PDA

View Full Version : моля помогнете



05-30-2007, 19:41
Значи имам една приятелка(искам да е нещо повече де ама...) за която съм много загрижен и преди 3-4 дни прави секс за 1ви път и то с един приятел който също го направи за 1ви път(значи, че не е много опитен) обаче и двамата бяха много пияни горе долу помнят и с презереватив го правиха.Проблемат и е, че има някаква раничка(незнам с какъв размер) сега и не може да иде на гинеколог не мога и да я убедя страх я е от майка и.Моля ако някой има някаква идея какво може да е тази раничка от какво може да е причинена как да я излекува и т.н.
БЛАГОДАРЯ ПРЕВАРИТЕЛНО

Levane
05-30-2007, 19:45
Значи имам една приятелка(искам да е нещо повече де ама...) за която съм много загрижен и преди 3-4 дни прави секс за 1ви път и то с един приятел който също го направи за 1ви път(значи, че не е много опитен) обаче и двамата бяха много пияни горе долу помнят и с презереватив го правиха.Проблемат и е, че има някаква раничка(незнам с какъв размер) сега и не може да иде на гинеколог не мога и да я убедя страх я е от майка и.Моля ако някой има някаква идея какво може да е тази раничка от какво може да е причинена как да я излекува и т.н.
БЛАГОДАРЯ ПРЕВАРИТЕЛНО
Еми ние откаде да знаем каква е тази раничка.. ако не иска да отиде на лекар да го маже с някво кремче ама по добре на лекар да отиде...

vikontiii
05-30-2007, 19:55
значи не искам да те плаша но да върви на гинеколог веднага че може да е нещо много сериозно но може и да е нищо не изключвайте и генетиален херпес да върви на момента :!:

Barbie
05-30-2007, 19:58
Каква раничка? Как е разбрала - боли я, напипала я е, погледнала е с огледалце? Може да е чисто и просто протриване. Ако е това, до два-три дена трябва да поспре да я боли. Ако няма облекчение, да иде на гинеколог. Къде е тръгнала да прави секс, след като след това не може да поеме отговорност за здравето си и да иде на лекар?! :-s

sinful`girl
05-30-2007, 20:03
Да ходи на лекар щото може да е херпес,гъбички...

Lestat357
05-30-2007, 20:13
Значи имам една приятелка(искам да е нещо повече де ама...) за която съм много загрижен и преди 3-4 дни прави секс за 1ви път и то с един приятел който също го направи за 1ви път(значи, че не е много опитен) обаче и двамата бяха много пияни горе долу помнят и с презереватив го правиха.Проблемат и е, че има някаква раничка(незнам с какъв размер) сега и не може да иде на гинеколог не мога и да я убедя страх я е от майка и.Моля ако някой има някаква идея какво може да е тази раничка от какво може да е причинена как да я излекува и т.н.
БЛАГОДАРЯ ПРЕВАРИТЕЛНО

Не знам за каква раничка точно става въпрос, но се съмнявам да е от протриване. Попитай я още веднъж, но при всички положения лекар най-добре. С тези неща шега не бива!

maple
05-30-2007, 20:16
по специфично знам че много кръв тече и се разранява лесно

05-30-2007, 20:44
Да заминава на лекар моментално. Майка й не е задължително да знае, а и ако се наложи да узнае, то все пак й е майка - може да се сърди, да се кара, но в никакъв случай няма да я остави сама. Опитай се да обясниш на момичето, че нещата биха могли да са наистина мног сериозни, още повече ако е болна от нещо. Както вече казаха - с тези неща шега не бива. И още по-малко има място за глупави страхове.
Относно това как да я убедиш - с много говорене и безрезервна подкрепа.

bniggaz
05-30-2007, 20:46
СТИГА ОЩЕ ИЗВАДИ ГО ПО НАВЪТРЕ

Seducti0n
05-30-2007, 20:59
веднага да отиде на гинеколог ние тук и да искаме няма как да помогне.В прочем въпросната раничка може да сее олучила и преди половия контакт.