PDA

View Full Version : Помощ изкараха ме курва :(



mackata_vd
05-31-2007, 15:55
Здравейте :smt006 Тия дни бях на екскурзия и се запознах с едно момче с което ходех през тези дни. Един ден той беше дошъл в мойта стая, легна до мен на леглото, завихме се и започнахме да се гушкаме. През това време една от "приятелките" ми е била на вън и се е обадила на сестра си и й казала, че сме чисто голи с това момче, че се ебеме, че пъшкаме и разни такива глупости, които не са вярни. Днес като отидох на даскало всички си мислеха това, дори и госпожата ми по математика, която е разбрала от една от "приятелките" ми, която не беше на екскурзията. Изкараха ме курва. А просто не ми се мисли, ако стигне до ушите на наще, защото няма да ми повярват. Моля ви кажете ми какво да направя, за да обясня на всички, че не е вярно, никой не иска да ме чуе и да ми повярва? Как да ги убедя в истината? Как да ги накарам да спрат да дрънкат глупости? :smt010 Благодаря ви предварително.

Uptown_soldier
05-31-2007, 16:01
Здравейте :smt006 Тия дни бях на екскурзия и се запознах с едно момче с което ходех през тези дни. Един ден той беше дошъл в мойта стая, легна до мен на леглото, завихме се и започнахме да се гушкаме. През това време една от "приятелките" ми е била на вън и се е обадила на сестра си и й казала, че сме чисто голи с това момче, че се ебеме, че пъшкаме и разни такива глупости, които не са вярни. Днес като отидох на даскало всички си мислеха това, дори и госпожата ми по математика, която е разбрала от една от "приятелките" ми, която не беше на екскурзията. Изкараха ме курва. А просто не ми се мисли, ако стигне до ушите на наще, защото няма да ми повярват. Моля ви кажете ми какво да направя, за да обясня на всички, че не е вярно, никой не иска да ме чуе и да ми повярва? Как да ги убедя в истината? Как да ги накарам да спрат да дрънкат глупости? :smt010 Благодаря ви предварително.

Покажи безразличие. Ако на теб не ти пука, за нещата, които ти говорят и останалите, ще загубят интерес и ще престанат. Когато обръщаш внимание на хорското мнение и се засягаш от него ставаш жертва на непрестанни подигравки. Успех!

05-31-2007, 16:04
аз ако бях на твое място щях да не отричам за нищо.даже ще почна да им разказвам колко ми е било яко,какво сме правили с подробности,щях да им кажа че му е 30 см и т.н. тогава едва ли ще ти повярват или пък ще ги яд много особено на това последното че не те са били с него.ай вкарвай им филмите.... :D

Presley
05-31-2007, 16:04
Сплаши ги едно хубаво.Эамети малко коридорите с тех..... :-D

Dead`Paladin
05-31-2007, 16:11
аз ако бях на твое място щях да не отричам за нищо.даже ще почна да им разказвам колко ми е било яко,какво сме правили с подробности,щях да им кажа че му е 30 см и т.н. тогава едва ли ще ти повярват или пък ще ги яд много особено на това последното че не те са били с него.ай вкарвай им филмите.... :D

prav e .... kaji im kolko qko ti e bilo neka da zavijdat :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Uptown_soldier
05-31-2007, 16:19
аз ако бях на твое място щях да не отричам за нищо.даже ще почна да им разказвам колко ми е било яко,какво сме правили с подробности,щях да им кажа че му е 30 см и т.н. тогава едва ли ще ти повярват или пък ще ги яд много особено на това последното че не те са били с него.ай вкарвай им филмите.... :D

Това също е мн добър вариант, за който не се бях сетил.

4epHo0KaTa_Lady
05-31-2007, 16:25
I az shte kaja sushtoto ..pokaji che ne ti puka neka se pruskat ot qd.. ;)

koalka
05-31-2007, 16:25
Подкрепям горните мнения.Добри идеи са.

Sirma
05-31-2007, 16:57
Подкрепям горните мнения.Добри идеи са.
Аз също! А ако стигне до ваш'те(дано не стане) като погледнеш майка ти с един искрен поглед и й кажеш, че не е вярно има голяма вероятност да ти повярва! Поне така си мисля. Всичко се чете по очите!

Shadowscape
05-31-2007, 17:01
Щом съвестта ти е чиста, не мисля, че хорските клюки трябва да те притесняват.

lady_bird
05-31-2007, 17:09
izob6to da ne ti puka,vse nqkak 6te obqsni6 na va6ta,a v u4ili6te ne priemai kritika,ako nqkoi ti kaje ne6to ili si oburni gurba vse edno ne si 4ula,ili "da,iz4ukah se,golqma rabota! kvo t tva,nqkuv problem li ima6?"

