PDA

View Full Version : 6to i tova ne pomaga



05-31-2007, 14:59
awe hora kajete mi 6to i alkohola ne pomaga. to e qko da nosi6 na piene i da moje6 da pie6 i kat si s nqkvi da ne se otrqzva6 kato svinq i posle da si si dobre i da ne pravi6 gluposti osobeno v moq slu4ai poneje sum momi4e. oba4e... v dni kato dne6niq si mislq kolko 6e e qko da se napiq za da moga da mu zvunna i da mu kaja"e** si maikata. mrazq te. ne moga da te gledam. obi4am te" eto tva e. nqkaksi mi e gadno 4e 6te napravq vs za nego a ima 6ans da me luje i da iska samo sex i svirki. vsi4ki mom4eta li sa takiva idioti ili prosto az vinagi haresvam nqkvi idioti. a i q kajete kakvo sluji kato upika 4e qvno qlkohola ne mi re6ava problema

DrCIH
05-31-2007, 15:12
Виж сега.
Аз уча в ТУ. Иксам да ти кажа, че синоним на думата инжинер е алкохолик. Видял съм какво е хора, който цял живот са правили това което трябва накрая да са нещастни, защото това не ги ощастливява. И всичко това ги удавя в алкохол. Освен че си пропиляха здравето нищо друго не стана.

Добре, ще се напиеш. Хубаво. Апосле?
После какво става? Целият ти проблем идва от това, че живота ти е един цикъл. Ходиш с един. Е*бете се, той те лъже, ти го хващаш напиваш се и после ми се обаждаш напсуваш го и му казваш, че го обичаш. Каква е ползата от всчико? Къде е новото, къде е тръпката? Няма я. Като я няма смени малко обстановката.

experiment_m
05-31-2007, 15:35
Алкохол не ти е нужен. А и както каза ти има шанс да те лъже, което в никакъв случай не означава, че е така. Защо не го поопознаеш малко, след като му нямаш доверие и чак след това да му признаеш чувствата си. И да - всички момчета искат секс, но след време ще разбереш че и ти имаш нужда от секса, както всички останали пораснали момичета. Така, че споко, ти като не желаеш, може и да не правиш секс с него. Никаде не пише, че е задължително. :P

Uptown_soldier
05-31-2007, 15:48
awe hora kajete mi 6to i alkohola ne pomaga. to e qko da nosi6 na piene i da moje6 da pie6 i kat si s nqkvi da ne se otrqzva6 kato svinq i posle da si si dobre i da ne pravi6 gluposti osobeno v moq slu4ai poneje sum momi4e. oba4e... v dni kato dne6niq si mislq kolko 6e e qko da se napiq za da moga da mu zvunna i da mu kaja"e** si maikata. mrazq te. ne moga da te gledam. obi4am te" eto tva e. nqkaksi mi e gadno 4e 6te napravq vs za nego a ima 6ans da me luje i da iska samo sex i svirki. vsi4ki mom4eta li sa takiva idioti ili prosto az vinagi haresvam nqkvi idioti. a i q kajete kakvo sluji kato upika 4e qvno qlkohola ne mi re6ava problema

Допускаш огрмна грешка, но не желая да си губя времето да ти давам съвети, понеже няма да им обърнеш никакво внимание. Но ако все пак греша , ми кажи.

05-31-2007, 15:54
ami da gre6i6. 6te oburna vnimanie na suveta ti. ne misli 4e sum izpadnala alkoholi4ka koqto samo tursi povod da se natrqska. ne e taka. prosto se opitvam da pritupq 4uvstvata si po nqkakuv na4in. opitvam se da otkriq smelost da mu kaja za6toto ako sum sus svej razsuduk nqma da imam slelost da mu kaja ne6to takova. osven tova alkohola mi spira sulzite. ne iskam toi da vijda 4e pla4a. a ina4e kaji suveta si. moje ot posta da ne si li4i no az ne sum glupa4ka, u4a v edno mn dobro daskalo i t.n. i opredeleno 6te ocenq kakvoto mi kaje6

