PDA

View Full Version : ne mi idva



05-31-2007, 07:55
i az se drazneh na takiva temi no eto 4e se nalaga i az da pusna.. emi ne mi idva.. pravili sme go vinagi s prezervativ ..vinagi sme go proverqvali vinagi e bil zdrav...no eto 2 3 dni mi zakasnqva..test ne smeq da pravq

g071na7a
05-31-2007, 08:00
SIURNO SI BREMENNA MOJE PREZERVATIVA NE6TO DA SA E SPUKAL ILI MNOGO MNOGO DRUGI VARIANTI IMA NO NEDEI DA SE PRITESNQVA6 6E TI DOIDE SE NQKOI DEN NQMA DA SPRE 6TOM ISKA6 DA SI CQLATA KARVAVA NQMA6 NIKAKAV PROBLEM MOJE DAJE DA ZEME6 EDNA BLAJNA BOQ I DA SA NAMAJE6 I DA KAJE6 NA TVOI BOYGRIEND 4E TI E DO6LO DA NE SA PRITESNQVA NQMA NI6TO VSI4KO 6TE SE OPRAVI

Butterfly^
05-31-2007, 08:01
Няма "не смея". Правиш си тест и толкова. И аз скоро имах подобен проблем, направих си тест (слава Богу отрицателен O:) ) , успокоих се и на следващият ден ми дойде, след като ми беше закъсняло с около 2- 3 дни. Така като се притесняваш ще ти закъснее още повече. Правиш теста и се успокояваш, а и все пак сте използвали презерватив. Айде успех и не се шашкай знам какво е :wink:

05-31-2007, 08:03
ujasno e.. vinagi mi e to4en...sega neznam kakvo stava ..no sam 100% sigurna 4e prezervativite bqha zdravi

Butterfly^
05-31-2007, 08:04
SIURNO SI BREMENNA MOJE PREZERVATIVA NE6TO DA SA E SPUKAL ILI MNOGO MNOGO DRUGI VARIANTI IMA NO NEDEI DA SE PRITESNQVA6 6E TI DOIDE SE NQKOI DEN NQMA DA SPRE 6TOM ISKA6 DA SI CQLATA KARVAVA NQMA6 NIKAKAV PROBLEM MOJE DAJE DA ZEME6 EDNA BLAJNA BOQ I DA SA NAMAJE6 I DA KAJE6 NA TVOI BOYGRIEND 4E TI E DO6LO DA NE SA PRITESNQVA NQMA NI6TO VSI4KO 6TE SE OPRAVI


Абе ти от каде се навъди бе???? Що не престанеш с тъпите коментари и не отидеш да пооткъснеш още няколко пишки :smt018

love_girls
05-31-2007, 08:05
Какви тестове какви пет лева, просто ти закъснява , след като сте сигурни че е нямало проблем с презервативите!
Имах подобни проблеми с една приятелка и всеки път и закъсняваше с около седмица , а някой път и повече!
И все пак ако наистина много се притесняваш вземи си един тест.

Butterfly^
05-31-2007, 08:07
ujasno e.. vinagi mi e to4en...sega neznam kakvo stava ..no sam 100% sigurna 4e prezervativite bqha zdravi

Мисля, че няма за какво да се притесняваш, ако сте ги проверявали винаги и знаеш, че са били здрави..Бягай до аптеката още сега, за да се успокоиш ако питаш мен :wink:

sweety*
05-31-2007, 08:08
Не мисля че има за какво да се тревожиш...Това че не ти идва е на психическа основа..а може даже и от смяната на климата да е, но щом сама твърдищ че всичко е било наред следователно просто ти закъснява,така че споко :wink:

