PDA

View Full Version : Kajete kakvo mislite vie?



vesinceto_1989
05-31-2007, 10:47
Znam 4e moje da vi se stori banalna moqta istoriq,no vse pak 6te se radvam ako mi pomognete Vsi4ko stana na 30.03.2007,ka4ih se na avtobusa kum vka6ti,i kogato sednah vidqh strahotniq 6ofior koito go kara6e.Prez celiq pat se gledahme i se usmihvahme,i taka dokato ne doide red i az da slizam.V sledva6tite dni sum go 4akala po spirkite,za da se ka4a pri nego i da go vidq,makar 4e neznaeh ni6to za nego.Vijdah kak postoqnno me gleda6e v ogledaloto i me slede6e,no ne mojeh ni6to da napravq.Tova se slu4va6e po4ti vseki den do predi 2 sedmici.Dokato moqta priqtelka ne doide i ne mi kaza 4e e s 10 godini po-golqm ot men i 4e si ima seriozna priqtelka.Togava za men vsi4ko svar6i No slu4aino se zapoznah s edin negov kolega,koito mi razkaza vsi4ko za nego,kak s priqtelkata mu ne se razbirat i 4e misli da skasa s neq,sa6to taka mi kaza da otida da se zapoznaq s nego,no sum tolkova sramejliva,4e prosto nqma nakade i taka az prodaljavah da se vozq pri nego i samo da go gledam i ni6to drugo.Dokato toi nerazbra ot kolegata si za men.Be6e kazal 4e imam nai-krasivite zeleni o4i koito e vijdal Izvednaj se zamislih 4e imame mnogo golqma razlika v godinite,az sum 89 a toi 79,po princip ne mi pre4at godinite,no tozi pat be6e obratnoto.Predi 2-3 dena mi kazaha 4e e skasal s priqtelkata si i iska da se zapoznae s men,tova be6e edin ot nai-6tastlivite mi dni prez poslednite meseci.No az otlagah i otlagah tova zapoznanstvo,vse edno 6te6e da me izqde.Razbrah mu nomera i mu pisah sms,4e mnogo iskam da se zapoznaem,no prosto nqmam dostata4no smelost da go napravq tova.I v4era re6ih 4e e kraino vreme ve4e da prestana da se ligavq i da otida pri nego.Taka i napravih.Samo kato me vidq,i se usmihna i si li4e6e 4e be6e 6tastliv,Govorihme si za mnogo ne6ta,prez celiq pat ne svali o4i ot men,pravi6e mi komplimenti.Strahoten 4ovek,vijdam v o4ite mu kolko e 6tastliv kogato me vidi.Postoqnno si pi6em smsi,vsi4ko e ok.No toi e maj,a az sum o6te dete koeto neznae kakvo iska.Edva li 6te mu e priqtno da e s 4ovek koito si promenq nastroenieto i se ligavi i se darji detski.Iskam da sum s nego i toi go iska,no mnogo me e strah.Neznam kakvo da pravq.

MakeMeLaugh
05-31-2007, 10:58
По-добре недей.
Всичко е моментално след време ще изчезне.
Но наистина недей, пък и едва ли ще ви е пълно ценна връзката, той мисли за деца,жена ти за друго. Не става.. Ако беше само 5 години може ама мн голяма разлика и начин на живот и мислене.
Няма да сбъркаш, ако забравиш ;)

Shadowscape
05-31-2007, 11:11
Струва ми се, че преди да вземеш каквото и да било решение по твоя проблем, трябва най-добре да опознаеш този мъж. Начинът, по който те гледа, и комплиментите, които ти отправя, както и някое друго съобщение по мобилния телефон не са достатъчно основание да бъдеш сигурна в искреността и доброжелателността на намеренията му. Това, че цени външния ти вид, просто не е достатъчно.

sasha_90
05-31-2007, 11:18
Връзката ви няма да има бъдеще!Не се захващай с него освен ако не искаш само флирт.И още нещо:внимавай защото може да те използва защото си "малка и по-лесна".

nasty_f
05-31-2007, 12:05
Щом се харесвате се хванете.Няма нищо лошо.Само дето той сега може би ще иска сериозно обвързване,защото е на 27 и мисли,че вече му е време за това.Докато ти си едва на 17...помисли си хубаво,защото теб тепърва те предстоят още връзки,обичаш да се забавляваш,докато той гледа на нещата много по-сериозно-предполагам,иии си помисли хубаво дали си готова за това!

your_fantasy
05-31-2007, 12:39
momi4e ti si znae6 nai dobre... ot 1 strana i 5 godini sa golqma razlika, ot dryga poznavam xoda s 22 godini razlika, ima i takiva s po 25-26... spored men edna takava vruzka nqma bude6te, no ima xora koito pokazvat obratnoto, izcqlo ot teb zavisi, no az ne bix go napravila...

Presley
05-31-2007, 12:56
Раэликата ви найстина е доста големичка.10 години са доста...!Ти да беше на 30,а той на 40 окей,но все пак ти си на 18!И да стане нещо между вас може би няма да продължи никак дълго,эащото сигурно имате доста раэлични интересеи,абе каэана по-просто на раэличен акъл сте.Ако това не си е проличало от 1-2 раэговора и 10 смс-а,то 100% ако тръгнете скоро ще има буря :-D .Най-добре не се эахващай с него...

koalka
05-31-2007, 16:35
От една страна разликата ви е голяма, но пък от друга ти си почти пълнолетна, така че...
Прецени сама какво ще е най-добре.

Sirma
05-31-2007, 16:44
Ама как ти се отдават запознанствата с шофьори на автобуси! :D
Внимавай да не те използва, защото всякакви ги има! И 10 години са си много, но както решиш!

vesinceto_1989
05-31-2007, 17:39
Ама как ти се отдават запознанствата с шофьори на автобуси! :D
Внимавай да не те използва, защото всякакви ги има! И 10 години са си много, но както решиш!Не ме питай и аз незнам :D толкова ме беше срам в началото,като разбра истината,но пък в крайна сметка нямаше смисъл да крия защо всъщност се возя при него :wink:

lady_bird
05-31-2007, 17:40
6te vi e trudno zaedno,no koi e kazal,4e lubovta e lesna,tq se krepi na mn kompromisi :roll: