едно мом4е правихме секс преди 4 дни.
На втория той ми се обажда и ми казва че главичката го смъди и сърби , притесних се но понеже съм неразположена (дойде ми на сутринта след секса) не мога да отида на гинеколог.
Днес пак ми се обади и каза че станало по сериозно , освен че го смъди го боли и като пикае.
Мисля че ше се побъркам.
Дали не се е протъркал?
Правихме го без презерватив!
Аз незнам да съм болна от нещо , знам е имам цистит .
Обадих се веднага на бившия ми приятел и той каза че е нямал такива проблеми!
Знам че трябва да отида на гинеколог но моля ви кажете какво мислите!Ха ха аха горкото момче таз УвцЪ го заразила с неква венерическа болест абе мое ли така бе ходи се прегледай. :-D :D

J^Lo^ass
06-01-2007, 15:21
Незнам дали сте прочели по долу пуснатата от мен тема , но проблемът ми се задълбочава и започвам да се притеснявам.

С едно мом4е правихме секс преди 4 дни.
На втория той ми се обажда и ми казва че главичката го смъди и сърби , притесних се но понеже съм неразположена (дойде ми на сутринта след секса) не мога да отида на гинеколог.
Днес пак ми се обади и каза че станало по сериозно , освен че го смъди го боли и като пикае.
Мисля че ше се побъркам.
Дали не се е протъркал?
Правихме го без презерватив!
Аз незнам да съм болна от нещо , знам е имам цистит .
Обадих се веднага на бившия ми приятел и той каза че е нямал такива проблеми!
Знам че трябва да отида на гинеколог но моля ви кажете какво мислите!Ха ха аха горкото момче таз УвцЪ го заразила с неква венерическа болест абе мое ли така бе ходи се прегледай. :-D :D

hodi se pregledai ti be idiot,ne misli6 li,4e si prekaleno ograni4en,za da dava6 kakvito i da bilo mneniq..kato ti e kriv sveta ne sa vinovni horata,koito se pritesnqvat i na koito pi6e6 takiva prostotii..ama ot idioti i pi6lemeta kato teb,prekalqva6 i drazni6....

Rammstein
06-01-2007, 15:23
Незнам дали сте прочели по долу пуснатата от мен тема , но проблемът ми се задълбочава и започвам да се притеснявам.

С едно мом4е правихме секс преди 4 дни.
На втория той ми се обажда и ми казва че главичката го смъди и сърби , притесних се но понеже съм неразположена (дойде ми на сутринта след секса) не мога да отида на гинеколог.
Днес пак ми се обади и каза че станало по сериозно , освен че го смъди го боли и като пикае.
Мисля че ше се побъркам.
Дали не се е протъркал?
Правихме го без презерватив!
Аз незнам да съм болна от нещо , знам е имам цистит .
Обадих се веднага на бившия ми приятел и той каза че е нямал такива проблеми!
Знам че трябва да отида на гинеколог но моля ви кажете какво мислите!Ха ха аха горкото момче таз УвцЪ го заразила с неква венерическа болест абе мое ли така бе ходи се прегледай. :-D :D

hodi se pregledai ti be idiot,ne misli6 li,4e si prekaleno ograni4en,za da dava6 kakvito i da bilo mneniq..kato ti e kriv sveta ne sa vinovni horata,koito se pritesnqvat i na koito pi6e6 takiva prostotii..ama ot idioti i pi6lemeta kato teb,prekalqva6 i drazni6....КАТ НЕ ТИ ХАРЕСВАМ НАПРАВИ МИ УСЛУГА И ПУКНИ!!! ОТ РАК ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО!

J^Lo^ass
06-01-2007, 15:33
ne samo az ne te haresvam kompleksar4e typo,prosto ne si nikakyv,za da pi6e6 tva i da pritesnqva6 dopylnitelno horata,no kakto i da e ...edva li 6te razbere6,prodyljavai da si misli6,4e si interesen...xix da nqma6 2 pi6ki be :-k
taka de...mislq da ne se zanimavam ve4e s teb,6tot ne si mi na nivoto
are begai da -----> ](*,)

Vivienne Westwood
06-01-2007, 15:40
На това недораслото на акъл същество му трябва само един педераст да му се изпразни в косматия ,комплексарски , шибан задник , че да му дойде акъла в кухата пъпчива тиква!
То аман вече от "гъзарски" исказвания.
Тука се праиме на забивачи - анонимни при това.

Rammstein
06-01-2007, 20:23
Не бе просто като видя че в тоя форум 2/3 от темите са тъпоумни,да не кажа дебилни-включително и тази,та като видя това направо ми се прище да се изгавря с някой и явно това дразни зомбиралото от чатове 13 годишно момиче което ме нарича ограничен а в същото време пише на шльокавица.Дете научи се първо да пишеш на български и тогава обиждай,но аз и без това твоите писания не ги чета,просто нещо написано по tozi гаден начин ме дразни СВРЪХ много.
П.П.Те 13 годишните в днешно време са загорели и подивели,така че не се учудвам вече от тъпотии.

bloodybaby
06-02-2007, 05:02
Не бе просто като видя че в тоя форум 2/3 от темите са тъпоумни,да не кажа дебилни-включително и тази,та като видя това направо ми се прище да се изгавря с някой и явно това дразни зомбиралото от чатове 13 годишно момиче което ме нарича ограничен а в същото време пише на шльокавица.Дете научи се първо да пишеш на български и тогава обиждай,но аз и без това твоите писания не ги чета,просто нещо написано по tozi гаден начин ме дразни СВРЪХ много.
П.П.Те 13 годишните в днешно време са загорели и подивели,така че не се учудвам вече от тъпотии.
А ти на колко си "голяма работа".
Аре я пусни малко инфо

Rammstein
06-02-2007, 07:13
За bloodybaby-на 19 съм ако толкова те инересува.

bungle
06-02-2007, 07:32
Хм, понякога без ти да си болна/ или той ... се получава инфекция. Просто... гадинките по телата ви са несъвместими. Ще му мине, да ходи да се лекува, че ще се влоши и после ще види секс през крив макарон.

bloodybaby
06-02-2007, 07:39
За bloodybaby-на 19 съм ако толкова те инересува.
Бре бре, много си големичко...
Тук наистина има много тъпи теми, но върни се малко назад във времето и си помисли, не си ли задавал(а) същите тъпи въпроси?
Всеки може да се притесни от нещо, няма нужда да си правим гаври едни с други!
Между другото и аз не одобрявам писането на шльокавица :smt018 , ама има хора дето по друг начин не знаят как!
Когато влезнах за първи път в този форум се смях сума време, без да се включвам в темите разсиквани тук.После обаче се сетих, че някой от проблемите на "пиклите" съм ги имала и аз когато съм била "пикла".
Ако знаеш толкова много, дай знанията си и на другите - да ги стискаш само за себе си, е егоистично!
Загорели, незагорели, едва ли ще им промениш вижданията, заеби...
Между другото спри да се ебаваш с рака!Моя приятелка почина на 20 от рак, а детето и е сираче на годинка...Шега с такава болест не бива!

Jeuelle
06-02-2007, 12:29
О милата...

gabrielka@a
06-03-2007, 13:21
Каквото и да ти кажем тук във форума, трябва ти да отидеш на лекар и да чуеш неговото мнение!
Причините за болките сърбежа и тн. на момчето може да са много и да няма нищо общо с теб!
Цистита не може да се предаде по полов път!
Подкрепям!