bloodybaby
05-31-2007, 09:41
SIURNO SI BREMENNA MOJE PREZERVATIVA NE6TO DA SA E SPUKAL ILI MNOGO MNOGO DRUGI VARIANTI IMA NO NEDEI DA SE PRITESNQVA6 6E TI DOIDE SE NQKOI DEN NQMA DA SPRE 6TOM ISKA6 DA SI CQLATA KARVAVA NQMA6 NIKAKAV PROBLEM MOJE DAJE DA ZEME6 EDNA BLAJNA BOQ I DA SA NAMAJE6 I DA KAJE6 NA TVOI BOYGRIEND 4E TI E DO6LO DA NE SA PRITESNQVA NQMA NI6TO VSI4KO 6TE SE OPRAVI
Толкова си смотан(а), че просто нямам думи да коментирам.Пфууууу тъпо тъпо тъпо та няма на къде повече!
А на въпроса - тестче мила.Едва ли си бременна.
Март когато се върнах в Бг., след неколко месечен престой в друга държава, ми дойде два пъти - веднъж преди да си дойда и веднъж след това!А по принцип цикъла ми е супер редовен!
От всичко може да ти закъснява, бременноста не е единственият вариант, пък щом всичко си е тип топ с кондомите, начи няма какво да се притесняваш!За своя собствена сигурност си направи тестче и така ще си най - спокойна

05-31-2007, 10:04
Ne se trevoji, mila :) Shtom si polzvate redovno prezervativi, i shtom ne sa se kysali, nqma shans da si bremenna. Moje da ti zakysnqva ot kup drugi neshta- stres, dieta, smqna na vremeto, priem na nqkoi lekarstva. Ako mn se trevojish, naistina- kupi si test i go napravi rano sutrin s pyrvata urina. Kato vidish otricatelniq rezultat, shte se uspokoish. Zashtoto ot paranoqta "bremenna sym", moje samo oshte pove4e da ti zakysnee. Jelaq ti syvsem skoro da ti doide i spokoino :)

Seducti0n
05-31-2007, 10:05
Здравей.Освен при наличие на бременос месечният цикъл може да ти закъснява поради-хормонален дисбланс-смяна на климата ако си била наскоро настинала и още какво ли не.Щом толкова се притесняваш просто си направи един тест.Дано всичко да е наред.Късмет. :wink:

~|~
05-31-2007, 10:27
И аз ще ти кажа, че няма от какво да се притесняваш. Теста за бременност ако го вземеш, ще бъде по-скоро за твое лично успокоение - ето, имаш пред себе си доказателството, че проблема определено не е с някакво живо същество в теб ;) Поне аз така направих.
И в тази връзка, за да не пускам отделната тема. Принципно цикълът ми е нередовен - удряла съм 16 и 35 дена. Сега обаче е вече 34-и ден и все още не се е появил. Както казах, направих си тест... за свое успокоение. Беше категорично отрицателен. Но това беше в понеделник и сега пак започва нещо да ме човърка отвътре :(

bloodybaby
05-31-2007, 10:35
Момичета, бебе не се прави толкова лесно, колкото си мислите!
С гаджето ми се скъсахме от секс цяла седмица, като бях в овулация(преди и след), за да си направим хлапето!Цяла седмица и то по много пъти на ден!
По принцип, грубо казано пениса изстрелва спермата навътре и вече сперматозоидчетата започват да си плуват, за да докопат яйцеклетката и едно да я оплоди!
Такива глупости от рода на "обарвахме се и може да е попаднала сперма по мен" или "скъса се презерватива докато го сваляше и може да е попаднало по мен и да съм забременяла" са си направо смешни!
Я си отворете учебниците по биология за 8ми клас и прочетете малко!Ще ви е по - спокойно ако се образовате повече!
Не че не е възможно, да се забременее и без да се късате от секс, възможно е, обаче в повечето ситуации, които описвате си е направо глупаво даже да си го помислите!

~|~
05-31-2007, 10:44
Там е работата, че при моята ситуация бях в овулация и без презерватив. А и като те подгони паниката, ходи се оправяй... Няма значение дали си бил със или без презерватив, дали си взел всички възможни мерки, защото самата мисъл те закопава :?

