PDA

View Full Version : napraih si obeca ama........



tami
05-31-2007, 15:00
zdraveite hora v4era si napraih obeca na nosa ama problema e 4e mn me boli nosa ima i malko gnoi i + tva psotono se izvajda tova normalno li e spored vas a da q ppromivam li seki den ?:)

mid_get
05-31-2007, 15:39
ами щом е вчера, мисля, че е излишно да задаваш въпрос дали трябва да я промиваш всеки ден - естествено...

относно това дали е нормално да има гной - да, нормално е, не че е задължително всеки път да е така :wink: (аз например имам приятелка, която си направи пиърсинг на пъпа и изобщо не се беше зачервило, нито я болеше, нито пък имаше гной, ама както се казва - късметче :-D)

така че, няма смисъл да се притесняваш, но пък ако смяташ, че наистина нещо не е наред, отиди в студиото, където си си пробила носа и попитай :smt016

05-31-2007, 15:51
zdraveite hora v4era si napraih obeca na nosa ama problema e 4e mn me boli nosa ima i malko gnoi i + tva psotono se izvajda tova normalno li e spored vas a da q ppromivam li seki den ?:)
emi kat si typa da si pravish obica ? koi te e karal ?

merilin1
06-01-2007, 12:37
според мен тва, че има гной не е на добре.... :-s

bloodybaby
06-01-2007, 13:32
Почти всички дупки, дето съм си дупчила първите дни са изкарвали гной, но ако се промиват редовно си зарастват като хората и няма проблеми!
Сега и досега съм горда собственичка на 15 пиърсинга по ушите, пъпа и веждите :-D мисля даже още да си цъкна :-D