PDA

View Full Version : За рисуване по дрехите



cherinka
05-31-2007, 07:25
Ахха, тия теми ме цепат.

Значи, в момента сложих една кафява блуза в белина с вода и се надявам да избледнее малко (защото вече кафявото не е на мода, пък и никога не съм го харесвала и не знам защо съм си взела тази блуза).
Иначе моделът е хубав.
Та, да знаете някакви неща, които ги продават, примерно в някои специализирани магазини, и с които да си направя блузката някакъв друг цвят?

О, а тези неща които ги пишат/рисуват/закачат за 'готовите' блузи, които се продават, трудно ли става???

Питах едни познати за такива "боички" за дрехи и всеки от тях ми каза, че до сега не е чувал за нещо подобно.

Моля ви, споделете, ако имате някаква информация :Р

marin4itu
05-31-2007, 07:44
еми за рисуването по дрехите незнам обаче продават черни текстилни бои поне тука във Варна..

rakiQ
05-31-2007, 08:46
има ги тея бой
ходих в един магазин дето продават само такива бой четки има секфи цветове като започнем от най тъмното и се стигне до най-яркото и светло страшни има....ама са леко скъпички...

Nightmarish
05-31-2007, 10:20
Има един магазин наречен "Слънчоглед" той по принцип е за художнически материали на втория етаж има и бои за текстил и маркери и всякакви други джвъчки , там има мн. приятни момичета и момчета , които ще ти помогнат в избора :D

адреси :
гр. София
ул.Иван Вазов 13( улицата от Народния театър към спортната палата )

гр. Варна
ул. Шипка 14

работно време от 10.00 до 19.00

на Шипка 6 ( до Софийския университет ) също е възмоно да продават, както и в други магазини за художнически материали :D

Jamalska
05-31-2007, 10:35
Мда за бои Слънчоглед е добър вариянт.Само не си взимай Холандски бои(едни с бяла капачка)..по-евтини са ама бързо се скапват.Има за тъмни дрехи и за светли.
А иначе можеш да си я боядисаш в химическо чистене...в много от тях предлагат услугата.

Reed
05-31-2007, 14:53
При нас ги има по книжарниците-около два лева е едно бурканче ;) Питай в някоя книжарница-не може да няма :-D

GaNgStA`GiRl
05-31-2007, 15:05
''Тези неща,които ги пишат...'' не се слагат трудно купуваш си от някой текстилен магазин или в повечето магазини,където има копчета се продават ,слагаш го на тениската ,минаваш го с ютията и си готова.. :)

Иначе има и др варианти можеш да и направиш някаква щампа с текстилни бои или да си земеш само един цвят бои и да е пребоядисаш...тук в Плевен една боя е 60-70 стотинки за др-те градове незнам,но не мисля че ще е много скъпа.. :Р

Чувала съм също ,че и с кана/индийска/ става да се рисува по дрехи,но мисля,че ефекта ще е супер малотраен и няма смисъл да скапваш тениската само :Р

Дано съм помогнала :lol:

shadow4e
05-31-2007, 20:26
Ходи в химическо за сменяне на цвета. На една приятелка й направиха дънките страхотни.