PDA

View Full Version : Obicham q,a tq izliza s drug.



05-31-2007, 17:06
Tq e !!!Nikoga predi ne sum chuvstval neshto tolkova silno,stomaha mi e na topka ot veche 2 sedmici i edvam se hranq ne moga da mislq za nishto drugo,prez noshta se vurtq i nemoga da zaspq,ako produlji shte se poburkam.
No estestveno tolkova svqsno momiche kato neq nemoje da e bez priqtel .Kakvo da pravq?Da chakam i da se nadqvam ?Nemoga prosto da zabravq za neq,nikoga ne sum se chuvstval taka zaradi momiche,a ako produlja taka shte se poburkam.

Sladkata_Nansi
05-31-2007, 17:16
Vzemi i kaji vsi4ko tova na neia! Ne ni go kazvai na nas ;) Problemite se razre6avat kato se izpravi6 sre6tu tiah,a ne kato stoi6 bezu4asten !

lady_bird
05-31-2007, 17:18
moga da te posavetvam samo da iz4aka6,vremeto 6te pokaje kak 6te se razviqt ne6tata.
btw...mn mi se iska nqkoi den nqkoi da misli neprekusnato za men,kakto ti misli6 za neq :oops:

HYPE
05-31-2007, 17:41
кажи и бе, толкова ли е трудно да се сетиш

neverand
05-31-2007, 17:42
да чакаш и на какво да се надяваш ? Че след 5 месеца ще скъса приятеля си и после същия ден ще тръгне с тебе ? и през цялото време ще се мъчиш ? Взимай се в ръце,глупаво е да се влюбиш в обвързана.

05-31-2007, 17:45
Blagodarq vi za burzite otgovori,i vse pak tq e momiche koeto ne izliza s nqkoi samo zaradi dobroto prekarvane i sum siguren che ima chuvstva kum nego,i kato i priznaq vsichko tova sum siguren che shte me otreje i edinstveno shte i napravq jivota po-truden.Ne me e strah da i go kaja,strah me e da ne si provalq shansovete s neq zavinagi...

sexy_for_you
05-31-2007, 17:47
разкрий й чувствата си,дори да те отхвърли,ще знаеш,че си опитал.и ако ти разбие сърцето,се опитай да я забравиш.но ако не опиташ да й кажеш,въобще незнаеш дали имаш шансове с нея

tuzaro
05-31-2007, 17:47
чакай и тя като скъса с нейния приятел ше дойде точно при теб??? а тя от каде да знае че ти имаш някви чувства към нея?????

BeBsItO
05-31-2007, 17:51
badi iskren s neq, nikoga nema ti se razsardi 4e q haresva6...obi4a6 i t.n,,,, nai mn da i privle4e6 vnimanieto i da pomisli v/u tva po seriozno ako dio sega ne si goo napravil

Uptown_soldier
05-31-2007, 17:53
Tq e !!!Nikoga predi ne sum chuvstval neshto tolkova silno,stomaha mi e na topka ot veche 2 sedmici i edvam se hranq ne moga da mislq za nishto drugo,prez noshta se vurtq i nemoga da zaspq,ako produlji shte se poburkam.
No estestveno tolkova svqsno momiche kato neq nemoje da e bez priqtel .Kakvo da pravq?Da chakam i da se nadqvam ?Nemoga prosto da zabravq za neq,nikoga ne sum se chuvstval taka zaradi momiche,a ako produlja taka shte se poburkam.

Пич, не си разваляй здравете, а действай. Аз познавам мн свясни момичето, които нямат гаджета.

koalka
05-31-2007, 17:57
Почти сигурно е, че тя най-вероятно няма да е с теб.За това поне й го кажи това, виж реакцията и после мисли какво ще правиш.

Cedric
05-31-2007, 17:57
i az imah sa6tiq problem /daje malko po obarkano/ Tq be6e!!! meseci ne mi izliza6e ot glavata NO be6e nai dobrata mi priqtelka i hode6e s nai dobriq mi priqtel razdeliha se lqtoto i az i kazah si4ko no tq ne me prie i bqx razbit mn meseci sled tova prodaljavah da mislq za neq no s vremeto 4uvstvata zapo4naha da iztivat i sega si4ko e kato predi 1 godina.

