PDA

View Full Version : vliubena sum v batko, a toi-v cicite mi?



Svetli4ka
05-31-2007, 10:53
Sa 6e vi razkaja edna istoriika...dulgi4ka e (dano da ne vi e mn tupo) Takaaa...az sum 8 klas, a v na6to daskalo ima edin super super super hubav ot 12-ti. Negovata bratov4edka e v na6iq klas i e mn mili4ka i sladka. Kazah pred neq kolko e lovely viktor i tq mu kazala, 4e edna ot neiniq klas mn mu se kefi...I taka...Nadeto seki den se vijda6e s nego v daskalo i sa si govorili za men...tq i drugite i friendki sa mu razkazvali kolko sum sladka i... kvi golemi cici imam ...te mi kazaha 4e toi stra6no mn iskal da me vidi, a puk negovoite priqteli znaeli koq sum i neprestanno mu pokazvali..cici...i men mi be6e super stranno ( i o6te mi e) 6toto imam 4uvstvoto, 4e pred nego sum samo nqkvi cici (sorry, 4e povtarqm..cici..) i za tova neprestanno go izbqgvah..i se krieh..vlizah prez zadniq vhod i taka...do predi nqkolko dni, kogato az bqh s bratov4edka mu i go vidqhme, az pak trugnah da bqgam, no drugite mi friendki ne me puskaha..toi hode6e pred nas i nadq go dogoni..sled malko toi se oburna vidq me, izgleda me ot-do i se usmihna (i az se usmihnah) sled tova trugnah po drugiq put..priqtelkite mi produljiha s nego, samo edna doide s men...sled malko mi zvunna..nadq..az dignah i po4nah da i kre6tq 4e 6e q ubiq i tn, tq se zasmq i..izvednuj 4uh ''alo''-to na viktor...izpi6tqh i zatvorih..sled tova mi zvunna edna druga moq priqtleka..az znaeh , 4e tova pak e toi i..kazah "alo"...viktor: "zdrasti"... az: "viktore,dai mi desi".. toi:"az iskam da si govorq s teb", az: "az iskam da si govorq s desi", toi:''ama az iskam da si poprikazvame", az:"ne moje az iskam da 4uq desi!!!" i toi napravi..uff..i mi dade desi..az i se razvikah i zatvorih...Kogato pak se vidqh s neq i nadq te mi razkazaha kvo e stanalo...toi mn me haresal..i te mu razkazali kak kato me navalqlo,az sum bila s nqkvo bqlo prozra4no potni4e..i cicite mi i rozoviq mi sutien se vijdali toi mn se izkefil (a az umiram ot sram)...ot togava toi neprestannopovtarql, 4e mi e surdit za onzi put s telefona...i 4e iska da me vidi, za da mu se revan6iram...a zabravih..osven vsi4ko ostanalo toi zavur6i...kakto se se6tate na men mi be6e mn mu4no..toi me be6e pokanil na bala mu..ama az..ne otidoh...i neznaeh kvo 6e stava..misleh si, 4e ve4e nqma da idva v u-6te...No...toi produljava da idva vseki den i drunka kolko mi e surdit...toi ne me poznava puk mi e surdit?! I neprestanno povtarql imeto mi...nz kvo da milsq i kvo da pravq....i taka, nakratko po-gore napisanite sa vuprosite mi + 5 godini razlika mn li sa???

MakeMeLaugh
05-31-2007, 11:05
Този според мен иска само да те изчука. Нищо повече...
Ако не ти беше видял циците и сутиена и там всичко останало дали щеше толкова да те търси. Не си ли даваш сметка,ч е точно след тоя дъбд станало всичко. Ако искаш да те използва за секс отивай, ако не не му обръщай внимание. Бъди над тези неща ;) Ние сме с теб :P
Това със сърденето е тактика да му обърнеш внимание, не бъди глупава :)
Спокойно - като си хванеш СВЕСТЕН пр-ел след време и започенте да го правите след време ще ти се кефи на циците, ако толкова ти харесва това. Но не и с този дето не му дреме за теб вероятно.. :)

Svetli4ka
05-31-2007, 11:17
Izob6to ne mi e priqtno tova s ciite, daje naprotiv..ujasno e...

