PDA

View Full Version : Разлика от бански



рика
05-31-2007, 07:25
Времето сега е лошо, но това не означава, че не можем да си поговорим и за това. Обичате ли да имате разлика от бански на мен ми се струва малко отблъскващо, но от прашка например ми се струва секси. Моят сладур много се кефи като имам разлика от прашка казва, че било много секси и го възбуждало допълнително. А при вас как е?

cherinka
05-31-2007, 07:30
Мен ме дразни когато гърдите са ми бели.
За това когато има слънце, отивам да се пека на терасата от 11ч. до 13ч. (само тогава е огрята терасата ми).

Същото е и с долните бански. Също толкова много ме дразни когато ми е по-светло от другата част на тялото.
Ама кво да се прави. Трябва да се примиряваме.
А тези, където ходят на солариум, са уредени :-D

Do it to it
05-31-2007, 08:09
Мен пък супер си ме кефи тая разлика именно. Примерно когато почернея (а аз почернявам наистина много!) и си обуя някои светли дънки първо, че супер яко се отличават на фона на тена ми и второ - съвсем малко трябва да се наведа и разликата от банския ми лъсва. Много ме кефи лично мен! :smt016 По принцип мога да махам поне презрамките на горнището, за да не с еотличават, но нарочно не ги махам точно за да се вижда разлика. Кефи ме! :wink:

Seducti0n
05-31-2007, 12:52
Мен пък супер си ме кефи тая разлика именно. Примерно когато почернея (а аз почернявам наистина много!) и си обуя някои светли дънки първо, че супер яко се отличават на фона на тена ми и второ - съвсем малко трябва да се наведа и разликата от банския ми лъсва. Много ме кефи лично мен! :smt016 По принцип мога да махам поне презрамките на горнището, за да не с еотличават, но нарочно не ги махам точно за да се вижда разлика. Кефи ме! :wink:напълно се присъединявам.Няма защо да ме дразни-напротв много ме радва даже :D :D :D

emilythestrange
05-31-2007, 13:05
и на мен ми харесват \:D/

Sexapilna_kukla
05-31-2007, 13:15
От части ми допада да имам разлика от бански... И на мен ми се струва секси, ако си се изпекла на прашка :-D Иначе, ако гърдите са ти бели, не ми харесва, за това се пека само по монокини \:D/