05-31-2007, 18:39
и аз съм така батко само дето не ходи с никой или поне на мен тъй ми казват ;) таа за твоя проблем ... прави някви опражнения да са умориш малко чи поне да не можеш да са мърдаш ;)

victoriq
05-31-2007, 18:45
чакай и тя като скъса с нейния приятел ше дойде точно при теб??? а тя от каде да знае че ти имаш някви чувства към нея?????
Точно така!Пробвай!А ако те отреже,какво пък!Не е последното моиче на света!

GaNgStAz
05-31-2007, 18:45
емм няа да изпуснеш нищу като и признаеш.. по дууре да го знае.. и аз преди бях така с един пич.. адски мноо го харесфах.. само за него мислех.. а бе изобщо no comment.. ама той също си имаше приятелка.. мен ми беше мноо кофти, шото си мислех, че като му призная, ще ме заебе от сякъде и дори и приятелстфото ни малко или мноо ше спадне.. амаа.. реших се и му казах.. и след неколко седмици.. постепенно.. малко по малко усетих как почна да ме търси по често.. излизахме.. и така, той заряза приятелката си и след фреме (шото се пак не е некаф такаф да зареже некфа и веднага с друга).. тръгнахме.. и хоихме бая фреме - 4 години.. но все пак секи е различен.. аз мисля, че трябва да и признаеш чуфстфата си.. шото се пак е мноо гадну да седиш и нищо да не праиш.. а пък и след фреме мое да съжаляаш, че не си го напраил.. успех пич ! :P

05-31-2007, 18:56
Ami qvno osven da i kaja po dobur otgovor nqma,skacham v dulbokoto puk dano ne se odavq :wink: .Blagodarq na vsichki za burzite otgovori :-D .

Soy_tu_mujer
06-01-2007, 10:39
Naistina mnogo kofti. Kato purva stupka se sbliji povechko s neq,izlizaite po 4esti4ko i gledai da se sblijish maximalno s neq /dokolkoto e vazmojno/. Vtora stupka pokaji i kakvo 4uvstvash,kaji i kakvoto ti e na surceto,pogovorete /bez sram,bez pritesneniq samo/. Ako te haresva shte e prekranso naistina, ako ne - budi malko po nastoqtelen, a ako togava ne stava - ostavi q, vse pak si ima priqtel! Sigurno ti e dosta gadno, no vseki izpada v takiva situacii, taka che spokoino!
Uspeh :)

fantasigirl
06-01-2007, 10:51
Nai dobre i kaji kakvo 4uvsta6 kum neq,neka tq vzeme nqkakavo re6enie.Tova da 4aka6 ne e izhod ot ne6tata,za6toto tq moje da skusa s sega6noto si gadje,posle da trugne s drug,a ti 6te si stoi6 s nadejdata i me4tata za neq.Nai dobre govori s neq puk kakvoto stana stane.Ako puk te otreje potursi druga,s koqto da bude6 stastliv.Aide uspeh!!! :)

putenceto
06-01-2007, 10:58
Nameri nachin da se zapoznaete (ako ne se poznavate) izlezte na kafe ... posle na diskoteka ... nalqvo nadqsno.Sednete na masa zaedno,nakarai q da i e veselo s teb.Napii q (no ne da draifa chak ... ) kolkoto da i e veselo,posle posegni da q celunesh,gledai da e hubava obstanovkata.
- ako se drapne - na drugiq den probvai pak da izlezete ako i togava otkaje sled kato e razmislila i trezva q ostavi
-ako te celune - nastoqvai za oshte i za oshte
USPEH!!! Tozi nachin deistva ... uverqvam te :wink: I nai-vajnoto e da gledash da si razlichen ... da i se nabiesh na ochi- naprimer i vikai po nqkakav stranen nachin neshto sladko i milo - mucunka , sladur , maimunka , chikita ... t.n. Bye