PDA

View Full Version : Знаете ли за новия портал LOOP? Какви са ви впечатленията?



Lilacor
05-31-2007, 13:31
Здравейте, потребители на най-готиния младежки форум. Първо искам да благодаря на целия екип на teenproblem за това, че ви има и че сте такова свежарско място за всички тийнове :) Страхотни сте! Искам да ви попитам разбрали ли сте, че има нов тийн портал на адрес loop.bg ? Ако сте - какво ви е мнението за него? Аз лично разбрах случайно за съществуването му и се чудех дали и вие не сте. Ще се радвам да споделите мнението си за него. Благодаря предварително!

Поздрави =D>

Rammstein
05-31-2007, 13:38
Здравейте, потребители на най-готиния младежки форум. Първо искам да благодаря на целия екип на teenproblem за това, че ви има и че сте такова свежарско място за всички тийнове :) Страхотни сте! Искам да ви попитам разбрали ли сте, че има нов тийн портал на адрес loop.bg ? Ако сте - какво ви е мнението за него? Аз лично разбрах случайно за съществуването му и се чудех дали и вие не сте. Ще се радвам да споделите мнението си за него. Благодаря предварително!

Поздрави =D>Пич са те банвам по IP за непозволена реклама.

malka_sladuranka
05-31-2007, 13:39
Поздрави =D>Пич са те банвам по IP за непозволена реклама.[/quote] Аз вече го баннах... 8)

Lilacor
05-31-2007, 13:43
Поздрави =D>Пич са те банвам по IP за непозволена реклама. Аз вече го баннах... 8)[/quote]
хмм... не ви разбирам!

anastacia89
05-31-2007, 13:46
Поздрави =D>Пич са те банвам по IP за непозволена реклама. Аз вече го баннах... 8)
хмм... не ви разбирам![/quote]

Прочети правилата и ще разбереш.

krasivata_luvica
05-31-2007, 13:46
da znam :!:

sherry-to
06-01-2007, 18:59
Искам да питам хората, които знаят повече за Луп...
Колко пари се плаща сега, ако искам да бъда на тарифата за 5 лева на месец? В смисъл...отивайки да подпиша договор, колко пари трябва да дам? А ако взема на мое име 2 карти? Същата сума или двойна?

BlueDevil
06-01-2007, 22:07
Искам да питам хората, които знаят повече за Луп...
Колко пари се плаща сега, ако искам да бъда на тарифата за 5 лева на месец? В смисъл...отивайки да подпиша договор, колко пари трябва да дам? А ако взема на мое име 2 карти? Същата сума или двойна?
Едната карта е 10 кинта. Като подписваш договор си плащаш само нея. После по 6 лв. на месец (поне)

Shadow_Walker
06-01-2007, 22:21
Тоя Loop е пълна глупост и само се чудят как да зарибят хората....

BlueDevil
06-02-2007, 08:03
Тоя Loop е пълна глупост и само се чудят как да зарибят хората....
Хъхъхъ ти ще кажеш, че е глупост. Правя по 300 минути разговори на месец и плащам 7-8 лева :lol: И не говоря много...
Далавера е като имаш познати на Лууп, иначе е преебавка :)

sherry
06-02-2007, 08:23
Значи ако искам да взема две карти на мое име, трябва да дам 20 лева :roll: Хубава е тая оферта на Лууп, защото иначе минимум 10 или 15 лева на месец давам за ваучери и все не ми стигат, а сега, при условие, че най - добрата ми приятелка, половината ми клас са на Лууп, ако взема карти за мен и приятеля ми, ще е много хубаво и изгодно.