PDA

View Full Version : момче-външен вид проблем



malka 6matka
05-31-2007, 15:54
проблемът е че много си харесах едно момче от училище тои е много приятен водим хубави разговори =D> ходи на фитнес и всичко останало не е дебел но има по голяммо дупе не е широко но тои страшно се срамува от тва на мен не ми приче но кажете вашето мнение проблем ли е момчето да е по широко в бедрата 8-[

dinkisa
05-31-2007, 15:59
пф и на мен ми е по голямо Д-то не е приятно ама не е болка просто да не му пука :wink:

mid_get
05-31-2007, 16:00
Боже, ами щом казваш, че на теб не ти пречи този негов "недостатък", какъв е проблемът?! :| Нали си го харесала, а той и тогава си е бил със същото дупе... :smt005 Пък и е по-добре от някоя торба кокали, все пак става въпрос за момче :mrgreen:

HYPE
05-31-2007, 16:01
проблемът е че много си харесах едно момче от училище тои е много приятен водим хубави разговори =D> ходи на фитнес и всичко останало не е дебел но има по голяммо дупе не е широко но тои страшно се срамува от тва на мен не ми приче но кажете вашето мнение проблем ли е момчето да е по широко в бедрата 8-[

щом тебе те кефи не виждам за кво питаш нас, няма перфектни хора

Presley
05-31-2007, 16:02
Иэвинавя,ама ти малоумна ли си?Толко ли си куха бе...имаш си глава,иэполэвай я.Сама си прецени.Щом на теб не ти пречи какъв е проблемът.А и ако ще ходиш с него эаради единия эадник.... #-o

Uptown_soldier
05-31-2007, 16:07
проблемът е че много си харесах едно момче от училище тои е много приятен водим хубави разговори =D> ходи на фитнес и всичко останало не е дебел но има по голяммо дупе не е широко но тои страшно се срамува от тва на мен не ми приче но кажете вашето мнение проблем ли е момчето да е по широко в бедрата 8-[

Ами, аз съм момче и не обръщам внимание на това, но можеш да му покажеш, че това не е негов недостатък, а напротив, че ти го харесваш именно такъв, какъвто е. А сега се сетих как да му повдигнеш самочувствието, но ако се интересуваш пиши ми на скайпа.

Shadowscape
05-31-2007, 16:22
Какво често казват хората - размерът няма значение ;)

AFT
05-31-2007, 18:33
Боже, ами щом казваш, че на теб не ти пречи този негов "недостатък", какъв е проблемът?! :| Нали си го харесала, а той и тогава си е бил със същото дупе... :smt005 Пък и е по-добре от някоя торба кокали, все пак става въпрос за момче :mrgreen:

Аз харесвам мършави. :wink:

DirtyDogg
05-31-2007, 19:38
Боже, ами щом казваш, че на теб не ти пречи този негов "недостатък", какъв е проблемът?! :| Нали си го харесала, а той и тогава си е бил със същото дупе... :smt005 Пък и е по-добре от някоя торба кокали, все пак става въпрос за момче :mrgreen: еся торба кокали ама като ти се изтърси един 150 килограмов сланинест те затисне да не можеш да мърдаш.... аз иам по як задник от половината момичета от класа ми...просто не ми личи шот не съм лепнат :::

sasha_90
05-31-2007, 20:22
Кажи му изобщо да не му пука,защото както се възприема така ще го възприемат и околните.

OrL_SeX.
05-31-2007, 20:24
Боже, ами щом казваш, че на теб не ти пречи този негов "недостатък", какъв е проблемът?! :| Нали си го харесала, а той и тогава си е бил със същото дупе... :smt005 Пък и е по-добре от някоя торба кокали, все пак става въпрос за момче :mrgreen:

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

MoHuTo
05-31-2007, 20:40
Щом за теб не е проблем външния му вид и го харесваш, какъв е проблема тогава ??? :-k

Digital
05-31-2007, 21:00
Аз пък имам хубав малък стегнат задник. Тялото ми има Y-образна форма, имам добре оформени широки рамене и развит гръден кош. И тънка талия. В раменете съм доста по-широк от в задника. :lol:
Ще кажеш на приятеля ти да не прави упражнения за трапец. Да тренира добре гърба. Раменете също. Да спре с клековете задължително. И да прави кардио тренировки.

stoqnov
05-31-2007, 21:16
po dobre mu kaji da nablegne na veloagometara taka hem 4e se iz4isti hem 4e si svali d______o :D

Iv4eTy
05-31-2007, 21:43
Ти май не си сигурна дали го харесваш наистина. Щом не ти пречи какво питаш тука???

bik4eto
06-01-2007, 07:07
emi 6tom ne te interva ko ti puka

tedinci_
06-01-2007, 07:16
[/b]Ми щом на теб ти харесва -давай,аз лично изобщо не харесвам момчета с по големи дупета.Но не е важно кво мисля аз нали,щом ти харесва..........

Valserp
06-01-2007, 11:35
проблемът е че много си харесах едно момче от училище тои е много приятен водим хубави разговори =D> ходи на фитнес и всичко останало не е дебел но има по голяммо дупе не е широко но тои страшно се срамува от тва на мен не ми приче но кажете вашето мнение проблем ли е момчето да е по широко в бедрата 8-[

Не, обаче е проблем е да си глупав.

VerryBerry
06-01-2007, 12:01
kvo tolkova?!sas sex vs se opravq :smt023

sinful`girl
06-01-2007, 13:19
Аз пък имам хубав малък стегнат задник. Тялото ми има Y-образна форма, имам добре оформени широки рамене и развит гръден кош. И тънка талия. В раменете съм доста по-широк от в задника. :lol:

Хахах айде без да се самоизтъкваме и рекламираме а хаха :-D

Момиче,не ти разбирам проблема,щом на тебе този задник не ти прави впечатление,кво ти пука кво мислят другите.Ти ще ходиш с тва момче,не ние....данък обществено мнение не трябва да плащаш...Прави тва,което на тебе ти харесва и изнася ;)