PDA

View Full Version : въпрос



05-30-2007, 19:13
така значи всеки ден пуша трева по половин цигара 1 плс кажете ми това по вредно ли е от да пуша 1 кутия цигари на ден
а втория ми въпрос е за разни бонбони.

sWeEt_SeEd
05-30-2007, 19:43
ти кфо...заместваш тютюна с коз а? Първо-не е по вредно...след като пушиш тфа растение вземи прочети малко информация да не се излагаш...хаехахеа половин цигара трева...доста...относително.. .ако ти кажа: Пия по половин шише водка...дава ли ти ясна представа колко е това половин и какво е качеството на водката...хм пуши по една кутия цигари на дем вместо 'половин цигара' коз и ше вииш кфа е разликата хаехах.Неориентирам супер брутално,седнал за хап да пита ,е?

05-30-2007, 19:47
последния ред не му обръщайте внимание а и още един въпрос значи тревата помага за съня или ти дава по лош сън

sWeEt_SeEd
05-30-2007, 19:48
помага супер много :mrgreen: даже го предизвиква :wink:

NFW`
05-30-2007, 22:14
За това дали е по-вредно : не е. Това, което го пушиш в трева в момента се равнява по вредни вещества на 8-9 цигари.
За съня - помага. Оо, как помага... :D

teenkopele
05-31-2007, 07:23
...Това, което го пушиш в трева в момента се равнява по вредни вещества на 8-9 цигари....

:lol:

Poredniq
05-31-2007, 07:33
по-добре козеца и най-мноо някфа заптака ем са праиш мноо повече ем не те прецаква колко цигарите. По-добре да си пушиш гнаджа отококо тоя бколук цигари. Не ти тряя. Тва е сериозно дет го пиша. Ако си спре цигарите не ги почвай пак-най-мноо затпакта след коза

05-31-2007, 08:58
аз не пуша бе :-D цигари демек просто питам зада се успокоявам че всички се троват повече от мене та така иначе от каде го измислихте че пуша и аз смятм че е тъпо некви цигари глупави дето нищо не ти става сам си даваш парите и се тровиш само дето тревата е нелегална ако стане легализирана и евина майкооооооо :smt005

Poredniq
05-31-2007, 09:02
не пуша вече щот се преарах яко-съвсем малко след акто джойнта вече не беше левче почнха си купувам сам. Ся не съм по тия глупости. кат мис тне интеренсо пак може. Кат сеъм нервен или сикам да заговора някой пушач/ка-също.ма пушене на сичко съм спрел щот омръзва.

bloodybaby
05-31-2007, 10:03
Противно на схващането, че тревата е по - малко вредна от цигарите, ще отбележа, че не е така!Треволяка избива фините мозъчни клетки, които са единствените в тялото на човека, които не се възстановяват и създават отново - имам в предвид, с колкото си се родил, с толкова си!Тревата спомага за увреждането и смъртта на тези клетки, което води до прогресивно оглупяване и по - тежки здравословни проблеми след време!Не че е задължително близките десет години да се разболееш от нещо - просто има по - голяма вероятност ако пушиш редовно тревка.
Правени са сравнителни IQ тестове, на хора употребявали трева по време на тийн годините, и такива, които са се въздържали от употребата - втората група дава много по добри резултати!Тъй като човек започва да развива потенциала си в тийн възрастта, ако точно по това време умишлено намалява възможността за развитие, може да си остане "недочул и недоразбрал" цял живот!
За сведение на ауддиторията, аз съм пафкала повече от 5 години!Сравнителните ми тестове за интелигентност(правен един на 15 и един на 20) имат значителни отклонения - тоест от 128IQ на 15, когато сравнително от скоро пафках, до 125IQ на 20, когато спрях да пафкам.В момента колко ми е IQто няма да Ви занимавам!
С две думи - много е вредна тревата, въпреки погрешното схващане, че е по - малко вредна от цигарите, в което и аз самата, дълго време вярвах!

05-31-2007, 18:03
Противно на схващането, че тревата е по - малко вредна от цигарите, ще отбележа, че не е така!Треволяка избива фините мозъчни клетки, които са единствените в тялото на човека, които не се възстановяват и създават отново - имам в предвид, с колкото си се родил, с толкова си!Тревата спомага за увреждането и смъртта на тези клетки, което води до прогресивно оглупяване и по - тежки здравословни проблеми след време!Не че е задължително близките десет години да се разболееш от нещо - просто има по - голяма вероятност ако пушиш редовно тревка.
Правени са сравнителни IQ тестове, на хора употребявали трева по време на тийн годините, и такива, които са се въздържали от употребата - втората група дава много по добри резултати!Тъй като човек започва да развива потенциала си в тийн възрастта, ако точно по това време умишлено намалява възможността за развитие, може да си остане "недочул и недоразбрал" цял живот!
За сведение на ауддиторията, аз съм пафкала повече от 5 години!Сравнителните ми тестове за интелигентност(правен един на 15 и един на 20) имат значителни отклонения - тоест от 128IQ на 15, когато сравнително от скоро пафках, до 125IQ на 20, когато спрях да пафкам.В момента колко ми е IQто няма да Ви занимавам!
С две думи - много е вредна тревата, въпреки погрешното схващане, че е по - малко вредна от цигарите, в което и аз самата, дълго време вярвах!а междодругото мене и са почнаха нещо яко думи да ми се губят и да дрънкам некви несвъзани неща даже хората ме питат за какво говора и да повторя че нищо не са разбрали ама кво ми пука нали не мога да умра кво като съм тъп =P~

IdiOtKa
05-31-2007, 18:11
тва със затапяването не е много вярно ... и на мен ми се губят думи , но честно да ви кажа не мисля че тревата ми пречи на мозъчните клетки , само дето съм станала "дървен филосов" за всичко изкарвам някво адски тъпо мнение , което си го разбирам само аз :-D :-D ..особено като спорим с брат ми ..не могада ви опиша кво става .. и се пак "не, не мисля че ми пречи "