PDA

View Full Version : Съвет..



fucklove
05-30-2007, 23:15
Откакто се разделих с нея много се промених.Затворих се в себе си, нямам никакво настроение за нищо.Просто не мога да се позная, това не съм аз.Обещах си никога повече да не се влюбвам.Искам да я забравя,но не мога, защото сме от едно училище и всеки ден я виждам и за капак се тормозя още повече като си пишем в скайп.

mechtaq_za_teb
05-31-2007, 03:48
Razdelili ste se.Neznam pri4inata,no qvno tova e bil kraq i trqbva da go priemesh.Trqbva da mine vreme,ne moje prosto ei taka da q zabravish.Tova e normlano.Otna4alo vinagi e gadno.Sled vreme shte srshtnesh drugo momi4e.Samo ne se zatvarqi v sebe si [-X To4no sega e momenta,v koito trqbva da se razseivash,da ne mislish za neq,izlizai s priqteli,razhodki.Tova pomaga.Pyk i toku vij si sreshtnal nqkyde novata si lubov. ;)

HYPE
05-31-2007, 06:28
спри да и пишеш в Скаип бе, как ще я забравиш иначе ](*,)

sal4o
05-31-2007, 06:59
като за начало я блокирай в скайпа,избягвай я, дори да те срещне да ти говори нещо мрънкай и най важното напий се :D

Poredniq
05-31-2007, 07:02
ми.. намери си друга. Стига сдухове ве. Наемри си някфо заниманеи дет ти е по важно от нея. Ако неамш скоро нема да излезнеш. Тря си се върнеш към себе си и следващата би тряяло ти помогне.

fucklove
05-31-2007, 08:58
Да ви попитам още нещо..Един приятел прави купон в тях и ме покани, но и тя ще бъде там и се чудя дали да отида? :roll:

05-31-2007, 10:11
ще отидеш задължително ! И като си там ще я игнорираш ще се държиш все едно я няма и все едно нямаш никакви чувства към нея. Така ще и стане много гадно ;)

Shadowscape
05-31-2007, 10:17
Животът продължава - банално и изтъркано, но вярно. След като сте се разделили, очевидно не сте един за друг. Защо трябва да ти е гадно? Има толкова други... Да, ден-два ще ти е криво, после ще ти мине. Предстои ти да срещнеш други момичета, ще се влюбваш още много пъти, толкова събирания и раздели са пред теб. Не се обвързвай с миналото! Остави негативните емоции да минат... Няма смисъл да стоиш и да гледаш назад. Каквото е било - било! Точка. Може пък точно на това парти да срещнеш момиче за следващото начало ;) Никога не се знае след кой ъгъл те очаква любовта! А тя като идва не пита, така че да си обещаваш да не обичаш повече е просто безумно поради простичката причина, че това не зависи от теб, никой не е господар на чувствата си :D

nasty_f
05-31-2007, 10:23
Тук не виждам ние как можем да ти помогнеме,трябва сам да си помогнеш.

Dead`Paladin
05-31-2007, 11:39
ще отидеш задължително ! И като си там ще я игнорираш ще се държиш все едно я няма и все едно нямаш никакви чувства към нея. Така ще и стане много гадно ;)

v tova ima istina.... i az bqh kato teb .... kogato me skusa moita mnogo stradah bqh kato teb.... i s vremeto sviknah bez neq i dori da q vidq ... q podminavam.... ne se praa 4e tq me interesuva.... na neq shte i stane gadno ot li4en opit ti go kazvam... dori ... bi trqbvalo da iska da se vyrne pri teb... :smt004

aE YspeH ti pojelavam :)

Digital
05-31-2007, 11:52
Откакто се разделих с нея много се промених.Затворих се в себе си, нямам никакво настроение за нищо.Просто не мога да се позная, това не съм аз.Обещах си никога повече да не се влюбвам.Искам да я забравя,но не мога, защото сме от едно училище и всеки ден я виждам и за капак се тормозя още повече като си пишем в скайп.
Дам, това е много кофти. Ами озлоби се. Помага.

naia
05-31-2007, 11:55
Dosta e trudno ne mojete li pak da ste zaedno :?
ili moje bi vsi4ko e svur6ilo ako e taka prosto ne i pi6i i se napravi 4e ne ia poznava6 mnogo boli ot lubov ne moga da te posavetvam ni6to

Uptown_soldier
05-31-2007, 16:23
Откакто се разделих с нея много се промених.Затворих се в себе си, нямам никакво настроение за нищо.Просто не мога да се позная, това не съм аз.Обещах си никога повече да не се влюбвам.Искам да я забравя,но не мога, защото сме от едно училище и всеки ден я виждам и за капак се тормозя още повече като си пишем в скайп.

Излизай повече с приятели и общувай. Така ще се разсейваш и ще я забравиш по-лесно.