PDA

View Full Version : Нови емошънки за скип!



AnGeL_oF_dArKnEs
05-31-2007, 13:26
цък тук (http://www.mafron.xxi.lt) Пиши че т'ва са нови емошънки за скаип тегля фаила стартирам го изписва ми да позволи ли на скъпе да ги ползва давам ок и пак не бачкат и ги няма в списака!?!?!

MakeMeLaugh
05-31-2007, 13:41
Честито! Току що ти хакнаха скайпа.. :smt019
Това е скрипт, който ще го усетят абонатите ти :smt077

zloto
05-31-2007, 13:43
това е някаква тъпотия, след като пробвах да го инсталирам и автоматично съобщението "Hi, did you see new skype smiles ? you can download it here http://www.mafron.xxi.lt" се изпрати на всичките ми абонати... а аз се чудех защо толкова мн хора днес ми го пратиха

MakeMeLaugh
05-31-2007, 13:45
А не неговото е друго повярвай ми ;) :smt019
току що го разгледах какво прави и представлява.. гадничко е и мн досадно

AnGeL_oF_dArKnEs
05-31-2007, 13:49
Е ко сега в краина сметка това се прави за посещения в саита ли? И няма емотиконки?

zloto
05-31-2007, 13:51
прави се за да се прецакаш и линка да се прати на всички... няма емотиконки... аз го дръпнах щото ми стана интересно че толкова мн хора ми го пратиха а то... :?

MakeMeLaugh
05-31-2007, 13:58
Хахаах
Това което на мен прати един познат с цел да го пратя на някое момиче рапращаше "Аз съм курва" и сякакви си обиди.
А бе демек може да затапиш тоя дето му го дадеш и постоянно го изписва и мн допсадно. Няма да е много приятно ако разпращаш 'искам да ти оближа анала' нали ;д;д;
Махайте ако можете някак си. Не давайте да ползва скайп - от онастройките мисля, че би трябвало да се направи.

LGPz
05-31-2007, 19:31
И на мене много хора ми го пратиха,но аз още като се прибрах и видях,че 10 човека пращат едно и също съобщение ... Надуших за какво става въпрос. (Е,и един ми беше написал,че това е вирус,но ....абее... то.... :D )

Forslor
05-31-2007, 22:34
По принцип трябва да сте доста наивнички ( пък вие сте повече от наивни и ... няма да ви обиждам ...МНОГО) за да цъкате наляво и надясно линкове пратени ви от неизвести юзъри в Skype. След като цъкнете линкчето сваляте :
а) Троянец
б) Вирус
Или казано на кратко отваряте широко портите за да влезне които си поиска и каквото си поиска.
Честито на печелившите. Не си мислете ,че цъкането на линкчето ... е толкова безобидно :lol:

:arrow: http://www.kaldata.com/comments.php?id=22690&catid=3

Eagle_13
06-16-2007, 08:27
Тва са пълни глупости.Просто не теглете.На изтеглилите честито, на тези който сега теглят и на тях :)
Всъщност не е троянец а е по-скоро SPAM :)
И на мен ония ден ми пращаха Правих свирки на Азис.Просто още се смея от тази щуротия.Някой ако има идея какво преставля тая програма и как работи да казва да пробвам и аз да си направя, да си разпространя форума :)))

fei4ka
06-16-2007, 12:15
Пуснато на: Пет Юни 01, 2007 12:34 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

По принцип трябва да сте доста наивнички ( пък вие сте повече от наивни и ... няма да ви обиждам ...МНОГО) за да цъкате наляво и надясно линкове пратени ви от неизвести юзъри в Skype. След като цъкнете линкчето сваляте :
а) Троянец
б) Вирус
Или казано на кратко отваряте широко портите за да влезне които си поиска и каквото си поиска.
Честито на печелившите. Не си мислете ,че цъкането на линкчето ... е толкова безобидно

a taka az ot samoto na4alo kato po4naha da mi gi razpra6tat teq typi linkove si znaeh btw. beztui ve4e q imah programkata za cvetni tekstova ama originalnata ot oficialniq sait a ne ot tiq s1mnitelni virusovi typi saitovo a sega seki da si tyrpi virysite,kato e glupav :smt019