PDA

View Full Version : с какво най много ви впечетляват момчетата !?



чаровниче
05-31-2007, 17:09
ми искам да питам ся се запознах с едно момиче (на 13 съм и тя също) таа.. искам да ви питам момичета (пък и момчета ако искате отговаряите ) с какво трябва да я впечетля . не искам да си помисли н6 лошо за мен а и целта ми не е е*ане нито пък да ми праи с*ир*и или н6 подобно
... таа кажете някои съвет с който наи мноу ви впечатлиха гаджетата ви
10х предварително O:)

nejnoto mace
05-31-2007, 17:32
Ами бъди естествен.Тя ще усети ако не си.Гледай да си забавен и и прави комплименти не много но гледай да са достатъчно.Прави малки жестове като да отвориш вратата или пък да платиш сметката.Дръж се естествено.Незнам как по друг начин можеш да я очароваш.Надявам се да съм ти помогнала. :-)

П.С. Успех!!!

Stopman
05-31-2007, 17:40
Дам права е :mrgreen: По-добре не планирай нищо и не подготвай нищо защото първо ще се усети , второ много ама много рядко всичко е както е замислено и ще вземеш да се паникьосаш, така че дръж се както с всички други (ест малко по-мил де нали я харесваш) иии късмет :wink:

WaKo
05-31-2007, 17:46
Бъди си ти - това е. Жените от малки са си ходещи детектори за фалшивото, така че няма нужда се перчиш - дръж се естествено, пускай по някой майтап, за да е свежа обстановката, някой комплимент казан навреме и така. Тия неща с отварянето на вратите, подаване на ръка като слиза от автобус или нещо такова също вършат работа. Ако сте на кафе - поверпи я, но не с реплики от сорта - "поръчвай, аз черпя", ами накрая като донесат сметката кажи, че ти ще я платиш, защото ти си поканил или нещо такова. Ако настоява да си плати нейното - остави я. Най-тъпо е да се препирате за такова нещо, пък и тук е важен жеста, че си искал да платиш, а не толкова самите пари. На следваща среща, ако е печено момиче може да поиска тя да плати - пак я остави - така показваш, че я разбираш и не я притискаш. Повечето пъти, поне по-свестните момиче се чувстват неудобно и притиснати и задължени по някакъв начин, ако винаги настояваш ти да черпиш, а това не влиза в графата " добро впечатление". Така че - това е. Бъди си естествен и тия работи дето ти писах и ако те харесва момичето ще стане работата. Ако не те харесва, каквото и да направиш няма да се получи, така че не се притеснявай за това. Ако се е навила да излезете половината работа вече е свършена - важното е натам да не развалиш впечатлението

Rammstein
05-31-2007, 17:50
А аз кУт решЪ да ИбЪ на село коньот и кУо да напраа да не ме апе че после миришеМ на конски лайна и Кат поем да еб*м кочо он ме гнои и ме бозде с рого по гъ*ъ и после ми излизат пришки а последниот път кат найдех да опнем кочо он ми проби ташаците с онаа работа и са от гъ*ъ ми капи сперма и не моа да серЪ а по коньо кат го опунах у путакЪт и го скинах от еб*ние и ма насра!!!Помош че смрдим

`Death`Whore``
05-31-2007, 17:58
С брутализъм, известен непукизъм, интерес към мен, свестен разговор.

Rammstein
05-31-2007, 18:02
С брутализъм, известен непукизъм, интерес към мен, свестен разговор.Кат искаш брутализъм ела да ти скинем клитора с бормашина маааа и да те еб* докат пукнеш!!!

`Death`Whore``
05-31-2007, 18:05
Не съм те питала. И ме подсети - не ме впечатлява простащината.

koalka
05-31-2007, 18:09
За да правя на някой свирка най-напред трябва да го обичам, най-малкото да го харесвам.

05-31-2007, 18:17
Колкото и банално да звучи - при всички е различно! Някой момчета имат чар , харизма и още от първи поглед момичетата искат да се запознаят с него. Относно другите - ами просто трябва да накараш момичето да се чувства добре. Всички сме виждали не до там привлекателни момчета с доста по-красиви момичета! Момчетата много
по-лесно биваме привлечени от момиче. Само един поглед към виншността на момичето е достатъчен, за да бъдеме "завладени" от него, но при момичетата е по-различно (това не се отнася за всички).
Ако момичето не те хареса от "пръв поглед", то трябва да и направиш впечатление чрез твоето държание към нея. Важното е да накараш това момиче да се чувства "повече" от другите. Заради това жидаме красиви момичета с не толкова привлекателни момчете. След толкова изприказвано сега се сетих, че ти си едва на 13. Честно казано едва ли ще ти бъда полезен с по-горе споменатото, защото едно 13 годишно момиче дори не знае зашо живее. Но все пак послушай другите съвети, които са написали съфорумниците.
УСПЕХ! \:D/ \:D/

чаровниче
05-31-2007, 18:23
10x mnoy

jjjjjj6363
05-31-2007, 18:28
shtasliv pogled ,igriva usmivka ,shiroko dekolte i gotino dupe

Rammstein
05-31-2007, 18:35
Два пъти месечно у селската баня се къпим с бабите и става ЕБ@НЕ!!!

06-01-2007, 12:05
Много лесно!Едно от нещата ти се крие в ника-чар,мусколи,интелект,пари,
хумор,отговорност голям и твърд пенис и още няколко също толкова незначителни неща

06-01-2007, 12:07
както казвам някои съвсем дребни неща.. жените не са капризни !

06-01-2007, 12:08
:lol: :lol: :lol:

чаровниче
06-01-2007, 19:41
ми да питам и друго ... аз много готино рисувам и ученето много ми въри ся да не почна да се фуксм или вие момичетата харесвате тфа ? 10х предварително

tin4eto91
06-01-2007, 22:47
badi estestven puk ako stane

love_girls
06-02-2007, 00:22
Не винаги е нужна магия за да привлечеш вниманието на другия пол.
Значи едни от важните неща с които можеш да впечатлиш момичето ти са(поне най-основните): винаги се усмихвай като те посрещне нейния поглед, изслушвай я когато ти говори, бъди непредвидим (дали ще я заведеш на някое готино и романтично място на което да наблюдавате залеза или пък ще я изненадаш с някой подарък -> примерно твоя рисунка ), прави и комплименти особено за това как изглежда, покажи и отношение ( когато носи нещо тежко го вземи да й помогнеш да го занесе, отваряй и вратите джентълменски , подавай и ръка когато слиза от рейса и др.) , пускай лафчета за да е поддържаш весела обстановката.
Засега толкова от мен и успех с гаджето :smt007

чаровниче
06-02-2007, 10:32
very very 10x 10x :lol: :smt006

RhytmiX
06-02-2007, 13:12
Два пъти месечно у селската баня се къпим с бабите и става ЕБ@НЕ!!!
Aaa ti si mn hardcore :smt005