Svetli4ka
05-31-2007, 11:18
*cicite

MakeMeLaugh
05-31-2007, 11:21
Тогава не му обръщай внимание и толкова! Не те заслужава щом не искаш това. Разгонен обитак - нека да си намери друго курве... И това, че ти се сърди е тактика както ти казах - прави се на интересне да му обръщаш внимание, ако трябва му дайте да разбере, че си харесваш уж друг и т.н.
Не се занимавай простотии явно си едно от малкоъто свестни момичета =D> :)

Shadowscape
05-31-2007, 11:23
Този, който е безумно луд по големите гърди, просто още не е дорасъл достатъчно, за да може да оцени малките. Изобщо щом момче, което дори не те познава, проявява голям интерес и то към определени части на анатомията ти, трябва да ти е ясно какви точно намерения има. Не мога да разбера и ти какво му харесваш освен това, че е "супер супер хубав"? Ако и за двама ви външният вид е преди всичко, то супер - намерили сте се. Но щом си писала тук и искаш съвет, аз съм склонен да мисля, че все пак изискваш малко повече от човека до себе си.
Изборът, разбира се, е изцяло твой, но аз лично не бих препоръчал подобно момче на никое момиче.

Svetli4ka
05-31-2007, 11:39
Toi ne e spomenaval ni6to za cicite mi. Vuprosa e, 4e bratov4edka mu i neinite priqtelki sa mu govorili nqkvi ne6ta...i to4no za tova nz kakvo da si mislq, 6toto toi fakti4eski nz ni6to za men, osven kak izglejdam ( i az znam samo tova za nego) i kvi sa mi cicite...Iksam da se opoznaem (qvno i toi), ama kak da si govorq s 4ovek, koito e 4uval nqkvi istorii za sutienite mi, kak mi bil mokur potnika....

Svetli4ka
05-31-2007, 11:42
Dali ne izlizam kato nqkva kurva pred nego? Ako e taka, toi za6to iska da se zapoznaem??!!..oh napravo otka4am ](*,)

Shadowscape
05-31-2007, 11:44
В такъв случай просто го покани да излезете някъде и най-спокойно му обясни как стоят нещата. Само с общуване можете да се опознаете добре и едва тогава ще си наясно какъв е шансът да се получи нещо между вас.

Svetli4ka
05-31-2007, 11:44
10x mnogo

MakeMeLaugh
05-31-2007, 11:47
Иска да се запознаете защото те мисли за лесна или за някоя перверзна кучка... Особено след приказките на другите.
Искаш ли да ти го начука и после да разправя наляво и насдясно за теб и твоите цици.. да тръгне слух за тебе и т.н. А бе я се стегни докато е време бе момиче. хич не ти трябват такива неща. Къде къде има по свястни момчета!!
Просто тоя те иска за бройка и толкова... ако толкова те жалеше за връзка щеше да разпитва за тебе каква си щ си, лично да ойде при теб, да се интерсува каква личност си, а не само да слуша приказки за циците ти и някакви други глупости.
То е толкова просто ама ти не се усещаш.

Shadowscape
05-31-2007, 11:47
За нищо! Искрено ти пожелавам благоприятен изход от заплетената ситуация. Смело напред! ;)

nasty_f
05-31-2007, 11:49
Мисля,че 5 години не е голяма разлика,а нормална.И какво като гледа циците ти?Няма нищо лошо,на момчето му харесват...Но явно не само те.Той нямаше да прави така и да ти се "сърди",ако не те харесваше.Все пак колкото и големи цици да имаш,ако си грозна няма да иска да говори с теб,да се запознавате и т.н.Грешно си постъпила,като си бягала от него.Сега е моментът най-сетне да се запознаете!Излезне с него,поговорете си и така.Няма от какво да те е срам.Трябва да се гордееш,че природата те е надарила така :wink:

Dead`Paladin
05-31-2007, 11:53
ako go haresfash mnogo probvai se.... nishto nqma da izgybish... mislq che sama shte opredelish dali te iska v legloto ili te haresfa zaradi samata teb .. :smt004

naia
05-31-2007, 11:53
detska rabota toi ne bi si haresal niakvo dete osven za 4ukane

g071na7a
05-31-2007, 12:59
VARI DA TA IZ4UKA I KVO TOLKOVA DA NE TI PUKA XAXAXA MAKAR 4E PET GODINI RAZLIKA NE SAM MALKO TOI SI MISLI ZA SEX PAK TI O6TE NE SI ZAVAR6ILA

