PDA

View Full Version : Изневяра ли е това...



n03
05-31-2007, 08:47
Значи... имам си приятелка която наистина много обичам... бях на море след бала ни на Слънчев Бряг и едната вечер се натискахме (бях трезвен да отбележа) с едно момиче от класа ми което от доста време има чувства към мен, мислех си че няма да ми пука след тфа но ето на - започна да ме гложди съвестта, да кажа ли на приятелката ми тоест да бъда напълно откровен с нея или да си го запазя в тайна... А иначе към тфа момиче нищо нямам, просто за развлечение го направих ... помогнете ми че нз кфо е правилно да направя ](*,) ](*,)

sladkata_sisi
05-31-2007, 08:54
Ако и кажеш, ще я нараниш много и връзката ви няма да е същата. Най-добре се опитай да забравиш какво се е случило. Ако не успееш, кажи на приятелката ти.

dsdsf
05-31-2007, 08:58
Според мен ако й кажеш това ще бъде най-честната ти постъпка спрямо нея. Ако наистина я обичаш според мен й кажи, макар и да рискуваш да я нараниш много, но ако стане нещо че ти се разсърди много и нещо започне да куца във връзката ви, ако пък тя наистина държи на теб, ще оцени това, което си направил за нея (т.е. ще оцени това, че не си премълчал, а си бил искрен с нея и не си я лъгал) и би трябвало да те разбере и да ти прости! Това е моят съвет, успех ти желая!

Iv4eTy
05-31-2007, 08:59
Еми от една страна ако и кажеш ще я нараниш, но пък ако тя разбере от някой друг ще се почувства още по измамена. Трябва да се замислиш какви са ви отношенията ти с нея и това как ще реагира. Но щом нямаш чувства към другата нетрябва да те е страх.

n03
05-31-2007, 09:07
да мен тфа най-много ме притеснява че няма да е същото като преди ако й кажа... нз за мен това не беше нищо, нз защо го направих и то не променя чувствата ми към приятелката ми по никакъв начин, може би просто ги засилва защото знам какво мога да изгубя... и сега да я изгубя заради тая простотия ](*,)

Shadowscape
05-31-2007, 09:13
Не й казвай. Понякога прекалената честност излишно наранява хората. Все пак нищо сериозно не се е случило между теб и другото момиче... Това просто е възрастта, в която хората искат да се забавляват и понякога някой и друг невинен флирт дори разведрява нещата. Смело напред! :)

LetiCherry
05-31-2007, 09:48
4овек мисли преди да действа, знае6 ли?! Да си помилсил тогава! Ако наистина оби4а6 приятелката си, винаги преди да направи6 не6то 6те се сети6 за нея и това няма да ти позволи да прави6 глупости!!!
От колко време сте заедно? Според мен съвестта 6те те съсипе,а ако тя разбере от друг - съу4еници твои....и т.н. ...6те е ужасно...КАжи й , поне 6те ти е урок следва6тия път да МИСЛИ6!
И я поясни, какво зна4и "настискахме се"?!

cherinka
05-31-2007, 09:50
Не й казвай. Понякога прекалената честност излишно наранява хората. Все пак нищо сериозно не се е случило между теб и другото момиче... Това просто е възрастта, в която хората искат да се забавляват и понякога някой и друг невинен флирт дори разведрява нещата. Смело напред! :)
!! !! !! !!

Ей така ->

Все пак нищо сериозно не се е случило

За това запази тази тайна за себе си и се надявай онази от (бившия) ти клас (или някой друг) да не раздуе какво се е случило между вас

nasty_f
05-31-2007, 10:27
Ами,по-добре й кажи.Така има вероятност да ти прости.Иначе,ако научи от някой друг?Колкото и късно да е ще се обиди много...

n03
05-31-2007, 11:36
ами преди малко й казах за какво става въпрос и в момента сълзите си текат... не знам, отвратително ми е, че я нараних така и че съсипах всичко, но като съм глупак, ще си понасям последствията...

loving_you_
05-31-2007, 11:46
Според мен ако й кажеш това ще бъде най-честната ти постъпка спрямо нея. Ако наистина я обичаш според мен й кажи, макар и да рискуваш да я нараниш много, но ако стане нещо че ти се разсърди много и нещо започне да куца във връзката ви, ако пък тя наистина държи на теб, ще оцени това, което си направил за нея (т.е. ще оцени това, че не си премълчал, а си бил искрен с нея и не си я лъгал) и би трябвало да те разбере и да ти прости! Това е моят съвет, успех ти желая!

Аз съм на същото мнение.

your_fantasy
05-31-2007, 12:14
pravilno si i kazal... 6te q boli, da, no mnogo po-malko ot kolkoto ako go razbere ot dryg

n03
05-31-2007, 12:23
pravilno si i kazal... 6te q boli, da, no mnogo po-malko ot kolkoto ako go razbere ot dryg
не, тя от друг нямаше как да разбере ... въпроса е че на мен ми беше много гадно, все едно съм я лъгал, ама като се замисля направих грешка че й казах но както и да е, станалото - станало :roll:

BeBsItO
05-31-2007, 12:54
4ista iznevqra si e ako pita6 mene, no dr e vaprosa 4e ako q obi4a6e nqma6e i da si pomisli6 za takova ne6to!!! zamisli se nad 4ustvata si. mn 6te q narani6 ako i kaje6 no ti izbira6,dali da jivee6 v laja ili bez neq moje bi :(

HYPE
05-31-2007, 15:34
pravilno si i kazal... 6te q boli, da, no mnogo po-malko ot kolkoto ako go razbere ot dryg
не, тя от друг нямаше как да разбере ... въпроса е че на мен ми беше много гадно, все едно съм я лъгал, ама като се замисля направих грешка че й казах но както и да е, станалото - станало :roll:

верно голяма грешка си направил, ама все пак за друг път ще знаеш ;)

дано се оправите някакси

bungle
05-31-2007, 15:42
Изневяра си е.
По-добре не и казвай.
Тъпо копеле.