PDA

View Full Version : na pred ama ne sta



down with the sickness
05-31-2007, 07:32
toi prodalji na pred prevazmogna me! Az prosto neuspqvam predi si misleh 4e sam uspqla no izglejda ne taka.okolo men ima dvama koito mi svalqt zvezdi i az vse o6te nemoga da prodaja na pred neznam kakav e problema..kak da go preodoleq z6 ideqta da sam pak s nego e nevazmojna poradi redica pri4ini koito ne mi pozvolqvat

Poredniq
05-31-2007, 07:40
пробвай да се отдадеш на некой от обожатлеите ти

HYPE
05-31-2007, 16:11
toi prodalji na pred prevazmogna me! Az prosto neuspqvam predi si misleh 4e sam uspqla no izglejda ne taka.okolo men ima dvama koito mi svalqt zvezdi i az vse o6te nemoga da prodaja na pred neznam kakav e problema..kak da go preodoleq z6 ideqta da sam pak s nego e nevazmojna poradi redica pri4ini koito ne mi pozvolqvat

ние кво да направим ?!

BeBsItO
05-31-2007, 18:24
emi normalno e 4e trudno 6te go zabrabi6 ako naistina si imala 4ustva kma nego :( vinagie biloi 6te bade taka :( s vremeto dnao ti mine , ponqkoga minava s dr pat ne,,,,,zavisi ot 4oveka

victoriq
05-31-2007, 18:28
И аз съм в абсолютно същата ситуация!Но не се оставям на чувствата и винаги излизам с приятели или си намирам някакво занимание и не мисля за него...Споделям чувствата ми с приятели и ми става по-леко...Пробвай и ти така,може и да се получи и при теб. :wink:

tuzaro
05-31-2007, 18:28
ако чак толкова искаш да си го върнеш може да пробваш ама ако си го зарязала ти и чакаш той да се върне може би няма да стане поне аз няма да се върна пък ако причините са чак толкова сложни хвани тия двамата дето ти свалят звезди едновременно и готово ше си имаш много звезди :wink: