PDA

View Full Version : Ерекция проблем!



TurboDiesel
05-31-2007, 07:51
Значи - нямям никакъв опит в секса но сега си имам приятелка обаче вече 4-5 пъти става все един и същи гаф! Всичко е наред в нея - много я харесвам и много ме възбужда, обаче ерекцията ми изчезва още като надяна презерватива или започна проникването... направо вече не ми се прави секс.. приятелката ми си мисли, че тя е виновна, аз знам че аз съм виновен и това определено ще погуби връзката ни ако не се получи в скоро време! Това още повече ме плаши и когато опитваме, имам чувството, че отново съм на изпит на който пак ще бъда скъсан!

05-31-2007, 08:10
ne se pritesnqvai pi4 tova e nai obiknovennoto ne6to na sveta.
otpusni se,ne misli za tezi raboti,to 6te si doide ot samosebe si.
o6te ste novi v sexa i zatova stava taka,pravete si ne6to vazbujda6to, dokosvaite se,kato sloji6 kondoma nedei napravo da vzima6 da i go vkarva6,barai q navsqkade i tq tebe ,masajirai te se ,kvoto vi doide na akala za da se vazbudite,celuvai q navsqkade,ne misli za tova kak 6te ti padne i tem podobni,prosto se ostavi na momenta,ako ne ti stava zastanete v poza malko plunka varhu kondoma i go ,abe 4ikiq malko pravi,ama kakto si v poza i ti do puteto i,plqskai i go po puteto i go pravi malko 4ikiq,ama ne tolko da se izprazni6 a da go vkara6,da stane.edin pat vkara6 li go posle 6te ti e kato beton vatre,vkaram li go i nemoje da padne napravo na mene

love_girls
05-31-2007, 08:16
Моят съвет е преди следващия път като решите да го правите, да си направите малко по романтична обстановката (притъпената светлина и хубавата романтична музика вършат работа). Купете си няколко шоколада (винаги помагат на мъжката ерекция) , карайте с любовната игра повече.
Абе снабдете се и с повече презервативчета, гледай да не мислиш за това как си се излагал предните пъти (все пак донякъде проблема след толкова неуспешни опити е на психическа основа).
Ако не помогнат тези съвети ти препоръчвам да отидеш на сексолог и да проведете няколко сеанса!
Понякой път проблемът е че просто не сме озряли за тези неща, а бързаме да ни се случат и след това оставят една трайна следа в нашия живот!
Пазете се!

Рамщайн
05-31-2007, 09:20
Излагаш се кат п**ка бе!!! Може да се окаже че всъщност си скрит п**ал.Подсъзнателно да искаш да опъваш мъже?Жалка история.Ходи на лекар.

TurboDiesel
05-31-2007, 09:46
Излагаш се кат п**ка бе!!! Може да се окаже че всъщност си скрит п**ал.Подсъзнателно да искаш да опъваш мъже?Жалка история.Ходи на лекар.

мдам.. сега като се замисля подсъзнателно искам да ти еба майката плешива..

05-31-2007, 09:56
Излагаш се кат п**ка бе!!! Може да се окаже че всъщност си скрит п**ал.Подсъзнателно да искаш да опъваш мъже?Жалка история.Ходи на лекар.

мдам.. сега като се замисля подсъзнателно искам да ти е** майката плешива..Ласкаеш ме...

vikontiii
05-31-2007, 09:59
от притеснение е не от друго отпусни се бре :smt012

russianmafiaboss
05-31-2007, 18:50
от притеснение е брато, просто решите че няма да правите секс една вечер, а после започнете баавно да загрявате и след като се отпуснете напълно виж какво ще стане ;)

05-31-2007, 18:56
Ако е при слагането на презерватива примерно накарай я да ти го сложи тя с лек масаж и повярвай ми няма да ти падне а направо ще ти се бетонира :-D иначе това е само и единствено от притеснение
сигурно си мислиш че нямаш никакъв опит и няма да се справиш ми не мисли за това мисли само за нея и как да я задоволиш и сичко ще е наред

Adwokat
05-31-2007, 19:00
Излагаш се кат п**ка бе!!! Може да се окаже че всъщност си скрит п**ал.Подсъзнателно да искаш да опъваш мъже?Жалка история.Ходи на лекар.

Така като гледам може скоро да станете роднини.. , а по темата може би се притесняваш да не се изложиш. \:D/

ODB36
05-31-2007, 21:04
има и друго решение,можеш да отидеш в някой сексшоп и там да си вземеш нещо с което ще си по спокоен че работата ще стане ;) аиде пожелавам ти успех

Халдаир
06-09-2007, 21:11
Братле знам какво ти е! Аз винаги съм бил 1ва пушка що се отнасяло за секс, веднъж обаче си легам с уникалната путка, сложих презерватив и ми падна НЯМА ТАКЪВ СДУХ.
после го правихме 4 пъти без. от тогава обаче не спирам да се притиснявам дали следващия път ще ми стане:(