Йошимитсу
05-31-2007, 10:55
Хм...от известно време и аз се притеснявам по подобен проблем, защото с приятелката ми правихме секс към 10-ти Май и после няколко дни след това...Трябваше да и дойде на 17/18, но денс е 31-ви и все още не и е дошло.Използвахме презервативи и бяха здрави, всичко точно...Дори си направи тест след около 5-6 дена когато не и дойде и беше отрицателен.Утре ще си прави два теста отново.Дано да са отрицателни след като първия беше, но си мисля...да не го е правила прекалено рано и не е отчел правилно...

~|~
05-31-2007, 11:06
Не е било прекалено рано. Теста се прави минимум една седмица след половия акт, за да отчете вярно, а при вас е минало повече време. При нея сигурно проблема е друг, не е бременност.

gafinka
05-31-2007, 11:11
spokoino nai-veroqtno e ot vremeto...na men vinagi mi e redovno puk mi zakusnq 3 sedmici pravih testove i bqha otricatelni puk i ako si pila nqkakvi hap4eta ot tipa na postinora moje i da e ot tova...no za nai-sigorno si naravi test

cacegka_3a_cekc
05-31-2007, 11:34
SIURNO SI BREMENNA MOJE PREZERVATIVA NE6TO DA SA E SPUKAL ILI MNOGO MNOGO DRUGI VARIANTI IMA NO NEDEI DA SE PRITESNQVA6 6E TI DOIDE SE NQKOI DEN NQMA DA SPRE 6TOM ISKA6 DA SI CQLATA KARVAVA NQMA6 NIKAKAV PROBLEM MOJE DAJE DA ZEME6 EDNA BLAJNA BOQ I DA SA NAMAJE6 I DA KAJE6 NA TVOI BOYGRIEND 4E TI E DO6LO DA NE SA PRITESNQVA NQMA NI6TO VSI4KO 6TE SE OPRAVI


ama ti verno si bila mn prosta ma...



po temata: emi macko napravi si test..nqma neiska6...aide yspeh i dano ne si bremenna

alkobalko
05-31-2007, 11:48
Няма защо да се приотесняваш, щом сте се пазили. Ако толкова се притесняваш си направи теста. И тук няма място за страх ме е и не искам.

bloodybaby
05-31-2007, 13:23
Хм...от известно време и аз се притеснявам по подобен проблем, защото с приятелката ми правихме секс към 10-ти Май и после няколко дни след това...Трябваше да и дойде на 17/18, но денс е 31-ви и все още не и е дошло.Използвахме презервативи и бяха здрави, всичко точно...Дори си направи тест след около 5-6 дена когато не и дойде и беше отрицателен.Утре ще си прави два теста отново.Дано да са отрицателни след като първия беше, но си мисля...да не го е правила прекалено рано и не е отчел правилно...
Тестовете за бременност са на хормонална основа!Има повече хормони - има бебе, няма повишение на хормоните - нямам бебе, и точно по тази причина са 99.99% точни!Повечето тестове отчитат седмица след закъснението.На мен лично теста, когато забременях ми отчете, седмица преди следващият цикъл(казвам го с точност, защото цикъла ми за щастие е супер редовен), следователно седмица преди да започне да ми закъснява.
Ако наистина имате сериозни съмнения и предпоставки освен теста, посетете и лекар,защото лекарят ще ви даде 100% точен отговор.Побързайте обаче, защото ако евентуално момичето иска да направи аборт това може да стане до 10г.с.Не че след това няма да се намери някой, който да направи аборта, но това вече е криминален аборт, а и без никъкви гаранции за здравето на момичето.
Успех!