Presley
05-31-2007, 13:07
Ахаха имам чувството ,че си написала всичко това,само эа да ни кажеш коооолко са ти големи циците...!Еми браво бе мила,надарена си,дай сички да почнем да си хвалим :-D ...
По темата: Вие дори не се поэнавате,следователно има само някакво фиэическо привличане.Ако тръгнете,то ще е само эа секс и свирки :-D А и най-вероятно след ден -два той ще те эареже.Или се поопоэнаите,а эа това ти трябва малко смелост,или просто го эарежи.
Ииииии още веднъж поэдравления эа циците =D> :smt012

svetli4ka
05-31-2007, 13:26
E..6tom taka misli6...ne o4akvah to4no takiva mneniq, no vse pak mersi na svestnite hora, koito razbirat za6to sum napisala vsi4ko tova. A za tezi, koito mi kazvat, 4e sum malka i pi6a gluposti, ne zabravqite, 4e i vie ste bili na moite godini i togava nqma6e da vi e osobeno zabavno, ako nqkoi po-golqm vi kaje6e, 4e stavate samo za ebane...

svetli4ka
05-31-2007, 13:26
E..6tom taka misli6...ne o4akvah to4no takiva mneniq, no vse pak mersi na svestnite hora, koito razbirat za6to sum napisala vsi4ko tova. A za tezi, koito mi kazvat, 4e sum malka i pi6a gluposti, ne zabravqite, 4e i vie ste bili na moite godini i togava nqma6e da vi e osobeno zabavno, ako nqkoi po-golqm vi kaje6e, 4e stavate samo za ebane...

Svetli4ka
05-31-2007, 13:42
Mn mi e kofti da produljavam da govorq za tva, ama ako tolkova mnogo si obi4ah cicite i gi "hvaleh", 6tqh napravo da otida pri nego i nqma6e da mi dreme => izob6to ne bih vi pitala kak da postupq

Deni4ka93
05-31-2007, 13:42
Има две възможности:

1-Иска да спи с теб заради ГОЛЕМИТЕ ти гърди и явно невероятната външност.

2-Той наистина иска да бъде с теб,след като идва в училище и постоянно "дрънка",за теб...
Все пак мисля за по-вероятно второто,защото едно наистина хубаво момче,каквото твърдиш,че е това не би се занимавало толкова време с момиче,което е по-малко от него...

Иначе за любовта няма възрастови граници...
Късмет,мила и да се похвалиш ако стане нещо интересно!!!
:smt006

Svetli4ka
05-31-2007, 13:47
Mersi mnogo mnogo mnogo...stra6no dobri4ka si

Svetli4ka
05-31-2007, 13:49
PS: Dano anistina da e vtoroto

Svetli4ka
05-31-2007, 13:50
*naistina

sinful`girl
05-31-2007, 14:30
Този, който е безумно луд по големите гърди, просто още не е дорасъл достатъчно, за да може да оцени малките. Изобщо щом момче, което дори не те познава, проявява голям интерес и то към определени части на анатомията ти, трябва да ти е ясно какви точно намерения има. Не мога да разбера и ти какво му харесваш освен това, че е "супер супер хубав"? Ако и за двама ви външният вид е преди всичко, то супер - намерили сте се. Но щом си писала тук и искаш съвет, аз съм склонен да мисля, че все пак изискваш малко повече от човека до себе си.
Изборът, разбира се, е изцяло твой, но аз лично не бих препоръчал подобно момче на никое момиче.

На същото мнение съм и аз :smt023

05-31-2007, 15:06
poznato.i az imam 4uvstvoto 4e sum samo edni cici i 4e vs samo tova vijdat i ni6to dr koeot e gadno za6toto ima 4ovek na koito mn durja i mi se iska da ne iska samo da me 4uka. kakto i da e .sega za teb-tezi godini ne sa tolkova mn stiga da se izqsnite kakvo to4no iska vs ot vas. tiq vno iksa6 vruzka. ami toi?ako iska samo sex togava ili ne se navivai ili ne vlagai 4uvstva. vseki slu4ai pone se izqsnete da ne ste si surditi

sinful`girl
05-31-2007, 15:22
poznato.i az imam 4uvstvoto 4e sum samo edni cici i 4e vs samo tova vijdat i ni6to dr koeot e gadno za6toto ima 4ovek na koito mn durja i mi se iska da ne iska samo da me 4uka.

