PDA

View Full Version : втория път



misSsX
05-30-2007, 19:42
абе темата може да е банална вече ама за първия път знам че боли обаче ми казаха че втория път боляло повече?! Е хора предстои ми тва и незнам кво ще е първия път не болеше ама втория?!

DirtyDogg
05-30-2007, 19:44
още 2-3 пъти ще боли докът се поразпънеш :-)

vikontiii
05-30-2007, 19:46
скъпа може да те боли и 10-я път 3 пъти по силно от 1-я освен ако не се отпуснеш и зависи и колко си възбудена и колко си разширена и тем подобни така че споко всичко зависи от теб

Barbie
05-30-2007, 19:49
Първия път не те е боляло, не вярвам втория да е много по-различно. Стига, естествено, да отделите нужното време и внимание, за да се отпуснеш и да се възбудиш достатъчно.

misSsX
05-30-2007, 19:55
Първия път не те е боляло, не вярвам втория да е много по-различно. Стига, естествено, да отделите нужното време и внимание, за да се отпуснеш и да се възбудиш достатъчно.

емм да не ме болеше толкова колкото си представях болеше ме само първата една две минути после нямаше така болка ама и никво удоволствие

vikontiii
05-30-2007, 19:57
Първия път не те е боляло, не вярвам втория да е много по-различно. Стига, естествено, да отделите нужното време и внимание, за да се отпуснеш и да се възбудиш достатъчно.

емм да не ме болеше толкова колкото си представях болеше ме само първата една две минути после нямаше така болка ама и никво удоволствие
нормално е споко :smt004

vesuuu
05-30-2007, 19:57
спох при сички случаи няма да те боли колкото първия път

misSsX
05-30-2007, 20:00
спох при сички случаи няма да те боли колкото първия път

мерси за успокоението :)

Glezanka
05-30-2007, 20:03
Chekai chekai da se pootpusnesh pa togawa ke doide i udowolstwieto ... :)

InvaiDeR
05-30-2007, 20:16
пак няма да боли :-D

05-30-2007, 20:49
Ако си напрегната и уплашена от подозрението, че може да те боли повече, със сигурност ще стане така. Защото няма да си спокойна и отпусната и няма да се възбудиш достатъчно.
Не разбирам какво толкова я мъдрите тази болка. Тя изобщо не е толкова голяма и страшна и в повечето случаи я има само при първите няколко тласъка от страна на момчето. Максимум да се задържи за минутка-две. Като че ли хората се стряскат повече от самата дума и от факта, че им е нещо неизвестно.
Един личен съвет от мен - при втория път почти винаги боли също, но съвсем малко. Например при мен беше само при проникването, след това всичко си беше ок. Така че недей да го мислиш това. И да го има, и да го няма, все тая е, ще мине и ще го забравиш все едно никога не го е било. Така че по-добре не го мисли, а се отдай на момента и на мислите за момчето, с което си. Гарантирам, че ще ти помогне ;)

Seducti0n
05-30-2007, 20:50
строгоиндивидуално е при всеки е различно-зависи от много неща от дебелинат дължината на пениса от това как е остороена твоята полово система дали си от тесните отдолу или обратното също так дали си достатъчно възбудена или не.Това е в общи лини айде късметче. :wink:

g071na7a
05-31-2007, 08:04
6TE BOLI KAK NQMA DA BOLI PO DOBRE KAJI NA GADJETO TI 4E NE MOJE6 DA IZTRAE6 TAQ BOLKA DA NE TE MA4I INA4E 6TE BOLI SE EDNO DA ZAVRE6 EDIN BABAN V PUTKATA TI I DA NE TA BOLI 4AKAI 4AKAI MILI4KA VIJDA SA 4E NE SI OPITNA NO AKO ISKA6 DA NE TA BOLI PREDI TOVA ZEMI EDNA RAKIQ NAPII SA BVZEMI PRESPIVATELNO I GADJETO TI DA RAVI KAKVOTO ISKA S TEBE AKO ISKA DAJE MOJE I DETENCE MANI4KO KATO BISER4E DA TI NAPRAVI TOVA E NAI DOBRIQ NA4IN IZPORBVALA SAM GO SPOKOINO IMALA SAM TAKAV KLIENT MOJE NA TRAKIQ DA DOIDE6 6TE SA ZAPOZNAEM I 6TE TI OBESNQ KAK STOQT SAS SEXA NE6ATAT I TO NE E SAMO TOVA ZAVISI OT GADJETO TI E AKO E GRUBO NQMA SMILAL DA TA MA4I

Rammstein
05-31-2007, 08:33
6TE BOLI KAK NQMA DA BOLI PO DOBRE KAJI NA GADJETO TI 4E NE MOJE6 DA IZTRAE6 TAQ BOLKA DA NE TE MA4I INA4E 6TE BOLI SE EDNO DA ZAVRE6 EDIN BABAN V p*tkata TI I DA NE TA BOLI 4AKAI 4AKAI MILI4KA VIJDA SA 4E NE SI OPITNA NO AKO ISKA6 DA NE TA BOLI PREDI TOVA ZEMI EDNA RAKIQ NAPII SA BVZEMI PRESPIVATELNO I GADJETO TI DA RAVI KAKVOTO ISKA S TEBE AKO ISKA DAJE MOJE I DETENCE MANI4KO KATO BISER4E DA TI NAPRAVI TOVA E NAI DOBRIQ NA4IN IZPORBVALA SAM GO SPOKOINO IMALA SAM TAKAV KLIENT MOJE NA TRAKIQ DA DOIDE6 6TE SA ZAPOZNAEM I 6TE TI OBESNQ KAK STOQT SAS SEXA NE6ATAT I TO NE E SAMO TOVA ZAVISI OT GADJETO TI E AKO E GRUBO NQMA SMILAL DA TA MA4IКъртиш мивки ей :smt005 :smt005 :smt005 :-D :-D :smt005 \:D/

naia
05-31-2007, 08:34
мен не ме боля втория път не се знае не се притеснявай

05-31-2007, 10:15
мен не ме боля втория път не се знае не се притеснявай

mersi za uspokoenieto 6toto me napla6iha :D tuka kato 4etah