BeBsItO
05-31-2007, 17:14
pfff mn me fana qd, MACKO TAKIVA SA HORATA -SI4KO MOJE SE O4AKVA OT TQH,VE4E QVNO I NA FR TATA NE MOJE SE VQRVA :( oba4e nali znae6 ''nevinen do dokazvane na protivnoto'' v slu4eq te nqmat dokazatelstva ami ot zloba govorqt.po dobre ti kaji na va6ite i te 6te vidqt 4e ne gi laje6.mn po dobre ot kolkot da 4uqt na dr versiqta i posle da stava ludnicata . aide uspeh :)

coteto
05-31-2007, 18:00
аз ако бях на твое място щях да не отричам за нищо.даже ще почна да им разказвам колко ми е било яко,какво сме правили с подробности,щях да им кажа че му е 30 см и т.н. тогава едва ли ще ти повярват или пък ще ги яд много особено на това последното че не те са били с него.ай вкарвай им филмите.... :D

prav e .... kaji im kolko qko ti e bilo neka da zavijdat :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
neka da gi e qd i da ](*,) 4e na teb yj ti e bilo xybavo

same`girl
05-31-2007, 18:04
emi vij mila pyrvo mislq che priqtelki e dosta silno kazano.za sajalenie v takiva dni chesto se sreshtat takiva "simpatqgi" na koito ochevidno jivota e mnogo skuchen i se chudqt s kakvi li ne intrigi da se zanimavat bez da se zamislqt kak shte se otrazi na choveka, za kogot zoslovqt. i na men chesto mi se e sluchvalo da chuvam kakvo li ne za sebe si i shte te posavetvam da ne ti puka i da ne im padash na nivoto...kolkoto do roditelite ti mislq che bi trqbvalo da ti imat doverie i da ne vqrvat na vsicho , koeto stiga do tqh..

05-31-2007, 18:18
oxx neznam kakvo da te posavetvam...moje bi trqbva da se opita6 da im obqsni6 4e onazi patka naro4no intriganstva, ako sa ti fr 6te te razbrat, ta nali se predpolaga 4e te poznavat dobre, a za roditelite da ne govorim... uspex :smt006

AFT
05-31-2007, 18:27
А можеш да спретнеш такава клюка за някоя от твоите приятелки,така хем ще ги накажеш,хем ще отвлечеш вниманието от теб. :wink:

05-31-2007, 18:29
kaji im 4e si kurva ,ma nema da im pusne6 6ot sa pederasti

Shadow_Walker
05-31-2007, 19:00
Покажи, че не ти пука за това какво говорят, че даже ти е приятно и започни да преувеличаваш и да добавяш разни подробности, че да се праснат от завист (демек обобщих мненията на тези преди мен :-D )

06-01-2007, 07:16
Samo ne razbrax na kolko godini si a po temata nai dobre ti kaji istinata na va6te i e povazmojno da ti povqrvat a ako tezi naistina ti bqxa priqteli nqma6e da govorqt takiva ne6ta

`Death`Whore``
06-01-2007, 07:18
На колко години си? Явно не на много, щом правенето на секс за теб е курвенско.

Постъпката им е малоумна и детинска. И какво от това, ако си го направила? Не отричай и толкова.

Kianna
06-01-2007, 09:02
Момиче,виж си подписа първо и тогава пускай такива теми. :shock:

sexy_sladuranka___
06-01-2007, 09:51
hvashtash gi v edin 1g1l i gi splashvash . Mojej da im kajej ne6to ot roda na " Vijte sa , tfa deto go razpravqhte za negfo mai s1dite po sebe si nali ? Sprete da dr1nkate prostotii 6toto neznam kfo shte vi se slu4i , ako o6te edin p1t 4uq ne6to podobno , ko qd vi e 4e ste grozni i ne uspqh da go zabiete li ?? " K1smet i ne obr16tai mnogo vnimanie . Edin s1vet podbirai si priqtelkite :mrgreen:

WindfaLL
06-01-2007, 10:32
Кфо ти пука по дяволите като ти самата за себе си знаеш че не си курва..не трябва да ти пука особено..а и предполагам 1е вашите все дотолкова те познават че да знаят че не си курва..Пък и няма нищо курвенско в тфа..дори и да сте правили нещо...

malkoto_sladur4e
06-01-2007, 11:58
Ми просто като те обиждат се прави,че не ги чуваш!Нали знаеш..убии глупака с мълчание!На мене тъпаците в тоя форум като ми викат,че съм курва и т.н. не им отвръщам точно щото съм по-умна от тях!И то си е за тяхна сметка,те се нервят,аз им се подигравам...и ти бъди така! :wink: :D И ще видиш,че скоро ще забравят случея и няма да те бъзикат вече!Пък и ей ся свършва даскало..да не мислиш,че догодина ще повдигнат темата?Ха! :D

VerryBerry
06-01-2007, 12:03
izkarali sa te takava 6tot ti zavijdat :-k

iohanka_sladuranka
06-01-2007, 14:54
6tom go e napravila tvoqta priqtelka zna4i ne e tolkoz dobra priqtelka,zna4i ti zavijda za6toto ti si s tova mom4e.i da ne ti puka za mnenieto na drugite.kazva6 4e ne e bilo ni6to i da ti dokajat :)

BAYO
06-01-2007, 16:52
Секс не е равен на курвалък. Поне така аз мисля де. А и да сте правили нещо, смятам, че тфа не им влиза в работата. Тфа е цялата патешка история.