bloodybaby
05-31-2007, 13:29
Там е работата, че при моята ситуация бях в овулация и без презерватив. А и като те подгони паниката, ходи се оправяй... Няма значение дали си бил със или без презерватив, дали си взел всички възможни мерки, защото самата мисъл те закопава :?
Ако момчето те е пазило(имам в предвид, не е свършил в теб), вероятността да си забременяла се свежда до 5%.Теста за бременност, ще ти каже напразни или не са страховете ти.
Ние с приятеля ми постоянно правим секс без презерватив, обаче не свършва в мен!За повече от три години издънки не е имало!
Имаме си детенце - сега разбира се ще се включи някой отворко, който ще се развика тук, че явно не върши работа тоя метод, обаче детенцето сме си го направили напълно умишлени и с пълното съзнание, че точно това искаме!

sinful`girl
05-31-2007, 13:56
SIURNO SI BREMENNA MOJE PREZERVATIVA NE6TO DA SA E SPUKAL ILI MNOGO MNOGO DRUGI VARIANTI IMA NO NEDEI DA SE PRITESNQVA6 6E TI DOIDE SE NQKOI DEN NQMA DA SPRE 6TOM ISKA6 DA SI CQLATA KARVAVA NQMA6 NIKAKAV PROBLEM MOJE DAJE DA ZEME6 EDNA BLAJNA BOQ I DA SA NAMAJE6 I DA KAJE6 NA TVOI BOYGRIEND 4E TI E DO6LO DA NE SA PRITESNQVA NQMA NI6TO VSI4KO 6TE SE OPRAVI

ОФФФФ на много духовита ли се правиш не мога да разбера....НЕ СИ ИНТЕРЕСНА МИЛА МОЯ!!!!!!!

Два-три дни не е коий знае какво закъснение,но все пак си направи едно тестче,за да си по-спокойна.Няма не мога и не искам,щото ако си бременна(да чукам на дърво) трябва да се взимат мерки навреме :)

05-31-2007, 14:16
То взе, че и дойде след обеда...Вече ми е леко, чувствам се добре! :lol:

Йошимитсу
05-31-2007, 14:17
То взе, че и дойде след обеда...Вече ми е леко, чувствам се добре! :lol:

~|~
05-31-2007, 14:39
Ако момчето те е пазило(имам в предвид, не е свършил в теб), вероятността да си забременяла се свежда до 5%.Теста за бременност, ще ти каже напразни или не са страховете ти.
Ние с приятеля ми постоянно правим секс без презерватив, обаче не свършва в мен!За повече от три години издънки не е имало!
Имаме си детенце - сега разбира се ще се включи някой отворко, който ще се развика тук, че явно не върши работа тоя метод, обаче детенцето сме си го направили напълно умишлени и с пълното съзнание, че точно това искаме!
Пази ме, естествено, то оставаше и да не го прави... Две седмици след като правихме секс (даже малко повече), когато вече ми закъсняваше, си направих теста и беше категорично отрицателен. И все пак, докато не ми дойде, няма да се успокоя.

slOw
05-31-2007, 14:41
Извикай го! Ако не стане до аптеката за 4 хапчета ескапел, пиеш ги наведнъж и си пушка! =P~

05-31-2007, 15:11
doide miiiiiiiiiiiii...tozi mesec mi be6e mnogo natovaren i sigurno zaradi tova taka e stanalo ..mersi za vsi4ki koito mi otgovoriha {}

sexito0
05-31-2007, 15:46
doide miiiiiiiiiiiii...tozi mesec mi be6e mnogo natovaren i sigurno zaradi tova taka e stanalo ..mersi za vsi4ki koito mi otgovoriha {}

Е браво мила.... И другия път по леко ей

05-31-2007, 20:44
vsa6tnost ne mi doide........ odeve kogato pisah imah na ga6ti4kite ne6to takova...slojih prevrazka i nqma...ne te4e..neznam kakvo stana :(((((((((((

:PPPPP
05-31-2007, 21:46
spx be :) ako si pila postinor ot nego moje da se e polu4ilo taka ;) ama 2-3 dni vsu6nost ne sa mn golqmo zakusnenie ne se pritesnqvai 6oto kato si i pritesnena i to o6te pove4e se uv4eli4ava veroqtnostta da zakusnee :) spored mene nqma ni6to pritesnitelno :)