PDA

View Full Version : Moderated:Имам херпес на устата, а имам среща с момче



ф-ка
05-31-2007, 06:32
Здравейте на всички.
Значи, едно момче ме покани събота на кино, и аз приех нали, и каза, че допълнително ще се разберем кога, къде и в кое кино:))
До тук добре.
Ама имам два проблема
1) Излезна ми цирей (мисля, че се казва) на горната устна и е такова като мехур, в момента е по-малък мехура и няма как да го спукам с игла, защото не е нарастнал добре за сега.
Ще изчакам да видя до утре дали ще е по-големичък от сега и да го спукам. А като го спукам, с какво да го намажа, за да изчезне раничката (евентуално ако се появи)?

2) Споделете някаква тактика за съблазън на момче, че не знам моите дали ще подействат :)
Иначе съм симпатична девойка, но с което и момче да съм, супер много умирам от страх, че ще види някоя "по-добра от мен" (по-красива, по-умна, по-интелигентна, с по-красиви очи от моите, по-висока от мен и т.н) и така супер много се сдухфам, въпреки че вярвам в себе си, но не на 100% :smt010
А и не съм имала много гаджета, но всички, с изключение на един, бяха супер свестни, и може би защото този един ме замени за "по-добра" от мен и това е оставило отражение на психиката ми :(

Иринка
05-31-2007, 06:42
Това на устната ти е херпес :) и е много гадно , че точно сега ти се е получил, мажи го с кремче, но не го пукай, 'щото става по-гадно! сложи си червило и няма да се вижда много. :)
А относно как да го съблазниш.. остави се на сърцето си и никога не решавай предварително какво ще направиш , или какво ще кажеш, 'щото (а и както казваш, ти си притеснителна) от притеснението всичко се обърква. паниката е*ава майката на ситуацията :P
Успех ;)

g071na7a
05-31-2007, 13:03
UJAS TO4NO SQ DA TI SA POQVI TOQ HERPIS I BTW TOLKOVA LI SI ZLE 4E NE MOJE6 DA SA SETI6 FONDIUTEN PO TAMEN FONDIOTENNA MAX FAKTOR SI KUPI TE SA HUBAVI NO AKO NQMA6 PARI OGRABI NE6TO SE 6TE SI NAMERI6 MYHAXHAHXA

Presley
05-31-2007, 13:14
Ако е херпес можеш да го намажеш с паста эа эъби,помага.А и най-добре не го пукай с игла,эащото ще стане доста по-эле...!До събота има време ,намажи го няколко пъти с паста и крем `Эдраве` и ще мине предполагам...
А отностно притесненията ти-това е нормално.Не си единствената,повечето момичета мислят подобни неща ,когато иэляэат на среща.Но просто се постарай да не мислиш эа това,эабавляваите се-не е трудно.А и не эабравяй,че той е с теб,а не с която и да е друга.. :-D Абе на практика от тея глепави притеснения няма полэа-квото има да става ще стане.Ти се наслаждавай на срещата и не се сдухвай эа простотии.Приятно иэкарване.А и най-важното(колкото и банално да эвучи)-бъди естествена и не си прави сценарии эа срещата...

MARAETETETETTETETE
05-31-2007, 19:18
1) Пробвай с ихтиол. На мен ми свърши чудесна идея.
2) Наслаждавай се на момента. Щом те е поканил, та чак и на кино, според мен доста е хлътнал по теб. А ти няма от какво да се притесняваш, остави се на инстинкта си да те води.
А и не може цял живот заради някакъв си пикльо там, тебе да те е страх да се довериш на някого [-X
И не забравяй, до като отивате към киното и след него, като си говорите, да го гледаш в очите такова миличко и нежничко!

vvs_go
06-01-2007, 06:23
abe teq prostotii bydi sebe si , kefi se na momenta sa jenski prostotii 6toto ti moje6 da se kefi6 na momenta i da si ostane6 s kefeneo
sega 6te ti kaja kakvo mi deistva na men bezotkazno ako devoikata e hubava razbira se : zna4i obli4a6 pola prava do kolqnoto ili po dylga edin sexy potnik ili bustie iobuvki s visok tok (Vnimavai kak sy4etava6 drehite za6toto ima realna vyzmojnost da zaprili4a6 na kurrva) sled tova da kajem s mome4eto vyrvite kym kafeto ili toku 6to ste trygnali ot nego spira6 se nqkyde slaga6 ryka na vrata mu i q prokarva6 nadolu do korema mu. DO KOREMA MU KAZAH ne po nadolu. dokato rykata ti go opipva mu kazva6 kolko dobre mu stoi tazi riza/bluza/potnik itn. bi trqbvalo da ima6 uspeh na men vinagi mi deistva tva

bik4eto
06-01-2007, 06:36
prostotii