Presley
05-31-2007, 16:08
Естествено,че не всички момчета са такива!Има доста свястни момчета!!!!Просто ти попадаш на такива,а и алкохолът няма да ти помогне много много...!Амм бтв ти самата не энаеш какво искаш ,а искаш те да энаят...!Сори ,ама само некоя куха лейка би каэала на някое момче `Мраэя те и те обичам` ахахахахахааха хора не сме в мексиканските сериали :-D

koalka
05-31-2007, 16:39
Не са всички така, но вече по-рядко се срещат изключения.

05-31-2007, 16:50
Сори ,ама само некоя куха лейка би каэала на някое момче `Мраэя те и те обичам` ахахахахахааха хора не сме в мексиканските сериали :-D

Защо? :)
Не се заяждам, просто хора - всякакви...
На мен чувството ми е крайно познато, а сериали не гледам.
А за авторката на темата...озъби се на тоя свят и ще видиш колко добре ще се почувстваш. По-добре, отколкото когато прекалиш с алкохола. Не им се давай толкова и на любовта, и на чувствата, и на това "ама той иска ли ме", "ами какво ще стане", недей да бягаш след нещо, искайки да го настигнеш на всяка цена. Точно аз го пиша, аз, която сигурно една година вече си блъскам главата какво да правя в една моя прашасала ситуация. Знам колко е кофти. Няма да казвам, че боли - може да не боли, може само да тежи, а тежестта и болката са различни. Насочи тая своя временна лудост към нещо, което не те оставя безразлична - хоби, работа, свои приятели...сигурна съм, че такова нещо има...и не ти казвам да се разсейваш с тях - просто употреби същия плам и това отчаяние (примерно) в нещо, от което ще изпиташ удовлетворение. Не се спирай заради собствения си страх, не чакай съвети от другите (мен включително, всички в този форум), защото никой тук не знае каква си ти всъщност...какво "тук" - никой никога няма да знае всичко за теб така, както ти познаваш себе си. Имай си гордостта, но отпускай на воля чувствата си, когато усетиш порив и нужда от това - който ти се смее или отхвърли е единствено за негова сметка.
Спри да пиеш. От нервност към зависимост - още нервност, по-силна зависимост.

Sirma
05-31-2007, 16:52
Алкохол не ти е нужен. А и както каза ти има шанс да те лъже, което в никакъв случай не означава, че е така. Защо не го поопознаеш малко, след като му нямаш доверие и чак след това да му признаеш чувствата си. И да - всички момчета искат секс, но след време ще разбереш че и ти имаш нужда от секса, както всички останали пораснали момичета. Така, че споко, ти като не желаеш, може и да не правиш секс с него. Никаде не пише, че е задължително. :P
Мисля, че тя имаше в предвид дали за всички момчета най-важното е секса!

kofti_nick
05-31-2007, 19:09
awe hora kajete mi 6to i alkohola ne pomaga. to e qko da nosi6 na piene i da moje6 da pie6 i kat si s nqkvi da ne se otrqzva6 kato svinq i posle da si si dobre i da ne pravi6 gluposti osobeno v moq slu4ai poneje sum momi4e. oba4e... v dni kato dne6niq si mislq kolko 6e e qko da se napiq za da moga da mu zvunna i da mu kaja"e** si maikata. mrazq te. ne moga da te gledam. obi4am te" eto tva e. nqkaksi mi e gadno 4e 6te napravq vs za nego a ima 6ans da me luje i da iska samo sex i svirki. vsi4ki mom4eta li sa takiva idioti ili prosto az vinagi haresvam nqkvi idioti. a i q kajete kakvo sluji kato upika 4e qvno qlkohola ne mi re6ava problema

Определено не са всички момчета ... На такива си попаднала :-({|= :-({|=