И аз по едно време си мислех,че всички ми се кефят,щото съм по-надута в областта на гърдите. В един момент едно приятелче ми изясни,че когато се запознал с мене,целта му е била да ме ебне,обаче после съм се оказала голям пич и почнал да ми с кефи не заради циците,а заради самата мене си.Така че не всички гледат само в гърдите,важно е да разбиеш впечатлението,че си само едни "ЦИЦИ" и нищо повече :)

lelel
05-31-2007, 18:43
abe momi4e kak moje v 8 klas da bqga6 ot mom4e koeto iska da se zapoznae stebe pri polojenie 4e ti haresva--TUPOOOO
kak moje da ne se dose6ta6 4e na toq bastun nqma po tupa macka ot tebe koqto da mu pusne,poneje mu se ebe ot meseci idva i v skapano daskalo za da te vidi i da te pokani U TQH
vse poe4e po4vam da se ubejdavam 4e nqmate mozukk v tiq pretrufani ot grim glavi ccccc

tuzaro
05-31-2007, 18:50
ммммм начи имаш страшни цици което не е зле пък той щом е в 12 клас и се заглежа по осмокласнички наче е нещо психично болен :lol:

06-01-2007, 05:43
Abe hora v koi svqt jiveeem savsem normalno e momiche na neinata vyzrast da hodi s momche v 12 klas az bqh na tolkova kogato trygnah s priqtelq si i oshte sme zaedno, e normalno e da si poiska sled vreme se pak e na 19,20!Malkata ne gi slushai az mislq che opredeleno momcheto ima neshto kam teb i ne vijda samo v teb cici zashtoto ako e tolkova hubav moje da si nameri sumati za ebane i nqma da gleda edno lape kakto se izrazqvat vs opitai no ne vlagai chuvstva dokato ne razberesh kakvo iska naistina ot teb!A otnosno kak ti si postypila ne se syrdi malko lapeshki... no chovek se uchi ot greshkite si uspehhh i probvai nishto ne gubish! #-o stiskam palci milichka!

Shadow_Walker
06-01-2007, 06:55
Към Авторката - от мнението ти става ясно, че те е страх и не искаш да се занимаваш с него.Ами тогава недей!

SeduCation
06-01-2007, 17:49
abe momi4e kak moje v 8 klas da bqga6 ot mom4e koeto iska da se zapoznae stebe pri polojenie 4e ti haresva--TUPOOOO
kak moje da ne se dose6ta6 4e na toq bastun nqma po tupa macka ot tebe koqto da mu pusne,poneje mu se ebe ot meseci idva i v skapano daskalo za da te vidi i da te pokani U TQH
vse poe4e po4vam da se ubejdavam 4e nqmate mozukk v tiq pretrufani ot grim glavi ccccc

[-X [-X [-X Mne sam saglasna.Ima si i takiva sramejlivi momi4eta,+tova tq e 8 klas a toi 12 spored men e normalno pri takava razlika v god. da se pritesnqva momi4eto.A tfa za cicite...pfff vii da ne si mislite 4e 6te svar6i u4ili6te i pri tolkova mn momi4eta v cql grad seki den 6te idva v daskalo za tebe. :smt005 :smt005 Molq ti se sestro mom4eto te e haresalo zdravo!!!Stiskam palci!Pokrii si malko cicite i bqgai da go cuni6 ;)Sledi povedenieto my i tka nai dobre 6te razbere6 kakfo 6te stava!

pyx4eto
06-01-2007, 18:33
Ами тои наистина иска само да те изчука,защото говори само за твоите цици...нищо не е казал за самата теб...тои не те обича,дори не те познава,а просто е привлечен от бюста ти...така да се каже...ако му се дадеш тои ще т чука и после ще те остави и ще си търси нова будала...не се връзваи. [/i][/b]

sun_flower
06-02-2007, 10:30
moito i4no mnenie,4e se durji6 kato pulno bebe.Nqma dr da ti kazvam,te ve4e sa ti obqsnili pove4eto

Totally`Erected
06-02-2007, 10:35
Ако искаш да те наебе .. отиваш и готово , пък ако не -> биеш му шута ... кое толкова има да му мислиш ?!

sinful`girl
06-02-2007, 11:02
Ако искаш да те наебе .. отиваш и готово , пък ако не -> биеш му шута ... кое толкова има да му мислиш ?!

Хахахах е как ще му бие шута при положение,че е влюбена в него. То на нея да не би да й е само за ебането ?? ;)

Totally`Erected
06-02-2007, 11:04
Ако искаш да те наебе .. отиваш и готово , пък ако не -> биеш му шута ... кое толкова има да му мислиш ?!

