PDA

View Full Version : Kakvo pravim sled porednata neuspe6na vruzka....:(



^^puh4e^^
05-31-2007, 15:07
V moment mie mn kofti i m se strahuvasm da ne izpadna v nqkoq depresiq , za6toto edvam uspqh da izlqza naskoro ot edna takava......Mn sum 4uvstvitelna , i ni6to ne moga da napravq, za da ne se zatvarqm v sebe si sled kato nqkoi me e naranil :smt009 .V4era skusah s gadjeto si.....Toi be6e po- golqm ot men, mil, vnimatelen,seriozen i misle6e zxa sex ne pove4e ot vseki na 20....No v4era toi me popita dali na men ne mi lipsva nqkoe staro gadje...az kazah"ne"...az go pitah su6toto i toi kaza 4e ne mojel i NE ISKAL da zabravi staroto si gadje....bil go obi4al ( te nqma veroqtnost da trugnat pak).....I e bil s men samo zatoto e imal nujda da bude s nqkoi (ne si mislete 4e mu e bilo samo za sexa, za6toto az sama se uverih v tova...ako mu be6e samo za tova 6te6e da si go poiska 100 puto dosega)...Toi naistina e izpulnene s tolkova nejnost, 4e naistina ima nujda ot 4ovek do sebe si, na koito da q darqva :smt011 Gadno mi e 4e vs svur6i, to4no kogato be6e nai- hubavo( toi nikoga ne be6e govoril za biv6ata si.....No naistina az ne moga da buda s nego, kato znam 4e si misli za druga [-X Hodihme mesec i polovina i ne6tata ne bqha mn seriozni vse o6te ( t.e ne se vijdahme absolutno vs den, da hodim absolutno navsqkude zaedno.)....4udq se dali postupih pravilno kato kazah 4e...."e mn malko veroqno otnovo da se vidim pak" :smt010 Dali da ne produlja vs zapo4nato?I pls mi kajete kak da ne izpadna pak v nqkoq depresi?Za6toto tva e vtoroto mom454e s koeto kusam, zaradi stari gadjeta :smt010

05-31-2007, 15:14
Слабо,слабо :roll:

HYPE
05-31-2007, 15:17
и на мен ми се е случвало да ходя с някоя само заради това че искам да забравя някоя предишна. Гадно е но така по лесно може да забравиш някой. Колкото до твоя човек- щом ти е казал че те използва не виждам смисъл да си с него освен ако не си сигурна в това че може да промениш нещата (въпреки че не ми се вярва). За теб мисля че ще е по добре да си далеч от него, колкото по- бързо го разкараш толкова по- малко ще страдаш.

Shadowscape
05-31-2007, 15:19
Трябва да оцениш неговата искреност - много малко са мъжете, които биха си признали, че все още се борят със старите призраци, макар и да не им се отдава; повечето просто щяха да те използват и толкова. Наистина, вярвам, че не ти е било никак приятно да чуеш, че той все още има чувства към друга, но според мен ако наистина го обичаш, можеше поне да опиташ да му помогнеш да я забрави. Каквото и да ти говори той, времето бавно, но сигурно заличава спомените и ако ти си до него през това време, той със сигурност ще я забрави. Казваш, че иначе той е момче с прекрасни качества, замисли се дали си струва да го изгубиш само заради един спомен...

DrCIH
05-31-2007, 15:20
...
Не ги разбирам тея работи.
Ходите, обичате се, всичко е прекрасно и всеп ка той мисли за една друга с която аз лично се съмнявам че му е био по-приятно отколкото с теб. Не мога да разбера хора, които не знаят какво искат. Как може да мислиш за старата си при положение, че всичко друго е наред. Да вярно е че в любовта хората искат това което не могат да имат, но да си пропилееш щастието заради това че си си мислил за момиче което не може да е с теб е меко казано малоумно.

От думите ти разбрах че всичко във връзката ви е перфектно. И точно в това е проблема. Връзката ви явно е вървяла по инерция. На него му е скучно. Той иска да има емоции в любовния му живот. Иска да усеща тръпка, билка любов и т.н. А при вас всичко е било спокойно.

Моят съвет е да се пробвате пак. Но този път гледай да му е по-интересно.

05-31-2007, 15:24
ami sled porednata neuspe6na vruzka sledva...nqkoq uspe6na. misli za tovai na nego edva li mu e bilo lesno da ti go kaje no pone e bil iskren. 6tom q obi4a nqma kak da tse zaedno. no ako tolkova durji6 na nego moje da ste fr

^^puh4e^^
05-31-2007, 15:42
Mi nie hodim ot mesec i pol...i naistina vs e ( be6e ) perfect...No Ot dumite mu "AZ NEISKAM DA Q ZABRAVQ" az razbiram 4e i da iskam ne moga da mu pomogaa....te sa bili hodili 1 godina....bili sa si purvite sex partiori i t.n....A 3 godini po kusno toi vse o6te q obi4a i kaza 4e vzaimno se revnuvali i imali sranna vruka ( emoconalna)...Predi mi be6e kazal 4e sa samo friends i se vijdat ot vreme na vereme....Tq hodi s drug.....Napravo kato s e zamislq mi stava gadno za nego.....za6toto ne moga da si prdstavq 3 god da obi4a6 nqkoi i da ne moje6 da si s nego ](*,) Abe napravo mi nastruhvat kosite!....Toi se pak me haresva v tva sum ubedena...no samata misul za neq 6te me boburka....pls kajete kakvo bihte napravili vie?Da go zali4ite ili da se opitate da zali4ite neq.....Ima i o6te 1 problem....toi razbra 4e sum devstvena i kaz 4e ne iskal da mi e purviq, za6toto ne go zaslujavam [-X ...koeto zna4i 4 evruzkata ni nqma nikakvo bude6te ( moje bi)...kakvo bihte naprvili :smt012

experiment_m
05-31-2007, 15:47
Ако го обичкаш и мислиш, че имаш шансове да го задържиш и да породиш истински чувства у него, просто не знам какво го мислиш. Попитай го дали е имал някакви чувства към теб. Ако за месец и половина не са възникнали в него каквито и да са цувства по добре се откажи. Колкото по-рано се разделите, толкова по-малка ще е и болката от раздялата.