PDA

View Full Version : Плажно масло.



cherinka
05-30-2007, 18:16
Наскоро са отворили един от плажовете в Пловдив, в неделя ще отваря и другия, и навих разни познати да ходиме да се чипкаме и да печеме дупитата, и днес казах на една друга фр дали иска да идем, и тя като ми се развика "тиииии луда ли сии, как ша ходим на плаж, ненене, няма начин" и супер мноо заядливо ми го каза. И аз я попитах що, и тя вика "как що, щот ще почервенея, а аз не искам да съм червена, искам да почернея" и аз й обесних, че трябва да си вземе някакво плажно масло и я попитах, че щом я е страх да не почервенее и кфо? Цяло лято ще се крие от слънцето и няма да ходи по плажове ли.
И ся идва и проблема, можете ли да ми препоръчате някакво плажно масло за бели хора антипочервеняване?

След няколко дни ще ходя в един от най-големите козметични магазини в града, и ще питам кое е що-горе най-добро, но искам и вашето мнение, тъй като не разбирам от плажни млека (аз до сега не съм ползвала такива неща) и ме е страх нещо да не ме излъжат.

Или ако знаете някоя бабина рецепта?Аз, например, знам, че като се мажеш с бира и седиш на слънце, хфащаш як бронзов загар.
Миналата година на плажа нали продават бира и аз си вземах една чаша от големите, половината я изпивах, а с другата част се мажех :-D
Но не разбрах дали има резултат, защото аз и без тва си почернявам равномерно и хубаво.

emilythestrange
05-30-2007, 19:20
вече не става въпрос за тен,а за здраве.озоновия слой се разширява
и все повече вредни слънчеви лъчи навлизат в атмосверата,а те
причиняват рак и разни други заболявания на кожата.
най хубав според мен е на Eucerin защото те са медицинска казметика. :P
аз знам само за след слънце да се намажеш с кисело мляко :smt016

AliceSw
05-30-2007, 20:10
аз съм така много бяла и ставам червена и болииииииии мн

мин година си взех на Нивеа крем против изгаряне не съм станала червена и не съм изгоряла, все пак не съм потъмняла мн, но и не обичам да се пека, май стана объркано, но както и да е

крем против изгаряне Нивеа рулз :-D

05-31-2007, 23:35
ne znam za marka-ne moga da ti predloja,no gledai s kolko spf 6te bude krema,koito 6te si vzima6!ako si po-bqla si vzemi s 15 ili 20 spf,za da ne po4ervenqva kojata ti.

silvetka
05-31-2007, 23:38
ne znam za marka-ne moga da ti predloja,no gledai s kolko spf 6te bude krema,koito 6te si vzima6!ako si po-bqla si vzemi s 15 ili 20 spf,za da ne po4ervenqva kojata ti.

Stopman
06-01-2007, 06:38
Ей верно май е отворен.ша са ходи :mrgreen: аз принципно не си изгарям ама все пак най-добрия е на NIVEA :mrgreen: