PDA

View Full Version : Pomognetemi dayte mi saveti!!!!!!!!!!!!



porrero
05-30-2007, 20:36
Zdraveyte!! Az sam na 15 godini. Problema e tam che sam mnogo sramezliv. I kogato se sabirame s poveche prateli az vinagi ne govorq samo slusham ne vlizam v temite na razgovor nikoga samo kogato me pitat neshto otgovarqm . I nemoga d ase opravq . Za tova vi molq da mi dadete nqkakvi saveti da ne sam tolkova sramezliv.
Blagodarq predvaritelno.

DrCIH
05-30-2007, 20:57
Това си ти, това е твоят стил. Всеки си има характер и темперамент. Твоят е такъв, да не си лидер в групата. Това ти е чара. Хората, котио те харесват, те харесват защото си такъв. Ако се промениш, те няма да те харесват а останалите няма да те приемат такъв. Все пак гледай да си казваш мнението от време на време. И да знаеш че най-свестните хора които познавам са иманно срамежливи и страшно много ги уважавам.

GVG2BG4eva
05-30-2007, 23:27
priqtelu tova naistina si e do 4oveka no se promenq no se iska strahotna volq i smelost. az bqh nai-zadrustenoto mom4e v do 13 v cqloto mi daskalo no sled tova po4nah da se interesuvam ot novini, knigi, t.n. koito mi dadoha mn temi za razgovor... i sega sum golqm pi4 (ne moe li4no mnenie) + tova imam mn priqtelki :P a puk ako ne si luboznaiko prosto 4ati s hora koito ne poznava6 naprimer na mIRC - po tozi na4in dobiva6 samo4ustvie. ili puk si 4ati s momi4eta na tqh puk moje da se doverish do nqkude - nai dobre ako ima6 rodnini momi4eta na tvoita vuzrast. moje puk i prosto da vlezne6 v nqkuv klub kat futbol naprimer. are kusmet!

Rammstein
05-31-2007, 08:17
ЗдрИвейтИ аз пък сУм МнУогУ гУлем тИмИрУт и Ни знам куо ша праа кат видм ора и си гЪтнем езикоТ и полУчим сърцетуп??? :smt010

krasivata_luvica
05-31-2007, 12:04
Zdraveyte!! Az sam na 15 godini. Problema e tam che sam mnogo sramezliv. I kogato se sabirame s poveche prateli az vinagi ne govorq samo slusham ne vlizam v temite na razgovor nikoga samo kogato me pitat neshto otgovarqm . I nemoga d ase opravq . Za tova vi molq da mi dadete nqkakvi saveti da ne sam tolkova sramezliv.
Blagodarq predvaritelno.

ne se bezpokoi :smt005 :smt005 :smt005 kolkoto i na nqkoi xora da ne im se vqrva.......... =P~ :mrgreen: :smt005 i az bqx taka predi godini....... :smt005 :smt005 :smt005 :lol: :lol: :lol: :wink: ama se opravix...... :smt016