Хахахах е как ще му бие шута при положение,че е влюбена в него. То на нея да не би да й е само за ебането ?? ;)


Ми тои иска само да я наебе и ще я остави , а тя иска нещо повече ... следователно както казах , ако иска само да се наебат .. да се наебат , но ако очаква нещо повече от едно ебане .. да му бие шута :D

sinful`girl
06-02-2007, 11:06
Ако искаш да те наебе .. отиваш и готово , пък ако не -> биеш му шута ... кое толкова има да му мислиш ?!

Хахахах е как ще му бие шута при положение,че е влюбена в него. То на нея да не би да й е само за ебането ?? ;)


Ми тои иска само да я наебе и ще я остави , а тя иска нещо повече ... следователно както казах , ако иска само да се наебат .. да се наебат , но ако очаква нещо повече от едно ебане .. да му бие шута :D

Моооожеееее .... и да си прав :smt012 :)

GHITA
06-02-2007, 12:16
И аз съм осми клас, и аз имам големи ц*** и нем само за това ме викат "батковците" и съучениците ми. Аз им се хила и ги заяждам- какво друго да направя?! Ако не искаш да си секс играчка прави се, че той не съществува, ако искаш да го променяш- успех, ама едва ли ще стане нещо. А по въпроса ти- попринцип 5 години си е добра разлика, най-добрата ми приятелка има 9 год. разлика с гаджето си, а една друга цели 15 (това си е извратено)!

voinika
06-02-2007, 12:34
Я прати снимка на циците си.

aP0kAlIpSiS
06-02-2007, 12:50
На мен ми е интересно как така никой от вас не допусна възможността той да се базика с нея.
Вярно -идва всеки ден в училище ден в очакване Светлито да избяга от него. Що за зрял мъж би се държал така-това е поведение типично за моята възраст.
Незнам дали той те харесва,но и ти няма да разбереш преди да почнеш да се държиш като зряло момиче- на 15 си,на тази възраст,ако не друго поне можеш да свързваш думичките в изречение! Стегни се малко и отиди да говориш с него. По-добре да те свързва с притежаван интелект,отколкото с гръдната ти обиколка.

voinika
06-02-2007, 12:51
За какво й е интелект като има големи цици ? :shock:

GHITA
06-02-2007, 12:57
За какво й е интелект като има големи цици ? :shock:

Защото в днешно време всеки откачен с пари може да си направи! Даже и ти :twisted: ! А интелекта не се купува с пари, нещо повече- трябва ти, за да ПЕЧЕЛИШ пари! Умните хора въртят света, не "надарените" в това отошение. Интелекта трябва не само на нея, на теб или на мен- всеки трябва да се стреми към върха.

06-02-2007, 13:00
ТИ ЧЕТЕШ ЛИ ВЪОБЩЕ! ТЯ ИМА ГОЛЕМИ ЦИИИИЦИИИИ ! Защо й е да си прави с пари като си ги има! Имаш цици нямаш проблем, нямаш цици имаш проблем.

GHITA
06-02-2007, 13:03
ТИ ЧЕТЕШ ЛИ ВЪОБЩЕ! ТЯ ИМА ГОЛЕМИ ЦИИИИЦИИИИ ! Защо й е да си прави с пари като си ги има! Имаш цици нямаш проблем, нямаш цици имаш проблем.

Ти НЕ ЧЕТЕШ ДОБРЕ! Казвам, че това не е най-важното и че всеки може да ги има- за нея разбрахме! Това не е най-важното и всеки може да го има!!!!!!!!

voinika
06-02-2007, 14:26
Най-важното не са парите! Циците са по-важни, защото с тях могат да се печелят пари като даваш да ти ги мачкат и лапат.

GHITA
06-02-2007, 14:33
Най-важното не са парите! Циците са по-важни, защото с тях могат да се печелят пари като даваш да ти ги мачкат и лапат.

Не исках да кажа, че парите са най-важни, но и ти така го изкара. Не всички жени биха ти дали да им мачкаш и лапаш циците дори за пари! Това момиче най-малко!
П.П.- Извинявам се за спама!

be3by
06-02-2007, 19:14
em spored men iska samo da ta prekara i tolkova koeto e mn kofti ](*,)

sinful`girl
06-02-2007, 19:18
Най-важното не са парите! Циците са по-важни, защото с тях могат да се печелят пари като даваш да ти ги мачкат и лапат.

Хахаха пожелавам ти някой ден да имаш жена без капка мозък,но с гооооллеееемиии цици увиснали до пъпа...хаха да видим дали такива цици ще ги мачкаш и лапаш :lol: :smt019

sinful`girl
06-02-2007, 19:19
Най-важното не са парите! Циците са по-важни, защото с тях могат да се печелят пари като даваш да ти ги мачкат и лапат.

Хахаха пожелавам ти някой ден да имаш жена без капка мозък,но с гооооллеееемиии цици увиснали до пъпа...хаха да видим дали такива цици ще ги мачкаш и лапаш :lol: :smt019

BWald0rf
06-02-2007, 21:24
detska rabota toi ne bi si haresal niakvo dete osven za 4ukane
нямаш си идея колко грешиш ;) ...има си изключения,но както и да е.
Та по темата-ако имаш достатъчно смелост говори с него и се разберете :)

Th3MaN
06-02-2007, 21:30
Ми незнам много е сложна тая история. Ма за мен авторката на темата е била доста срамежлива и може би така си е пропиля шанса.

Cicofilii
06-02-2007, 23:13
jentata e samohodno 6asi za cici. na 4oek mu se barat golemi cici pone mu dai da gi dokosne i a go dari6 s 6tastie

AleX`
06-03-2007, 14:37
Добре е мацко имаш проблем разбирам, така според тебе има ли човек от форума, който да познава въпросния пич ? И да знае какво му е в главата и какво си мисли за тебе ? Какво толкова умуваш и мислиш. Ми кат те кефи не дей се кри от него нищо няма да постигнеш. Покажи се. Уш случайно се засечете някъде и виш какво ще направи, ако наистина има интерес ще се запознае с тебе. Като трябва върви ти се запознай с него. Ако сте и двамата страхливи и срамежливи. Излезте след това и разбери какво точно иска, ако те устройва рай. Щастливка си, кат не има и други момчета. Ко толкова си тръгнала да го мислиш ? Всичко е много просто, всички сами си го правите сложно. Преодолей тоя срам. Няма от какво да се срамуваш. Be CooL ! 8)

GHITA
06-03-2007, 15:30
jentata e samohodno 6asi za cici. na 4oek mu se barat golemi cici pone mu dai da gi dokosne i a go dari6 s 6tastie

Да знаеш, че всички момичета сме курви! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) А по темата: ако толкова мн го харесва да се запознат и ако и той поне малко харесва нея, а не циците и може и да стане нещо. Ама според мене за такива момчета не си струва!

punkrock
06-03-2007, 19:13
Уф, много мразя някакви мега дълги постове написани на латиница. :|
Абе той се е интересувал от тебе, а пък ти си се държала адски лигаво като някое лапе. А кажи ми кое момче не харесва големи цици бе?!
Ми излезте, опознайте се, може пък да е свястно момчето, що трябва да бягаш и да се криеш?

dinosaur
06-03-2007, 21:27
така.. от целия ти странен разказ разбрах няколко неща...

1. Тоя е идиот...нз как може да го харесваш... то просто е очевидно кво иска...

2. Поведението ти е доста детинско... нз.. не бих постъпила така..

3.Па ако го харесваш кво ти пука ? Пхах... крещала по телефона на нз си кой щото нз си кво станало...пху.. кво щеше да ти стане ако примерно бяхте излезли на кафе... че чак си минавала от друг вход... О.о

4. Тея твойте приятелки ИЗОБЩО не са такива... бахти кво им се вързваш...

5. И кво като имаш големи цици? И аз имам и дори се радвам... Тряя се гордееш... хората дават пари за тва...

ИЗВОД : опитай се да се държиш по малко лигаво...

lovers
06-03-2007, 21:31
5 godinki ne sa ni6to...10 ve4e vij mnogo sa.Awe za lubovta nqma granici!Emi iz4akai o6te malko da viidme 6te produlji li da se int ot tebe.Vnimavai za6toto moje da e prekaleno hitur i da iska samo s*x.Tuk si zavisi ot teb ti trqbva da go predcenish sama.Ako chuvstvash 4e e ne6to pove4e ot seksualno privlichane se vpuskai v lubovni priklucheniq ako se sumnqvash po-dobre nedei! [-X

lelel
06-04-2007, 21:08
awe momi4e zemi se stegni malko ,ne si samo ti s golemi cici,kvo se vruzva6 na nekvi pederasi,tiq tvoite cici stanaha nai-komentiranite v sofiq,deeba tva li cele6e....cccccc..

LizZz
06-08-2007, 05:54
Хехеххеххехехе...На мене ако ми се кефеше момиче от 12-ти клаааас.... \:D/ \:D/ :roll: :twisted: